No Poo mytí: Lávová zem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 122, 123, 124  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a577c72b3501804faa82d31237061cffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 3:47 pm    Předmět: Citovat

To by me zajimalo jak dlouho Ti to vydrzi. Muzes potom napsat, jak dlouho jsi s tim vystacila? Ale stejne si to asi nebudu moct koupit...pac tech pet set musim pouzit na dulezitejsi veci Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 4:10 pm    Předmět: Citovat

Logona má lávovou zem i ve 300g balení za 200,-, to tolik nebolí Wink http://www.biobeauty.cz/shop/themes/kategorie/detail.php?artikelid=178883&kategorieid=73&source=1. Na biosféře jsem našla toto:
http://www.biosfera.cz/advanced_search_result.php?keywords=l%E1vov%E1&x=0&y=0.
Ale opravdu vydrží hodně dlouho, i relativně malé množství prášku se rozmíchá v poměrně velkém množství vody, tak ubývá velice pomalu Wink Já uvažuji (až doberu tu 300g Logonu), že koupím kilovku Tautropfen v biokvalitě - cena se téměř neliší od stejného množství Logony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

Tipla bych, že to 300g balení mi vydrží minimálně půl roku, možná i dýl (používám ho denně na mytí obličeje + 2-3x týdně na vlasy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

Tak to je bezva. Teď ještě, abych to sehnala v obchodě, nechci vyhodit zbytečný peníze za poštovný. Herminko díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 4:24 pm    Předmět: Citovat

Kaťo ono to asi tak zbytecny vyhazovani nebude,teda pokud ti sedne.Me sedne a vylozene hodne,tak vlastne jednorazove vrazim priste petistovku(a nebo bych spis sla take do te bio od tautropfenu jako herminka)nez nekolikrat za stejnou dobu(dejme tomu tech pul roku,ta kilovka urcite mnohem dyl)investovat za sprchove gely a sampony,ono to pak musi vyjit minimalne nastejno.A rozhodne tu lavovou zem nemusis davat na delku vlasu staci jen vmasirovat u pokozky hlavy. Wink Myslim,ze by si ji mohla sehna v Kotve ve 100natur obchode Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

Tak jo Smile takže budu prosti mesic bud bez tramvajenky, nebo kocour bez jidla,nebo ja bez jidla ... delam si samozrejme srandu Smile tech 200 bych mohla, ale uz ne platit dalsi 100 za postu... kdybych bydlela nekde v horni dolni, tak by mi asi nic jineho nezbylo. Zkusim tu Kotvu,nekde to snad mit budou, a kdyz ne,tak mi to treba objednaj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Tak uvažuju taky o lávové zemi, ne ani tak na vlasy (i když to asi taky vyzkouším), ale spíš na pleť, četla jsem na netu od spousty lidí, jak je to super.
Nevíte, jestli se to dá sehnat někde v obchodě (nejlépe v Brně) nebo si to budu muset objednat z netu?


Dani jak jsem koukala na www.biosfera.cz, tak tam je možný osobní odběr. Tzn. objednáš přes net,vyzvedneš osobně a ještě se slevou. Ale jen v Brně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Kaťo v te kotve by ji mit meli Very Happy a nebo by ti ji meli prinejmensim objednat Wink Very Happy urcite to zkus Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 5:37 pm    Předmět: Citovat

Zkusim. A Ty to bahno jen naneseš a oplachneš? Nebo je ten mycí postup stejný jako u mydla/samponu? Ja pouzivam uz asi 2 roky na oblicej a telo cerne mydlo Dudu- osun, take vyborne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

Dík za info, jak vílce ohledně obchůdku na Cejlu, tak Kátě za biosféru:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 122, 123, 124  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.