Krém na vlny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c252faf559278c4e577773ecde17e5f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:42 pm    Předmět: wella Citovat

teď mě tak napadá, že jsem kdysi měla (no, kdysi, je to asi rok nazpět) od welly krém na vlny. a byl dobrej, nevysušoval a neztvrdnul. byla to taková kulatá vysoká lahvička se zabudovanou pumpičkou (něco jako ty tubové pasty). nevíte jestli se dá někde sehnat? koukala jsem už asi ve třech drogerkách a nikde to nemaji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:13 pm    Předmět: Citovat

to bych taky ráda vyzkoušela,ale ještě sem to nikde neviděla...hlavně zatim mám olej a šampon,to mi musí stačit zatim:)nechci toho vrstvit hodně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zzdenkaa
8-20
8-20


Založen: 15.4.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

ja používam krém na vlnité vlasy od Goldwellu, ale hodně mi to suší vlasy, rada by som vyskúšala krém od Kerastase na suché vlnité vlasy, neviem ale, či je dobrý. je dost drahý. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
naj
21-40
21-40


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:38 pm    Předmět: Citovat

Tu Wellu budou mít v jen kadeřnictvích, pokud je to to, co myslím, tak je to z nějaké té profi řady a ty mají jen tam. Kdysi jsem ji měla, ale nevyhovovala mi. Na mě to moc lepilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 9:50 am    Předmět: Citovat

není nějaký krém na vlnky, který by byl přírodní???
jinak celkem fajn je gel od alverde...ale není to krém Crying or Very sad takže trochu vysušuje (je v tom alkohol)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

krém na vlny, co myslím já, byl od wella design, takovej zespodu vymačkávací/vytlačovací


ale je to s ním asi stejné jako s voskem v pěně, taky není nikde vidět. teda minule v kolíně v jedné drogérce jsem ho objevila, ale nekoupila jsem si ho
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

já se teď konečně dostala k tomu přírodnímu vosku od santé,ale teda moc mi nevyhovuje, na regeneraci dobrý,ale jinak žádné krásné vlnky..
ale včera jsem si dala na vlasy po umytí makadamiový olej od salusu a fakt krásně mi to vlasy zvlnilo a vytvarovalo..hold příroda je nejchytřejš.. Very Happy
jinak z lush mi doporučili ten jejich gel myslím že god of něco,prostě ten s citrusovou vůní..ale je dost drahý..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

s přírodní bází ani profi řadama to nemá nic společného, ale mně zatím nejvíc vyhovoval krém na vlnité vlasy od Sunsilk, lahvička 200 ml za přátelských 69 Kč. Stačilo ho trošičku vmačkat po umytí a vlasy se kroutily jak divé, nezatěžoval, hydratoval... prostě malý zázrak (tak mi nesedl krém ani z Matrixu, ani od výše zmíněné Welly) s největší pravděpodobností to patrně bude složením "sajrajt", ale funkční. Bohužel jsem na něj už dlouho nikde nenatrefila Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

Já jsem zkoušela jenom ten od Sunsilku, vyhovuje mi, ale teď nemůžu na nic podobného narazit Sad většinou v drogerkách je všechno na kudrny spíš na fénování a tím nechci vlásky moc trápit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Revelate napsal:
s přírodní bází ani profi řadama to nemá nic společného, ale mně zatím nejvíc vyhovoval krém na vlnité vlasy od Sunsilk, lahvička 200 ml za přátelských 69 Kč. Stačilo ho trošičku vmačkat po umytí a vlasy se kroutily jak divé, nezatěžoval, hydratoval... prostě malý zázrak (tak mi nesedl krém ani z Matrixu, ani od výše zmíněné Welly) s největší pravděpodobností to patrně bude složením "sajrajt", ale funkční. Bohužel jsem na něj už dlouho nikde nenatrefila Sad

barva? zelený?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.