Vaše výbava vlasových přípravků
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db8c5f3125c13c76e611a6e48733cfcaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 9:08 pm    Předmět: Citovat

Dneska mi přibylo:

-Gliss kur Nutri Protect (regenerační balzám ve spreji) - už jsem ho jednou měla a moc mi vyhovoval,

- Schauma 7 bylin - šampon i kondicioner - dlouho jsem po něm koukala, samé kladné ohlasy byly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lota
8-20
8-20


Založen: 17.11.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 9:03 pm    Předmět: Citovat

Tak si čítam vaše príspevky a rozhodla som sa že šupnem sem aj niečo z mojho domáceho vlasového štúdia:)
šampón- Panthenol je z lekárne proti lupinám, nemôžem používať šampóny z drogérie pretože mám strašne háklivú pokožku na hlave a hneď sa mi tvoria šupinky
kondiš- Nivea pre hnedé vlasy ale moc ho nepoužívam niesom s ním nejako extra spokojná takže len tak stojí na poličke
maska- Shauma taká žltá s olejovými výťažkami žiadna sláva to ale nieje
sprej- po umytí Glisskur
podpora- Biohar
vitamínky- Reghaar, zinok
češem ich s drevenou kefou (prírodné štetiny)
keď je nejaká akcia tak si ich prežehlím (nie celé len niektoré partie) ale používam aj ochranu- z anglicka mám taký sprej zo salónu kaderníckeho- krásne vonia
inak plánujem si ísť zajtra kúpiť aj nejaký olej, poradíte nejaký najlepší? mám dosť suché vlasy(lebo sú vlnité) tak niečo na zjemnenie a lesk hm?Smilevďaka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lota
8-20
8-20


Založen: 17.11.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 8:05 pm    Předmět: Citovat

Ták dnes som vlietla do DMky na kokosový olej- samozrejme že ho nemali, tak som si šla kúpiť do lekárne lopúchový výluh a mali len žihľavový a ten som nechcela. Som taká nazúrená pretože tento víkend som sa chcela tým svojim biednym vlasom venovať viac ako obvykle. Inak roymýšlam aj na týmto zábalom. Myslíte že ho možem použiť na chemicky farbené vlasy? http://www.bionatural.sk/kapoor-kachli-powder-50g-prirodny-vlasovy-zabal-p-1422.html?zenid=jdv62pqabhpqiu4um59nq3q906 neviem či by to mohlo mať nejaký vplyv..a rozmýšlam že ak si ho objednám y tej istej stránky si objednám aj ten kokosák- pretože bohvie kde ho zas zoženiem:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 8:07 pm    Předmět: Citovat

Objednávala jsem si nový kokosák a jako bonus mi přišel ještě menší kokosák ve sklenici. Mám radost a jdu patlat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 9:35 pm    Předmět: Citovat

šampón:Gliss kur repair 19,Gliss kur nutri protect s olejom divokej ruže,Nivea diamond gloss,Nivea blond gloss,Herbal essencis modry hydratačny

kondicionér:Gliss kur nutri protect s olejom divokej ruže,Nivea diamond gloss,Nivea blond gloss,Herbal essencis modry hydratačný

masky:herbal essencis modra na suché a poškodené vlasy,syoss na suché a lámavé vlasy

nezmývateľné kúry:gliss kur repair 19 kúra,loreal kúra na lámavé vlasy,nivea sprej diamond gloss pre lesk vlasov,nezmývateľný kodnicionér gliss kur repair 19,Nivea blond gloss kúra

vody na vlasy:dixi brezová a žihlavová na suché vlasy,capillan

vitamíny na vlasy:Gs Eladen Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastina9
8-20
8-20


Založen: 16.7.2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 11:03 pm    Předmět: Citovat

