No Poo mytí: Lávová zem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 122, 123, 124  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ae42a3ca32dbf77a811696269d1e860Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

tak vcera vecer sem vyzkousela poprve lavovou zem(mam od logony),strasne sem se na to tesila a to klohneni me vylozene bavilo Laughing pridala sem do ni od oka malinko medu,par kapek jojobaku a umyla si s tim oblicej,telo i vlasy a je to vazne zuzovy Laughing Strasne prijemny a i moc dobre se mi to oplachovalo Very Happy plet na tele mam ted uplne hebouckou,nevysusenou(coz je u me zazrak) a na obliceji si taky pripadam spis jak detska prdelka Laughing a vlasy uz pri oplachovani v proudu vody byly takove jine,bohate prijemne ,no a kdyz doschly,tak me uzasne prekvapily Very Happy byly a jsou mnohem hezci,jakoby bohatsi a strasne hebke a mnekke Very Happy a hned po uschnuti se uzasne leskly a tygrik mi je moc chvalil Very Happy no asi u ni zustanu,protoze mi to prijde jako zazrak Shocked Wink samozrejme do konecku po umyti sem mazla kokosak,ale to sem delala i pred tim a priste zkusim pridat i eteracek Very Happy ju a malinko vic se mi zvlnily vlasky a sice byly zacuchanejsi,ale jenom o trosku a cesat to slo( a kdyz nekdo ma kondicioner,tak to nemusi resit)Vazne doporucuju moc a moc,jestli to tak pujde dal,tak uz asi nic jineho pouzivat nebudu Very Happy
A vana sla v pohode splachnot bez drbani Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

Jůůů Vílko,co to je zač ta lávová zem? To slyším poprvé... Question Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

no je to takova praskova zemina s morskeho dna v maroku Very Happy a od pradavna se to tam pouzivalo na pestici hygienu a byl to vzdy velky poklad:
http://www.biobeauty.cz/shop/themes/kategorie/detail.php?artikelid=178882&source=2
a pak o tom mluvi jeste herminka v mastnych vlasech(forum)vazne doporucuju Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 10:08 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no je to takova praskova zemina s morskeho dna v maroku Very Happy a od pradavna se to tam pouzivalo na pestici hygienu a byl to vzdy velky poklad:
http://www.biobeauty.cz/shop/themes/kategorie/detail.php?artikelid=178882&source=2
a pak o tom mluvi jeste herminka v mastnych vlasech(forum)vazne doporucuju Very Happy Wink


Děkuji Smile

Ještě se zeptám,ty jsi objednávala v tom obchodě,co jsi na něj dávala odkaz? Já tam jsem asi nějak počítačově zamrzla,ale nemůžu najít kolik je poštovné... Confused Cool Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 12:47 pm    Předmět: Citovat

Dano, prý v nějaké prodejně na Cejlu 59 mají téměř všechny výrobky od Logony, Lavery, Santé atd., tam bys možná mohla pochodit Wink

Vílko, mám velikou radost, že Ti lávová zem dělá tak dobře!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Dano, prý v nějaké prodejně na Cejlu 59 mají téměř všechny výrobky od Logony, Lavery, Santé atd., tam bys možná mohla pochodit Wink

Vílko, mám velikou radost, že Ti lávová zem dělá tak dobře!

Jé, děkuju, já už nedoufala, že se dočkám odpovědi:) Co nejdřív se tam vypravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Herminka napsal:
Dano, prý v nějaké prodejně na Cejlu 59 mají téměř všechny výrobky od Logony, Lavery, Santé atd., tam bys možná mohla pochodit Wink

Vílko, mám velikou radost, že Ti lávová zem dělá tak dobře!

Jé, děkuju, já už nedoufala, že se dočkám odpovědi:) Co nejdřív se tam vypravím.

Tuto informaci mám z druhé ruky (od jedné holky z fóra o přírodní kosmetice), ale pokud tam Logonu mají a lávovou zem zrovna ne, snad by Ti ji mohli objednat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

dany ted sem hodila chvalu na ten obchod v cejlu do fora Kde nakoupit? Very Happy lavovou zem tam nemaji,ale kdyz sem se ji zeptala,tak uz brala ta pani papirek a ze mi ji hned objednaji Very Happy rekla sem,ze ted ji mam dost,ale za bych chtela mit jistotu ze ji casem sezenu jinak nez pres net a pani mi nadsene povidala,ze vse co zrovna neni na prani objednai,byla uzasne ochotna Very Happy

Herminko dekuju Very Happy vcera sem si myla vlasky po druhe a jsou krasne mekke ,hbke Very Happy ale pravdepodobvne nebyl muj cas myti(nebyly vubec mastne),jen sem proste chtela bahnit Laughing ,asi bude neco pravdy na tom,ze to oddaluje intervaly myti Wink
A kuzi mam po ni vazne strasne prijemne hebkou a vubec ne vysusenou,to se mi jeste nikdy nestalo abych po umyti nemela vysusene supinky na nohach Rolling Eyes a vetsinou i po namazani se to o moc nezlepsilo,ale po myti lavovou zemi se supinky ani svedeni nekonalo a namazala sem se jen ze zvyku pro jeste lepsi pocit Laughing a oblicej si s ni umyvam kazdy den a vetsina bolacku se mi zahojila Very Happy no pro me to je vazne poklad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 3:27 pm    Předmět: Citovat

A Tys to byhno kupovala za těch 560, nebo za min? To bylo od Logony? Chtěla bych ho vyzkouset, ale ne za tuhle cenu, je to pro me drahe. Kdyby tak meli nekde levnejsi...Dik moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

ja sem to bahynko dostala darkem Very Happy ale rozhodne nebudu vahat az ho dodelam tu petistovku investovat,myslim,ze to vydrzi vazne dlouho Very Happy a mam pocit,ze nektere znacky maji i mensi vzorky zkus se juknout na biosfera.cz a prohledat to,ja sem jeste na ten mensi vzorek nenarazila ,ale spousta lidi mi uz rekla,ze ho tam maji,ale nevim od jake znacky. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 122, 123, 124  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.