článek "Proč ženy nosí dlouhé vlasy"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55a3c822b5b3704f90ad2fa4a56e0a1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 12:48 pm    Předmět: Citovat

MrE: I heartily agree Smile

ilona, Bonemína: No, myslím, že vlasy od lopatek do pasu už dlouhé jsou Smile

Některým mužům takové ty extra dlouhé (pod zadek a dál) už přišly divné (co jsem se tak bavila s některými jedinci opačného pohlaví) :-/ Přitom pak teprve žena vypadá opravdu jako víla Smile

Takže z toho můžeme udělat ponaučení - kluci mají strach z žínek, víl a jiných divoženek Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 8:06 pm    Předmět: Citovat

No a nebo jsou praktičtí a strach mají z totálně ucpaného odpadu Twisted Evil
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 1:43 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
No a nebo jsou praktičtí a strach mají z totálně ucpaného odpadu Twisted Evil


Laughing Dobrá možnost.
Fakt ale je, že uklízet ty vlasy ze země, postele a vůbec odevšad je opravdu slušná "brigáda"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

je, ale i tak byl muž nerad, že sem je zkrátila Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, ale u nás doma se nejvíc nachází 5 centimetrové vlasy a ty rozhodně nejsou moje (zato jsou všude-i na lince a v nádobí z kredence FUJ).
A co se týče těch mužských výhrad, tak vážně nevím. Co se ke mně dostalo, tak muže odrazují umělé a uměle vypadající vlasy, punkové účesy, napůl vyholené hlavy, natužené kokrhele, nepřirozené barvy typu zelená a růžová a tříbarevné kočky. O extra dlouhých vlasech jsem neslyšela nic. Tak buď jsou chlapi kolem mě ohleduplní a nebo s dlouhými a ještě delšími vlasy nemají problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 7:47 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak nevím, ale u nás doma se nejvíc nachází 5 centimetrové vlasy a ty rozhodně nejsou moje (zato jsou všude-i na lince a v nádobí z kredence FUJ).
A co se týče těch mužských výhrad, tak vážně nevím. Co se ke mně dostalo, tak muže odrazují umělé a uměle vypadající vlasy, punkové účesy, napůl vyholené hlavy, natužené kokrhele, nepřirozené barvy typu zelená a růžová a tříbarevné kočky. O extra dlouhých vlasech jsem neslyšela nic. Tak buď jsou chlapi kolem mě ohleduplní a nebo s dlouhými a ještě delšími vlasy nemají problém.

Máme u nás jednu blondýnku s prodlouženými vlasy (a k tomu další umělé, přifouknuté a našité věci) - a divila by ses, kolik kluků a chlapů je zní vedle . Věkem se pomalu blíží ke čtyřícítce, ale zájem o ni jeví i kluci -náctiletí Laughing ... spíš si myslím že mužské pokolení tu "pravost" a "nepravost" zas tak neřeší, důležitý je u nich spíš první dojem, jak lahodí dotyčná celkově oku, sympatie atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 9:08 pm    Předmět: Citovat

Myslela jsem spíš takové ty chemlonové kreace. Náhražky samozřejmě spousta chlapů nepozná nebo neřešíWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 9:08 pm    Předmět: Citovat

Já si taky myslím, že to je chlapům vcelku jedno-taky znám dost případů, že byli vyjuklý z ženský, která měla peroxidový vlasy, nafouknutý prsa a vyfouknutý mozek Laughing
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 9:48 pm    Předmět: Citovat

ja teda mam u kamaratov take skusenosti, ze sice daju na prvy dojem, ale to neznamena, ze by s tou zenskou chceli ist do postele - proste sa im len paci z hladiska vyzoru na prvy pohlad... u mna je to trosku ine, ale to by som nerad rozoberal, lebo sa nepokladam v tomto za nejaky typicky pripad... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 8:03 am    Předmět: Citovat

Ohledně těch výhrad k dlouhým vlasům z praktických důvodů typu ucpaný odpad - když má sám chlap taky dlouhé vlasy, nemá jaksi moc co vyčítat Laughing Pomoc je tudíž jasná - pořiďte si dlouhovlasého chlapa. Kde to není z různých důvodů možné, doporučuji alespoň menší stádečko koček do bytu, jak začnou línat, tak ony se nějěké ty vlasy mezi chlupama krásně ztratí Laughing
Poslední možností potom je, čistit odpady sama a nedat příležitost k brblání Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.