Vaše výbava vlasových přípravků
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5b5593291f1181b1abeddf87c2d7c51cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Já jsem teď sepsala svojei vlasovou kosmetiku do profilu - vlasopéče a úplně jsem se zhrozila,kolik toho mám Smile


Embarassed Jsem na tom úplně stejně... já se vždycky při koupi nového šamponu utěšuji, že jsme na to vlastně dvě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Taky jsem na to koukala jak puk Shocked A jaké mýdlo používáš???


Glycerinové Very Happy
Zabírá dobře, možná až surově, dá se říct, ale pak se vlasy pomaleji mastí.
Mě to sedí, ale kdo má slabé a jemné vlásky, tak by si je mýdlem asi odrovnal.....
S mýdlem radši opatrně Smile
Nicméně některá mýdla s olivovým olejem nejsou vůbec špatná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

Tak já taky přispěji Laughing šampon mám Schaumu 7 bylin,Gliss kur(nepoužívám),Elséve(nepoužívám),po prázkách koupím urtekram,kondicioner:Schauma 7 bylin(nepoužívám je v něm silikon),kúra na konečky:Gliss kur(už nechci ani vidět),oleje:olivový,dětský Johnsons,podpora růstu:výluh z lopuchu,masy:nechávám na ledničce Embarassed

Akorát mám strach jak mi sedne ta přírodní kosmetika...jsem spíš drogérkový typ Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Tak já taky přispěji Laughing šampon mám Schaumu 7 bylin,Gliss kur(nepoužívám),Elséve(nepoužívám),po prázkách koupím urtekram,kondicioner:Schauma 7 bylin(nepoužívám je v něm silikon),kúra na konečky:Gliss kur(už nechci ani vidět),oleje:olivový,dětský Johnsons,podpora růstu:výluh z lopuchu,masy:nechávám na ledničce Embarassed

Akorát mám strach jak mi sedne ta přírodní kosmetika...jsem spíš drogérkový typ Confused


Denynko a ten dětský olejíček vtíráš do vlasů? Je dobrý??? Já totiž doma taky nějaké olejíčky mám,tak že bych je vyzkoušela???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

Dětský olej Johnson bych nevtírala do vlasů, poněvadž obsahuje minerální oleje z ropy, které lidský organismus nevstřebá, jsou pro něj totiž cizí. Takže možná zůstane na povrchu vlasu a bude se lesknout, ale výživa žádná.
Nejlepší jsou čisté rostlinné, zastudena lisované olejíky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 4:23 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Dětský olej Johnson bych nevtírala do vlasů, poněvadž obsahuje minerální oleje z ropy, které lidský organismus nevstřebá, jsou pro něj totiž cizí. Takže možná zůstane na povrchu vlasu a bude se lesknout, ale výživa žádná.
Nejlepší jsou čisté rostlinné, zastudena lisované olejíky.


druhy olejů je dobrý téma na článek,četla jsem o nich na jedněch stránkách,mám se toho ujmout nebo chce někdo z vás? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Denynka napsal:
Tak já taky přispěji Laughing šampon mám Schaumu 7 bylin,Gliss kur(nepoužívám),Elséve(nepoužívám),po prázkách koupím urtekram,kondicioner:Schauma 7 bylin(nepoužívám je v něm silikon),kúra na konečky:Gliss kur(už nechci ani vidět),oleje:olivový,dětský Johnsons,podpora růstu:výluh z lopuchu,masy:nechávám na ledničce Embarassed

Akorát mám strach jak mi sedne ta přírodní kosmetika...jsem spíš drogérkový typ Confused


Denynko a ten dětský olejíček vtíráš do vlasů? Je dobrý??? Já totiž doma taky nějaké olejíčky mám,tak že bych je vyzkoušela???


Já ho používám spíš místo tužidla když chci mít pěkné vlnky tak si tím natřu ruce a promačkám vlásky jinak doporučuju spíš jiné oleje a zkus to třeba ti to bude vyhovovat....ani ty olejíčky dětské spíš asi vysušují...u mě je to neutrální
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Já myslela, že když jde o oleje, tak ty by měly spíš zadržovat vlhkost ne? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Já myslela, že když jde o oleje, tak ty by měly spíš zadržovat vlhkost ne? Embarassed


To sice jo, ale pokud už jsou ty vlasy suchý tak nemají co zadržovat, protože oleje samy nedodávají vláhu... Mě je taky někdy vysuší a řeším to tak, že je nejdřív trochu namočím a pak teprve dám trošku oleje a zdá se to být (alespoň pro mě) fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem v profilu taky přihodila svou třošku ( i když delší) do mlýna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.