článek "Proč ženy nosí dlouhé vlasy"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=266b69eeb45f1c9ece67787f231ee927Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 8:57 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Ohledně těch výhrad k dlouhým vlasům z praktických důvodů typu ucpaný odpad - když má sám chlap taky dlouhé vlasy, nemá jaksi moc co vyčítat Laughing Pomoc je tudíž jasná - pořiďte si dlouhovlasého chlapa. Kde to není z různých důvodů možné, doporučuji alespoň menší stádečko koček do bytu, jak začnou línat, tak ony se nějěké ty vlasy mezi chlupama krásně ztratí Laughing
Poslední možností potom je, čistit odpady sama a nedat příležitost k brblání Laughing Laughing Laughing


Hehe, to je moc dobry figl. Jednu dobu jsem bydlela se tremi dalsimi dlouhovlasatymi spolubydlicimi a chlupatejicim psem. Skutecne jsme si nemohli nic vycitat Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 2:02 pm    Předmět: Citovat

Adélka napsal:
Podle mě je opravdu víc než jasné, že ženy nosí dlouhé vlasy PŘEDEVŠÍM kvůli chlapům! vždyť vše co se svým zevnějškem děláme je kvůli nim..Mám také dlouhé vlasy a chtěla bych mít ještě delší - vždy se u mě střídaly období dlouhé x krátké, naštěstí do dvou let bez problémů narostly. Teď už jsem z těchto experimentů snad vyrostla, budu pečovat o své dlouhé vlásky, protože jsou fakt výjimečné, nevšimla jsem si že by je měla zrovna každá druhá holka v mém okolí, je to naopak - většina jich každoročně nebo minimálně ob rok podléhá módním trendům - mění střihy i barvy, většinou se ta změna zprvu každému líbí, ale to vydrží tak měsíc, dva...co potom..Dlouhé vlasy jsou prostě smyslné, krásné a každý muž je ocení, to stoprocentně!

.................................................................
přesně tak! Very Happy nemám co dodat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.