Vlasová voda Luna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3f6e21cd9fae623231053041457c76adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2016 8:35 am    Předmět: vody s olivovým olejem a rakytníkem Citovat

Ahoj holky,
po dlouhé době jsem v našem malém městečku zavítala do drogérky a objevila vlasový vody s olivovým olejem a rakytníkem. Máte s tím nějaké zkušenosti? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luciferek
0-7
0-7


Založen: 30.4.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 10:47 am    Předmět: Luna rakytníkový olej a olivový olej Citovat

Ahoj, používám už dlouhou dobu lunu lopuchovou a kopřivovou - to jsou mé stálice. Zkoušela jsem i rakytník a olivu a můžu napsat, jak to vypadalo s mými jemnými vlasy. Barvím se občas hennou (párkrát do roka), vlasy jsou u kořínku mastnější a v délkách sušší.
Lunu s olivákem jsem měla jako první. Vlasy byly lesklejší, ale vyžadovaly častější mytí, skoro každý den, což pro mě bylo nemyslitelné. Proto jsem Lunu věnovala asi po 4 použitích kamarádce s opravdu suchými vlasy. Ta si ji celkem pochvalovala.
Luni s rakytníkem mám 2 týdny, použíla jsem ji celkem 3x. Poprvé jsem ji dala samostatně a vlasy byly krásné, nadýchané, docela i lesklé (ale ne tak moc jako po olivové Luně). Nicméně toto vydrželo jen jeden den. Pak byly zralé na umytí. Pro další dvě aplikace jsem použila zbytek kopřivové Luny, do které jsem nakapala trochu té rakytnikové (poměr ti bohužel neřeknu, ale bylo tam o něco víc té kopřivové) a jsem spokojená. Vlasy jsou pěkné, lesklé, docela nadýchané a zároveň vydrží ty mé obvyklé 3 dny Smile

L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luciferek
0-7
0-7


Založen: 30.4.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 11:08 am    Předmět: Luna rakytníkový olej a olivový olej Citovat

Ahoj, používám už dlouhou dobu lunu lopuchovou a kopřivovou - to jsou mé stálice. Zkoušela jsem i rakytník a olivu a můžu napsat, jak to vypadalo s mými jemnými vlasy. Barvím se občas hennou (párkrát do roka), vlasy jsou u kořínku mastnější a v délkách sušší.
Lunu s olivákem jsem měla jako první. Vlasy byly lesklejší, ale vyžadovaly častější mytí, skoro každý den, což pro mě bylo nemyslitelné. Proto jsem Lunu věnovala asi po 4 použitích kamarádce s opravdu suchými vlasy. Ta si ji celkem pochvalovala.
Luni s rakytníkem mám 2 týdny, použíla jsem ji celkem 3x. Poprvé jsem ji dala samostatně a vlasy byly krásné, nadýchané, docela i lesklé (ale ne tak moc jako po olivové Luně). Nicméně toto vydrželo jen jeden den. Pak byly zralé na umytí. Pro další dvě aplikace jsem použila zbytek kopřivové Luny, do které jsem nakapala trochu té rakytnikové (poměr ti bohužel neřeknu, ale bylo tam o něco víc té kopřivové) a jsem spokojená. Vlasy jsou pěkné, lesklé, docela nadýchané a zároveň vydrží ty mé obvyklé 3 dny Smile

L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.