článek "Proč ženy nosí dlouhé vlasy"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5d6cf8044c801398e8dbdfa3ecd128eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

já mám dv proto že jsem na ně zvyklá, hodí se ke mně a líbí se mi... to že na mě okolí kouká jako na exota co zapomněl jít ke kadeřnici jsem si zvykla a povzdychy na to jak "krásně by z toho šlo vystříhat tahleta modernůstka" taky...
ale taky nějak pozoruju že mít dv je nějak návykový, před rokem jsem je chtěla mít husté jenom k pásku do kalhot, teďka mi sahají "cancoury" tak o 12 cm níž a zálibně koukám na dýlku princezny ze Statečného Srdce Laughing Laughing
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 11:57 am    Předmět: Citovat

čečetka_wendeshki napsal:
já mám dv proto že jsem na ně zvyklá, hodí se ke mně a líbí se mi... to že na mě okolí kouká jako na exota co zapomněl jít ke kadeřnici jsem si zvykla a povzdychy na to jak "krásně by z toho šlo vystříhat tahleta modernůstka" taky...
ale taky nějak pozoruju že mít dv je nějak návykový, před rokem jsem je chtěla mít husté jenom k pásku do kalhot, teďka mi sahají "cancoury" tak o 12 cm níž a zálibně koukám na dýlku princezny ze Statečného Srdce Laughing Laughing


souhlasím Smile dv se mi líbí, cítím se v nich dobře, a kvůli chlapovi bych je nemělnila, stejně jako styl oblíkání, co je komu potom, že dv můžou být pro někoho staromodní? no tak sem staromodní no, a sem na to hrdá Very Happy jinak já původně chtěla vlasy do pasu, pak sem nějak zjistila, že už jsou na zadek Very Happy je to těžce návykové Very Happy
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 8:57 am    Předmět: Citovat

Já jsem si teda nikdy vlasy nepěstovala kvůli chlapům : ) Mám je proto, že se líbí mně. A dokonce mi je víc chválí holky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 9:45 am    Předmět: Citovat

S dlouhými vlasy se cítím více jako žena. Navíc s nimi zvládnu více účesů a podob než s krátkými. Někdy mám chuť si je ostříhat na ramena a zkusit více "rozpustilý účes".. ale pak se pokaždé včas zpamatuji, roztuspustile se přeci dá vypadat i s dlouhými vlasy (pastelky ala hůlky do vlasů a podobně). Chyběly by mi drdoly a také pocit že mně vlasy lechtají hluboko na zádech. Dlouhé vlasy jsou podle mně návykové. A co jsem se bavila s muži, 9 z 10 preferují dlouhovlasou ženu, 10. je to zpravidla jedno Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
S dlouhými vlasy se cítím více jako žena. Navíc s nimi zvládnu více účesů a podob než s krátkými. Někdy mám chuť si je ostříhat na ramena a zkusit více "rozpustilý účes".. ale pak se pokaždé včas zpamatuji, roztuspustile se přeci dá vypadat i s dlouhými vlasy (pastelky ala hůlky do vlasů a podobně). Chyběly by mi drdoly a také pocit že mně vlasy lechtají hluboko na zádech. Dlouhé vlasy jsou podle mně návykové. A co jsem se bavila s muži, 9 z 10 preferují dlouhovlasou ženu, 10. je to zpravidla jedno Laughing


Tak to jsi napsala přesně Very Happy Dlouhé vlasy jsou opravdu návykové a hlavně krásné Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
S dlouhými vlasy se cítím více jako žena. Navíc s nimi zvládnu více účesů a podob než s krátkými. Někdy mám chuť si je ostříhat na ramena a zkusit více "rozpustilý účes".. ale pak se pokaždé včas zpamatuji, roztuspustile se přeci dá vypadat i s dlouhými vlasy (pastelky ala hůlky do vlasů a podobně). Chyběly by mi drdoly a také pocit že mně vlasy lechtají hluboko na zádech. Dlouhé vlasy jsou podle mně návykové. A co jsem se bavila s muži, 9 z 10 preferují dlouhovlasou ženu, 10. je to zpravidla jedno Laughing


Jo, ale ono taky cca 8 z 9 myslí, že dlouhé vlasy jsou něco od lopatek do pasu Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 8:16 pm    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
A co jsem se bavila s muži, 9 z 10 preferují dlouhovlasou ženu, 10. je to zpravidla jedno Laughing


Long, shiny hair is an indicator of good health, but now everyone can have good-looking hair because of the millions of hair products in the shops.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 8:18 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
8 z 9 myslí, že dlouhé vlasy jsou něco od lopatek do pasu Very Happy

To je tím, že na nic jiného nejsou zvyklí, holek s vlasy od pasu níže je hodně málo, takže člověk je moc neregistruje, tím pádem si pod pojmem dlouhé vlasy představí to uvedené lopatky až pas.
I když těch pěkných vlasů do pasu taky zas tolik není, ale pořád ještě se to potkat dá.

Já jsem v životě reálně na nikom neviděla delší vlasy než pod zadek. Třeba délku po kolena - naživo nikdy a na nikom. Jen na fotkách. Lidi na to opravdu zvyklí nejsou. Ale myslím že kdyby holek s hodně dlouhými a udržovanými vlasy bylo víc, lidi by si rychle zvykli a hodně z nich by se to líbilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Sayhaya napsal:
S dlouhými vlasy se cítím více jako žena. Navíc s nimi zvládnu více účesů a podob než s krátkými. Někdy mám chuť si je ostříhat na ramena a zkusit více "rozpustilý účes".. ale pak se pokaždé včas zpamatuji, roztuspustile se přeci dá vypadat i s dlouhými vlasy (pastelky ala hůlky do vlasů a podobně). Chyběly by mi drdoly a také pocit že mně vlasy lechtají hluboko na zádech. Dlouhé vlasy jsou podle mně návykové. A co jsem se bavila s muži, 9 z 10 preferují dlouhovlasou ženu, 10. je to zpravidla jedno Laughing


Jo, ale ono taky cca 8 z 9 myslí, že dlouhé vlasy jsou něco od lopatek do pasu Very Happy


Uvažuji stejně - délka mezi lopatkami a pasem už jsou pro mě DLOUHÉ VLASY Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:44 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
To je tím, že na nic jiného nejsou zvyklí, holek s vlasy od pasu níže je hodně málo, takže člověk je moc neregistruje, tím pádem si pod pojmem dlouhé vlasy představí to uvedené lopatky až pas.
I když těch pěkných vlasů do pasu taky zas tolik není, ale pořád ještě se to potkat dá.

Já jsem v životě reálně na nikom neviděla delší vlasy než pod zadek. Třeba délku po kolena - naživo nikdy a na nikom. Jen na fotkách. Lidi na to opravdu zvyklí nejsou. Ale myslím že kdyby holek s hodně dlouhými a udržovanými vlasy bylo víc, lidi by si rychle zvykli a hodně z nich by se to líbilo Smile


Asi mám kliku, každý týden takových potkám několik (a pokaždé jiných Smile )

Každopádně taky jsem zatím "nad pas", tak ještě veřejné mínění nezměním Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.