Tak mě se teď moje vlasová výbava v poslední době trochu rozšířila Smile
Takže mám tyto přípravky:Šampony-Nivea volume sensation,Orzene pro barvené vlasy,Alverde pro hnědé nebo barvené vlasy,Cien s provitamínem,Suhada s papájou a zeleným čajem,Elséve obnovující hustotu vlasů,Shauma 7 bylin,a Gliss Kur pro barvené vlasy.
Balzámek na vlasy jenom 1 momentálně a to Garnier s arganovým olejem a brusinkou,ale už mi dochází tak se chystám vyzkoušet Dove asi ten pro barvené vlasy.Nemáte někdo zkušenost náhodou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 6:50 pm    Předmět: Citovat

Tak to u mě byste zase našly/i:
Šampóny: Rehab od Lush
: Krájený pro blondýny od Lush (vřele doporučuji obojí!)

: Yves Rocher pro suché vl, pro lesk, pro objem - ale ty už nepoužívám Smile)

Balzámy: Nepoužívám
Oleje a regenerace: Jojobový (rawgaia), ricinový; kokosový, pupalkový a dýňový (saloos)
bezbarvá Henna (henné color Fr.)
- teď olejuju skoro před každým mytím. Přidávám tam i nějaké éterické oleje od Primavery (měla jsem je ve Vánočním kalendáři Smile ale jsou jen malé lahvičky samozřejmě). A ještě po umytí dám trochu jojobáče do konečků. (to kvůli zimě a taky proto, že nechci jít ke kadeřnici! Teď rozřepené konečky vůbec nemám, nebo alespoň nejsou vidětSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaculle
8-20
8-20


Založen: 28.2.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 8:06 pm    Předmět: Citovat

Lota napsal:
Ták dnes som vlietla do DMky na kokosový olej- samozrejme že ho nemali, tak som si šla kúpiť do lekárne lopúchový výluh a mali len žihľavový a ten som nechcela. Som taká nazúrená pretože tento víkend som sa chcela tým svojim biednym vlasom venovať viac ako obvykle. Inak roymýšlam aj na týmto zábalom. Myslíte že ho možem použiť na chemicky farbené vlasy? http://www.bionatural.sk/kapoor-kachli-powder-50g-prirodny-vlasovy-zabal-p-1422.html?zenid=jdv62pqabhpqiu4um59nq3q906 neviem či by to mohlo mať nejaký vplyv..a rozmýšlam že ak si ho objednám y tej istej stránky si objednám aj ten kokosák- pretože bohvie kde ho zas zoženiem:/
ten zábal vypada dost dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 2:23 pm    Předmět: Citovat

Otevřené a používané:

Šampóny : Loreal Nature, Klorane s papyrusem, Migrliorin proti padání vlasů.
Balzám : Sanotint hedvábná maska
Tonikum: Biohar

Neotevřená zásoba :
Migliorin proti padání vlasů
Sanotint secchi pro suché vlasy
Sanotint sfibrati pro barvené vlasy
Sanotint revitalizing na revitalizaci (vše šampóny 200ml)


Má mi přijít:
šampón - Queen Helene Placenta Conditioning Shampoo - 473ml
Goldwell Dualsenses Sensitive-šampon pro citlivou pokožku 1500ml

Masky - Mila Placenta maska na vlasy s placentovým extraktem 1000ml
Gestil Wonder Regenerační maska na vlasy 500ml
GW Kerasilk Ultra Rich Care-kúra pro velmi poškozené vlasy 1l

Tonikum - Placent Hair Liquid 12x6ml




No to je zásoba tak na dva roky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2011 1:34 pm    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Schauma 7 bylin - šampon i kondicioner - dlouho jsem po něm koukala, samé kladné ohlasy byly...


Tento šampon mám moc ráda, spolu s I love Juicy od Lush je to jedinný, po kterém mám fakt pocit umytých vlasů, a celkově jsou takové svěží.

Já očekávám zítra balíček s Keratin Mist od CHI. Jinak připravky co mám v poličce mám uvedené v profilu ve vlasopéči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.