Aloe vera
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f25b061890eed54990fa98d99f80230eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 1:21 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Fairy napsal:
Já jsem nezaznamenala žádné potíže. Mastné to není, naopak, vlasy mám po tom pěkné. Ono s jemnými vlasy se dá těžko co dělat, většina přípravků je zatíží. Zkus ještě pojídat nějaké ty vitamíny a minerály, o kterch jsme tu už psali. Vlásky by mohly zesílit.




Tak jsem si ten výluh z lopuchu taky objednala a jsem na něj moooc natěšená. Very Happy Vlasy mám sice jemné , ale beru vitamíny a št'ávu z Aloe a zdá se mi , že to vlasům opravdu prospívá. Very Happy Tak jsem zvědavá , co s nima udělá ještě ten lopuch. Laughing


Jakou mas aloe? Na trhu je hrozne moc druhu, bylo tezke si vybrat. ja mam od Forever young.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Damayanti napsal:
Fairy napsal:
Já jsem nezaznamenala žádné potíže. Mastné to není, naopak, vlasy mám po tom pěkné. Ono s jemnými vlasy se dá těžko co dělat, většina přípravků je zatíží. Zkus ještě pojídat nějaké ty vitamíny a minerály, o kterch jsme tu už psali. Vlásky by mohly zesílit.




Tak jsem si ten výluh z lopuchu taky objednala a jsem na něj moooc natěšená. Very Happy Vlasy mám sice jemné , ale beru vitamíny a št'ávu z Aloe a zdá se mi , že to vlasům opravdu prospívá. Very Happy Tak jsem zvědavá , co s nima udělá ještě ten lopuch. Laughing


Jakou mas aloe? Na trhu je hrozne moc druhu, bylo tezke si vybrat. ja mam od Forever young.




Já mám Massima Forza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zrovna vyzkoušela Cannabis šampon a vlasy jsou po něm dost dobré. Jen má takovou zvláštní vůni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 12:22 pm    Předmět: Citovat

Zrovna sem se v nemeckém fóru docetla, jak je dobré mít doma rostlinu aloe. Very Happy Clovek vezme jeden zralí list, umyje, a podél prereze. Potom vymacká/vyskrábe gél do misky. Po umytí vlasu gél do délky vmasírovat, po pár minutách vymýt. Píse, ze z neho sou vlasy hebké a snadno se rozcesávají, a ze s aloe gelem z obchodu nemela dobré zkusenosti. Tak, asi si v budoucnu porídím aloe. Wink Nebo se nejdrív podívám doma, tatka má na dvore 100-ky kaktusu. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 12:46 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Zrovna sem se v nemeckém fóru docetla, jak je dobré mít doma rostlinu aloe. Very Happy Clovek vezme jeden zralí list, umyje, a podél prereze. Potom vymacká/vyskrábe gél do misky. Po umytí vlasu gél do délky vmasírovat, po pár minutách vymýt. Píse, ze z neho sou vlasy hebké a snadno se rozcesávají, a ze s aloe gelem z obchodu nemela dobré zkusenosti. Tak, asi si v budoucnu porídím aloe. Wink Nebo se nejdrív podívám doma, tatka má na dvore 100-ky kaktusu. Razz


Ja ji doma mam, je skvela i na spaleniny, ale bohuzel mi nejak strasne pomalu roste. Kdybych ji ted urizla jeden list, asi by bylo po ni Laughing . Dostala jsem ji jako darek od pritelova taty, jemu rostou jako z vody, asi na njizni Morave jsou pro ni lepsi podminky...
Ja mam doma vzdycky aloe vera gel, je moc dobry na jakkoli podrazdenou kuzi, treba po holeni apod., to jen tak Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Zrovna sem se v nemeckém fóru docetla, jak je dobré mít doma rostlinu aloe. Very Happy Clovek vezme jeden zralí list, umyje, a podél prereze. Potom vymacká/vyskrábe gél do misky. Po umytí vlasu gél do délky vmasírovat, po pár minutách vymýt. Píse, ze z neho sou vlasy hebké a snadno se rozcesávají, a ze s aloe gelem z obchodu nemela dobré zkusenosti. Tak, asi si v budoucnu porídím aloe. Wink Nebo se nejdrív podívám doma, tatka má na dvore 100-ky kaktusu. Razz


Jéé, važně? Tak to mamka má aloe myslím dvě, akorát si moc neumím představit tu manipulaci s tím listem, protože má pořádné trny... Na to si vzít tak plechové rukavice Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Laughing Plechové rukavice! Very Happy To znám! Very Happy Na podzim musí vsechny kaktusy do zimní zahrady a na jar zas ven. Takze kdyz sme u toho, tak se musím celkove nejak chránit, protoze nekteré kaktusy sou vetsí jak já, a nejednou sem mela bodláky v zádech apod. Minule se nás nekdo ptal, jestli z nich budeme delat tequilu? Very Happy Very Happy Very Happy


No, je to sice trochu mimo téma, ale právě ty aloe, co má mamka jsou už hodně staré a veliké, takže siutace, kdy se mají na zimu schovávat jsou opravdu zajímavé... Wink Twisted Evil Právě proto když si představím, jak pižlám nějaký ten list...Na to si fakt tak vzít brnění Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 4:49 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Medea napsal:
Laughing Plechové rukavice! Very Happy To znám! Very Happy Na podzim musí vsechny kaktusy do zimní zahrady a na jar zas ven. Takze kdyz sme u toho, tak se musím celkove nejak chránit, protoze nekteré kaktusy sou vetsí jak já, a nejednou sem mela bodláky v zádech apod. Minule se nás nekdo ptal, jestli z nich budeme delat tequilu? Very Happy Very Happy Very Happy


No, je to sice trochu mimo téma, ale právě ty aloe, co má mamka jsou už hodně staré a veliké, takže siutace, kdy se mají na zimu schovávat jsou opravdu zajímavé... Wink Twisted Evil Právě proto když si představím, jak pižlám nějaký ten list...Na to si fakt tak vzít brnění Wink Laughing Laughing Laughing


Jé hehé, my to máme s obřími aloemi právě tak a ještě k tomu máme palmu a velké opuncie! Wink Laughing
Návrat nahoru
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Klarusa napsal:
Medea napsal:
Laughing Plechové rukavice! Very Happy To znám! Very Happy Na podzim musí vsechny kaktusy do zimní zahrady a na jar zas ven. Takze kdyz sme u toho, tak se musím celkove nejak chránit, protoze nekteré kaktusy sou vetsí jak já, a nejednou sem mela bodláky v zádech apod. Minule se nás nekdo ptal, jestli z nich budeme delat tequilu? Very Happy Very Happy Very Happy


No, je to sice trochu mimo téma, ale právě ty aloe, co má mamka jsou už hodně staré a veliké, takže siutace, kdy se mají na zimu schovávat jsou opravdu zajímavé... Wink Twisted Evil Právě proto když si představím, jak pižlám nějaký ten list...Na to si fakt tak vzít brnění Wink Laughing Laughing Laughing


Jé hehé, my to máme s obřími aloemi právě tak a ještě k tomu máme palmu a velké opuncie! Wink Laughing


Vrrr, jaktoze vsichni mate obri aloe? Twisted Evil Ja ji tu mam rok a vyrostla asi o centimetr, takze uz meri uctyhodnych sedm centimetru Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Máme je totiž, co jsem na světě, možná i déle. Táta si je přivezl z teplých krajin snad ještě před svatbou... Wink Ale lámat je nebudu, to by mi bylo líto, jsou tak krásné! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.