Aloe vera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1a8aae39361c3a5e83cb7cdbbdd53bc9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 9:24 am    Předmět: Citovat

Karmilla myslim ze ked si mala alergicku reakciu po vonkajsom pouziti aloe vera tak to bude rovnake aj ked to vypijes.radsej by som to neskusala.ja mam trebars to iste s medom..ked ho obsahuje nejake jedlo hned sa vyhadzem a minule som robila mamke caj a davala som jej tam med a trochu mi kvaplo na ruku a to miesto mi opuchlo.ked mas na nieco alergiu tak to nepouzivaj ani zvnutra ani zvonku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 3:55 pm    Předmět: Citovat

Hmmm..jak tu tak sedím u počítače, můj zrak čím dál častěji spadá na parapet, kde stojí v rozkošném žlutém květináči s beruškou Aloe Very Happy a "nebezpečně" si pohrávám s myšlenkou, že má příští výživná maska na vlasy bude z Aloe Very Happy Mohlo by to být dobré..No uvidím...Aloe piju často ve formě toho drinku, i ve formě jogurtového nápoje Revital Active s kousky Aloe a móc mi chutná, tak snad bude chutnat i vláskům Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marisol
8-20
8-20


Založen: 20.7.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 9:45 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,

zkoušela jste některá výrobky na vlasy od EVA cosmetics ??

mají toho hodně..... i šampony....

http://www.eva-cosmetics.cz/pece_o_vlasy.php

mají tam i e-shop, ale dá se sehnat v lékárnách (možná i levněji)....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

zrovna jsem si namazala ruky s jednim kremem s aloe vera a ruky jsou nadhrene jemne Very Happy uzasny pocit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

myslite, ze ma moze z aloe stavy (98 percentnej) boliet zaludok? viem, ze by to malo byt naopak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Pije sa aj čistá. Ja by som si ju osobne riedila aspoň trochu. A nepoužívať dlhodobo lebo pôsobí ako preháňadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 10:12 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Pije sa aj čistá. Ja by som si ju osobne riedila aspoň trochu. A nepoužívať dlhodobo lebo pôsobí ako preháňadlo.


no. ja pijem 20 ml zriedenych s vodou asi tyzden. uz vcera trocgu bolel aj dnes. tak skusim vynechat, ci to prejde a ak je to z toho, tak hmm. nefim, co s tym spravim. bolo to dosti drahe... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
bloodQUEEN napsal:
Pije sa aj čistá. Ja by som si ju osobne riedila aspoň trochu. A nepoužívať dlhodobo lebo pôsobí ako preháňadlo.


no. ja pijem 20 ml zriedenych s vodou asi tyzden. uz vcera trocgu bolel aj dnes. tak skusim vynechat, ci to prejde a ak je to z toho, tak hmm. nefim, co s tym spravim. bolo to dosti drahe... Sad


Já jsem měla šťávu z aloe od firmy ESI, vypila jsem celý litřík, ke konci už teda s přemáháním, protože je to děsně hořké, ale ředěné s džusíkem se to dá, ale žaludek mě teda vůbec nebolel. Ségra má šťávu od LR a ta je ochucená a lahodná a taky je žaludek nebolí a to ji každý den dává i děckám (právě kvůli těm zázračným účinkům)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 5:51 pm    Předmět: Citovat

Chronické vnútorné užívanie prípravkov s obsahom aloy môže spôsobiť podráždenie tráviaceho traktu, hnačky, zápal čreva, vred až karcinóm hrubého čreva, z tohto dôvodu sa neodporúča užívať dlhšie ako desať po sebe idúcich dní.
Je to asi myslené na celé listy a nie šťavu ale radšej by som to neužívala dlhodobo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 9:25 pm    Předmět: Citovat

Po nějakém tom pátku zkusím obnovit toto vlákno.
Jestli máte někdo doma kytku aloe, jaký máte druh? Dá se koupit normálně v květinářství i ten druh co je léčivý? (předpokládám že je víc druhů..(?)) Uvažuju že si ji pořídím..tyhle špičatosti na mě sice působí dost hrubě, raději mám svěží zeleň, ale když by byla pěkná..a užitečná..a měla bych ji ráda....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.