No Poo mytí: Lávová zem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 122, 123, 124  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9afe3f2f7d233486641552124f01e6afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2016 8:20 am    Předmět: Citovat

Já obvykle vystačím se dvěma čajovejma lžičkama, ale dělám to blátíčko dost tekutý, nevím proč, ale kdykoli jsem ho udělala hustší, tak se to vlasům moc nelíbilo. I když teda úplně nejčastěji ještě upravuju konzistenci přidáním buď vajíčka (tereticky by měl bejt jenom žloutek, jak mi kdysi radila jedna zkušenější "lávařka", ale celý vajíčko mi nijak neva a jsem líná to separovat), nebo dávám jogurt (případně obojí), nebo tam kydnu kondiš. S těmahle přísadama mi pak vlasy tolik neelektrizujou a nejsou tak suchý. ale tohle přišlo spíš až s dýlkou, když jsem měla vlasy po ramena, klidně stačila i čistá lávovka s vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2016 8:29 am    Předmět: Citovat

Nemám ani suché ani elektrizující Wink díky, budu zkoušet dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2016 11:50 am    Předmět: Citovat

Podle mě větší množství vůbec neva, když ti to tak vyhovuje. Akorát se holt musí častějc dokupovat nová. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2016 1:36 pm    Předmět: Citovat

no právě, má někdo zkušenosti s marockým jílem z nopooshop?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 6:26 pm    Předmět: Citovat

Milí zlatí, nemáte tip, kde v Brně koupit lávovku? Byla jsem v centru v Bioobchodě a v Bráně k dětem, a nikdo nemá a nezná. Určitě bude v Brně nějaký příjemný a dobře zásobený obchůdek s přírodní kosmetikou. Poradíte prosím? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 7:39 pm    Předmět: Citovat

A na Lidické (Zdravý život) jsi nezkoušela? Teda nemůžu potvrdit na 100 %, že by tam lávovou zem měli, nikdy jsem se po ní přímo nepídila. Jinak mám dojem, že už jich asi moc nezbývá, pokud teda nepřibyla nějaká nová prodejna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 7:52 pm    Předmět: Citovat

Klarusa: Díky za tip, neznám, obhlédnu Smile Nechtělo se mi věřit, že v menších městech (Ostrava, Olomouc) jsem lávovku běžně kupovala a v Brně se po ní slehla zem a nikdo nezná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2016 5:44 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Klarusa: Díky za tip, neznám, obhlédnu Smile Nechtělo se mi věřit, že v menších městech (Ostrava, Olomouc) jsem lávovku běžně kupovala a v Brně se po ní slehla zem a nikdo nezná Laughing


Neteř si kupuje hennu tam, jak psala Klarusa a zrovna včera si kupovala bezbarvou na Solniční 3 - je tam Orientminimarket , kromě potravin prodávají i něco z kosmetiky.

Solniční je spojovací ulice mezi Rašínovou a Českou , kousek od Svobodáku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 9:30 pm    Předmět: Citovat

Horalka napsal:
no právě, má někdo zkušenosti s marockým jílem z nopooshop?

Hnána touhou vyzkoušet všechny jíly dostupné na trhu, zakoupila jsem i tento a rozhodně nedoporučuji. Množství na jedno mytí jsem musela zvýšit z 1 na 2 polévkové lžíce, aby bylo poznat, že vůbec nějaké mytí vlasů proběhlo, ale ani přesto nebyly umyté pořádně a nebyly zrovna příjemné na dotek. Navíc se jíl opravdu špatně vpracovával do vlasů.
Nakonec jsem inkriminovaný jíl přeřadila do kategorie "pleťové masky" a objednala 2,5kilogramové balení lávovky od Alvy, měla jsem dříve menší balení a ze mnou vyzkoušených lávovek mi vyhovuje zdaleka nejvíce. Na jedno umytí hlavy stačí 1 zarovnaná polévková lžíce zalitá 2-3 lžícemi vody, snadno se aplikuje i vymývá. A vydrží mi odhadem 3 roky Smile
Ještě zmíním jíl od Ekokozy, na něm jsem začínala a popravdě už si ho moc nepamatuji, ale umýval dobře, co do účinků byl velmi podobný tomu od Alvy, jen hruběji namletý.
Jinak po několika měsících mytí pouze lávovou zemí se mi podařilo natáhnout mycí interval ze 2-3 na 4-5 dní, vlasy i více dní po umytí vypadají o něco méně zmaštěně a jsou čímsi zlehka obalené. Asi jde o zbytky té mastnoty, kterou lávovka sice nevymyje, ale rozdistribuuje do délek. A přijde mi, že i konečky jsou na pohled jakési hezčí. Zatím to vypadá, že už u lávovky zůstanu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 7:56 pm    Předmět: Citovat

Já se připojuji k Veera. Smile sice nemám s čím porovnat, ale po umytí to byl otřes. Vlasy byly takové nepříjemné na dotek, učesat to nešlo, ale pravda - nevypadalo to zas tak zle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 122, 123, 124  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.