Vlasová voda Luna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1de10919f827ed9ebce17a3210c36cc2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 10:22 pm    Předmět: Citovat

Čierna Vlčica: Oplachováním je míněno lít si jej přímo na vlasy, jako kdybych smývala šampon vodou? Jen na upřesněnou. Smile

astrid: Vypadá to, že nyní se osvědčila i mě. Navíc ta vůně, ach. Mohla bych ji čichat furt, a přitom jde ve vlasech tak dlouho cítit. Jinak to musím zaklepat, ale zatím mně těch lupů zbavila, tak doufám, že to nebude jen krátkodobé. Vyzkouším kdyžtak radu Vlčice. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 6:49 pm    Předmět: Citovat

Shocked veď tá lopúchová vodička od luny "vonia" ako 99% čistiaci prostriedok Confused normálne zaćínam pochybovať že mám tu istú vodičku ako vy Laughing ja som si ju kúpila v pondelok, dala som si ju raz..a dýchať to jarové zelené niečo..doteraz mi to nevypŕchlo z vlasov úplne a mám z toho závrať Very Happy je to príliś prenikavé.. aj keď som myslela, že znesiem hocičo tak toto si už nedám, zbytočne vyhodené aspoň, že len 1euro.. :\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 7:05 pm    Předmět: Citovat

Inak baby, to všetky tie vodičky voňajú rovnako? Kamarátka mi sľúbila doniesť žihľavu, ale ak to bude tiež voňať ako jarová voda.. tak to by bolo ako z blata do kaluže Very Happy
A ešte sa chcem spýtať, nemáte niektorá skúsenosti s ich lopuchovým šampónom? Viem že tam sú silikóny aj bohvieaké veci ešte.. ale dostala som taký sek, že som ho chcela vyskúšať a prosto som ho zarovno s tou vodičkou kúpila Very Happy a neviem čo mám čakať..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ja mela lopuch a koprivu a teda bylo to lautr to same (vune a skoro i barva, ackoliv musim priznat, ze kopriva alespon na pohled vypadala duveryhodneji nez jedovate neprirozene nazelenaly lopuch Laughing).

Za mne, pokud ti nesedla ta prvni, tak te asi neohromi ani ta druha ... a co se tyce samponu, jsem bezsilikonovy typ (silikon jen do koncu) takze v tom asi neporadim Smile Ale necekala bych zadny zazrak Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

tak to jej poviem nech tu vodičku fakt radšej ani nenosí Very Happy chvíľu som tu vodičku dokonca upodozrievala že tam určite niekto prelial niečo iné.. veď to nie je možné taká pavôňa keď to má byť z lopúchu Very Happy

nono to aj ja som práveže bezsilikónový tvor..neviem čo mi to teraz napadlo, našla som tam dva silikóny Rolling Eyes ale tak neviem skúsim.. ale za tu cenu a po tej vodičke som fakt nedôverčivá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:19 pm    Předmět: Citovat

tak som skúsila ten lunácky lopuchový šampón a teda.. no. Nebol zlý, vlásky z neho boli nadýchané, hladké, a musím povedať že v živote som lesklejší vlas nemala:D ale tá nadýchanosť mi vydržala len ten jeden deň, na druhý už mám vlásky pri korienkoch spľaslé a pochuchvalcované takže ja idem opäť k môjmu drahému urtekramu Very Happy

Naposledy upravil Sstrange dne ne duben 29, 2012 10:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 8:31 pm    Předmět: Citovat

OT: Môžem sa opýtať, že aký silikón je v tom lopúchovom šampóne od Luny? Ja ho mám už dlhšie, som s ním spokojná a myslela som, že je bez silikónov.
Konkrétne zloženie:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Burdock Extract, Propylene Glycol, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, CI 19140, CI 42090, Hydroxycitronellal, Coumarin, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, d-Limonene
Neviem, ja tam žiaden silikón nevidím, možno som niečo prehliadla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 10:31 pm    Předmět: Citovat

hups bože, to je moja chyba.. ja som doteraz bola v tom že aj Methylchloroisothiazolinone a Methylisothiazolinone sú silikóny Very Happy:/ Ospravedlňujem sa za planý poplach.. napriek mojím pochybnosťam som to pozrela opäť a tiež som už nezbadala že by tam niaké boli, takže opäť sa ospravedlňujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 12:47 am    Předmět: Citovat

Tak ja som si teda kúpila lopúchovú a dúfam že trochu pomôže pri raste vlasov. Celkom nechápem tomu rozdielu vodičky od Luny a Nádeji ale nevadí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 2:14 pm    Předmět: Citovat

Pokud je na to vyhrazené téma, tak se omlouvám, ale nenašla jsem...
neví někdo jaký je rozdíl mezi Vlasovou vodou od bione cosmetic lopuchovou a Vlasovou vodou luna lopuchovou?
viděla sem je obě v drogerii, za stejnou cenu, jen té od BC je o hodně víc... tak sem si vzala tu..... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.