článek "Proč ženy nosí dlouhé vlasy"
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=176116961659202facc8d88f5ae6ada4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 5:33 pm    Předmět: článek "Proč ženy nosí dlouhé vlasy" Citovat

Diskusi prosím sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adélka
0-7
0-7


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 10:25 am    Předmět: Citovat

Podle mě je opravdu víc než jasné, že ženy nosí dlouhé vlasy PŘEDEVŠÍM kvůli chlapům! vždyť vše co se svým zevnějškem děláme je kvůli nim..Mám také dlouhé vlasy a chtěla bych mít ještě delší - vždy se u mě střídaly období dlouhé x krátké, naštěstí do dvou let bez problémů narostly. Teď už jsem z těchto experimentů snad vyrostla, budu pečovat o své dlouhé vlásky, protože jsou fakt výjimečné, nevšimla jsem si že by je měla zrovna každá druhá holka v mém okolí, je to naopak - většina jich každoročně nebo minimálně ob rok podléhá módním trendům - mění střihy i barvy, většinou se ta změna zprvu každému líbí, ale to vydrží tak měsíc, dva...co potom..Dlouhé vlasy jsou prostě smyslné, krásné a každý muž je ocení, to stoprocentně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 4:12 pm    Předmět: Citovat

No ale dnešní společnost ty dlouhé vlasy ne vždycky bere, proto jsou taky tyto internetové stránky, aby propagovaly dlouhé vlasy. Kéž by vícero lidí mělo názory jako ty. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 3:14 pm    Předmět: Citovat

Pěstuji si dlouhé vlasy taky hlavně pro mužský . Very Happy Very Happy Většinou to jsou právě oni , kdo se otočí , aby se na ně podívali . A je to moc fajn pocit , když pak řeknou " Jéé , slečno , vy máte ale krásně dlouhý vlasy ." To mi pak sebevědomí hodně rychle stoupne . Very Happy Bohužel ale né tak mému příteli , který mě pak začne přesvědčovat , že v krátkých vlasech se mu budu líbit víc . Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 5:14 pm    Předmět: Citovat

Jo, přítel mně na to, když jsem mu říkala, že ybch chtěla vlasy až do pasu řekl, že to už moc dlouhý... ale já když něco moc chci, tak si to rozmluvit nenechám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 6:10 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Jo, přítel mně na to, když jsem mu říkala, že ybch chtěla vlasy až do pasu řekl, že to už moc dlouhý... ale já když něco moc chci, tak si to rozmluvit nenechám!

On to třeba teď tak říká, ale až ti dorostou a on uvidí, jak je to krásné, tak určitě změní názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Jo, přítel mně na to, když jsem mu říkala, že ybch chtěla vlasy až do pasu řekl, že to už moc dlouhý... ale já když něco moc chci, tak si to rozmluvit nenechám!

Tal s timhle nazorem jsem se u chlapů setkala už víckrát. Po lopatky je to hezké, potom je to už moc. Nechápu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 6:27 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
MIMISEK napsal:
Jo, přítel mně na to, když jsem mu říkala, že ybch chtěla vlasy až do pasu řekl, že to už moc dlouhý... ale já když něco moc chci, tak si to rozmluvit nenechám!

Tal s timhle nazorem jsem se u chlapů setkala už víckrát. Po lopatky je to hezké, potom je to už moc. Nechápu.


"Moc dlouhé"? Oxymoron! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 7:08 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Jo, přítel mně na to, když jsem mu říkala, že ybch chtěla vlasy až do pasu řekl, že to už moc dlouhý... ale já když něco moc chci, tak si to rozmluvit nenechám!


to máš recht Twisted Evil , doufejme, že se to časem doby nebrátí.... Wink
a nezačneš Ty přemýšlet o tom, že to máš dlouhé... Embarassed Crying or Very sad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 9:36 pm    Předmět: Citovat

ne, myslím, že ne... už jsem z toho vyrostla Laughing teď jsem přišla na to, že jsou delší praktičtější, protože krátké se mi moc vlní... a vypadám prostě divně a navíc je mám docela husté a to na nějakých vlasů na krk vypadá divně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.