No Poo mytí: Lávová zem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 121, 122, 123, 124  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=045543995fabfdba777d4e1c0819fc5bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2015 9:01 am    Předmět: Citovat

Jdu to tady trochu oživit Smile Dnes jsem v úplně jiném vlákně narazila na informaci, že v eshopu henny.cz je lávovka 500g kolem 150 Kč (cenu už přesně nevím, ale přibližně kolem stovky, to je jedno). Eshop ovšem nefunguje. Nemáte echo, zda nefunguje už delší dobu, nebo neexistuje, nebo tak? Vím, že hennařky tam celkem nakupovaly, tak mě zajímá, zda nevíte, co s eshopem je. Lávovku používám přes 6 let (každý večer si s ní myju obličej) a asi bych byla ráda za levnějši variantu než je Logona... Smile Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 2:06 pm    Předmět: Citovat

prosím prosím, dokopala jsem se koupit lávovku od logony a vyzkoušet, ale mám dotaz, nechce se mi pročítat 122 stran, vymyje mi lávovka i třeba olej , když si budu dělat olej zábal ? když to s ní vezmu třeba dvakrát? asi ne co :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 4:05 pm    Předmět: Citovat

Tak ricinak asi nevymyje, ale neco slabsiho by vymyt mohla ... jak rikas, kdyz to vezmes nadvakrat, tak by to nemelo byt o moc jine nez treba tyden nemyte, mastne vlasy. Prece jen, i to sebum je defacto olej sam o sobe Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 11:01 pm    Předmět: Citovat

Olejovej zábal mi nevymyla (a to byl bezricinovej). Ale je pravda, že na dvakrát jsem to nezkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 9:19 pm    Předmět: Citovat

zkusím v uterý to dorazí objednala jsem i ten shikakai mandlák by to mohlo vymít, zkusím to i vejcomedákem Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 9:32 pm    Předmět: Citovat

musím lávovku pochválit. po 14 denním přírodním vlasoteroru mám krásně umíte vlasy. sice jak už tu někdo psal strašně elektrizují, ale to se snad upraví. Takže za mě lávovka ano a k tomu vejcomedák Very Happy. ještě zkusím shikakai a musím najít nějaký šetrný na vymití olejových zábalů. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 8:24 pm    Předmět: Citovat

Já zas zkusila lávovku a hnus. Elektrizující marná a nerozčesatelná koudel jako vždy. Že já to pořád zkoušim. A vždycky to dopadne stejně. Dřív jsem měla mycí krém patchouli od logony a byl super. Samotnej prášek je děsnej Twisted Evil Ale teda kdysi sem měla vlasy po ramena.. tak nebyl žádnej problém s česáním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 8:47 pm    Předmět: Citovat

no u mě to samé, není to zase koudel ale elektrizují i po více umtí něčím jiným a naolejováním, přemýšlela jsem ale zkusit ji šlehnout sem tam do vejcomedáku, nebo tak zkusit přidat pár kapek oleje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2015 8:32 am    Předmět: Citovat

krasotkamoja napsal:
no u mě to samé, není to zase koudel ale elektrizují i po více umtí něčím jiným a naolejováním, přemýšlela jsem ale zkusit ji šlehnout sem tam do vejcomedáku, nebo tak zkusit přidat pár kapek oleje
Olej zkus, když sem kupovala na webu cestaprirody.cz, paní mi radila vyzkoušet kombinaci s jojobovým olejem. Moc mi to tehdy nesedlo. Ale kdoví, co teď. Dám tomu chvíli a vyzkoušim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2016 7:20 am    Předmět: Citovat

Tak nějak jsem se přelouskala tímto fórem, doma mám lávovku od Logony, přijde mi super. Vůně nijaká, rozmíchavala se dobře a dobře se vymyla.

Čemu nerozumím, jak se vám daří připravit blátíčko z jedné velké čajové lžičky??? Já dala dvě polévkové a měla jsem problém, aby toho nebylo málo. Zbytek v misce jsem si naředila, napatlala se tím celá (spíš jsem se tím tak nějak omyla) a něco ještě vpatlala do délek vlasů.

Jinak jsem s ní zatím spokojena, uvidím, co mi to přinese dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 121, 122, 123, 124  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.