Krém na vlny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d908757471200d88103e35f7e9f49b0dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 10:06 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Ms. Catwalkie napsal:
A ještě jsem si vzpomněla, že zaručeně funguje tužidlo na kudrnaté vlasy z DM drogerie, jmenuje se to Verlockende mousse, je to taková žlutá lahvička s růžovým víčkem.

Potvrzuji, toto tužidlo je opravdu výborné. Používám ho bez difuzéru, jen po umytí na vlhké vlasy a ty mi vydrží pěkně zvlněné až do dalšího mytí.


Dotaz funguje to jenom na od přírody kudrnaté vlasy, natočené vlasy nebo mi to zvlní i rovné vlhké vlasy, když to do nich nanesu a vyfénuju. Ráda si občas zvlním vlasy jenže to nerada nechávám na natáčkách (většinou přes noc Mad ) Jo a kolik přibližně stojí ten Verlockende mousse z DM?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
Dotaz funguje to jenom na od přírody kudrnaté vlasy, natočené vlasy nebo mi to zvlní i rovné vlhké vlasy, když to do nich nanesu a vyfénuju. Ráda si občas zvlním vlasy jenže to nerada nechávám na natáčkách (většinou přes noc Mad ) Jo a kolik přibližně stojí ten Verlockende mousse z DM?

Můžu se Ti doma podívat, co na něm píšou. Stálo tuším okolo 80 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 8:47 am    Předmět: Citovat

Též jsem po čase dospěla k názoru, že moje vlasy by potřebovaly nějakou stylingovou úpravu. Vlní se mi od uší dolů, ale jsou to takové ty totálně nevzhledné vlnky, které ovšemže nejdou zkrotit (i při použití žehličky! Někdy se mi zdá, že mě moje vlasy nemají rády Sad ). Tak jsem se rozhodla, že skončím s věčně nudným a ničícím žehlením a koupím si taky něco na vytvarování vlnek. Pročetla jsem tu celé vlákno, ale jsem z toho chytrá asi tak, že neexistuje přípravek: levný&účinný&z drogerie .. ? .. Ráda bych poprosila o radu, o doporučení, nějakého přípravku z prachnormální drogerie, který by nestál miliardy (ach, ten chudý studentský život!) a který by alespoň trochu fungoval .. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 9:09 am    Předmět: Citovat

VeverkaTerezka napsal:
Též jsem po čase dospěla k názoru, že moje vlasy by potřebovaly nějakou stylingovou úpravu. Vlní se mi od uší dolů, ale jsou to takové ty totálně nevzhledné vlnky, které ovšemže nejdou zkrotit (i při použití žehličky! Někdy se mi zdá, že mě moje vlasy nemají rády Sad ). Tak jsem se rozhodla, že skončím s věčně nudným a ničícím žehlením a koupím si taky něco na vytvarování vlnek. Pročetla jsem tu celé vlákno, ale jsem z toho chytrá asi tak, že neexistuje přípravek: levný&účinný&z drogerie .. ? .. Ráda bych poprosila o radu, o doporučení, nějakého přípravku z prachnormální drogerie, který by nestál miliardy (ach, ten chudý studentský život!) a který by alespoň trochu fungoval .. Wink


záleží jaké máš vlasy,docela funguje tužidlo balea pro vlnité nebo se dají najít spreje na podporu vln,ale ty mi nikdy moc nefungovaly a nebo gel z alverde (nebo lněných semínek:) a hodně dlouho už mám vosk od nivey takový fialový pro lesk,na vlhké vlasy dávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tamka
8-20
8-20


Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 9:22 am    Předmět: Citovat

Vyzkoušela jsem různé krémy a spreje na vlny a nejlepší je OSIS TWIN CURL - vlasy oddělí, ale neslepí je. Na přírodní vlnky funguje dokonale, ale když si ho kamarádka dala na natočené vlasy tak jí vlnky spadly.

I když není z drogerie, vydrží opravdu dlouho a na mimibazaru se dá pořídit celkem levně (jedna paní má různé akce, já ho např. kupovala a neplatila jsem poštovné).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

Díky moc za rady Very Happy Takhle rychlou odpověď jsem nečekala! Very Happy Z drogerie jsem prubla to žluté tužidlo s růžovým víčkem od Balea (má to hroznej název!), balzám na kudrnaté vlasy (i když o jeho účinnosti pochybuji) (ještě jsem pokukovala na sprej na vlnité vlasy taky od Balea, ale .. ten až příště Wink ) a meruňkový balzám od Alverde (já vím já vím, to není na kudrnaté vlasy, ale neodolala jsem Very Happy ). Snad to bude fungovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 10:09 am    Předmět: Citovat

VeverkaTerezka napsal:
Díky moc za rady Very Happy Takhle rychlou odpověď jsem nečekala! Very Happy Z drogerie jsem prubla to žluté tužidlo s růžovým víčkem od Balea (má to hroznej název!), balzám na kudrnaté vlasy (i když o jeho účinnosti pochybuji) (ještě jsem pokukovala na sprej na vlnité vlasy taky od Balea, ale .. ten až příště Wink ) a meruňkový balzám od Alverde (já vím já vím, to není na kudrnaté vlasy, ale neodolala jsem Very Happy ). Snad to bude fungovat!


a ten gel ze lněných semínek nezkoušelas?je takový hydratační a vyjde to na pár korun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 11:41 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
VeverkaTerezka napsal:
Díky moc za rady Very Happy Takhle rychlou odpověď jsem nečekala! Very Happy Z drogerie jsem prubla to žluté tužidlo s růžovým víčkem od Balea (má to hroznej název!), balzám na kudrnaté vlasy (i když o jeho účinnosti pochybuji) (ještě jsem pokukovala na sprej na vlnité vlasy taky od Balea, ale .. ten až příště Wink ) a meruňkový balzám od Alverde (já vím já vím, to není na kudrnaté vlasy, ale neodolala jsem Very Happy ). Snad to bude fungovat!


a ten gel ze lněných semínek nezkoušelas?je takový hydratační a vyjde to na pár korun


Ten jsem nikde neviděla! Kde to mají? Značka? Jinak to tužidlo docela funguje Smile Hezký vlnky .. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 11:44 am    Předmět: Citovat

Á, teď mi došlo, že to je ten domácí Very Happy Ach ta rychlost .. Very Happy No, ten hodlám zkusit, pokud tohle nezabere/pokud nebudu spokojená .. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

Na vlny teď budou mít v Rossmannovi od 16.5. akci:

- Wella Wellaflex - sprej na kudrnaté vlasy 59,90 Kč

Možná si ho koupím na zkoušku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.