Kokosový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e91616b30c3151507f470e3460998768Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 9:12 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
epono zkus na konecky davat jojobovy nebo kokosovy olej (a nebo i jine,ale tyto mam ozkousene)ja olejickuju par kapek do konecku dvakrat denne,ale to je asi extrem,ale rozhodne se pak vlasy lepe rozcesavaji Very Happy a casem by se to melo projevit i na ustupu trepeni konecku Wink

Dakujem za radu lucnavíla, hned ako budem moct tak skusim Smile Len mi este prosim porad kde by som mohla tieto oleje zohnat a ked ho zozeniem ako dlho to mam na vlasoch nechat posobit? Hm, aj ked ty to asi vobec neumyvas ked ho pouzivas dva razy denne, lebo umyvat ho by bolo dost plytvanie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

epona napsal:
lučnívíla napsal:
epono zkus na konecky davat jojobovy nebo kokosovy olej (a nebo i jine,ale tyto mam ozkousene)ja olejickuju par kapek do konecku dvakrat denne,ale to je asi extrem,ale rozhodne se pak vlasy lepe rozcesavaji Very Happy a casem by se to melo projevit i na ustupu trepeni konecku Wink

Dakujem za radu lucnavíla, hned ako budem moct tak skusim Smile Len mi este prosim porad kde by som mohla tieto oleje zohnat a ked ho zozeniem ako dlho to mam na vlasoch nechat posobit? Hm, aj ked ty to asi vobec neumyvas ked ho pouzivas dva razy denne, lebo umyvat ho by bolo dost plytvanie Wink


Ja jsem sehnala tyto olejicky v obchodech se zdravou vyzivou a kokosovy reniu v profimedu.
Informace najdes na skvely kokosak(chvali ho tu vsichni)tady:
http://liveon.cz/

ja pouzivam kokosovy olej ovoneny plumerii ,najdes ho tady:www.pacifika.cz

A jojobovy od firmy salus,je to myslim www.salus.cz
Wink a nekdy tam byvaji i seznamy obchodu,kde se daji vyrobky sehnat

Jo ja si vlasy meju jednou tydne a vzdy pred mytim nanesu hlavne do konecku toho oleje vic,az je to i videt-ony nejsou po umyti konecky tak vysusene Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za tip na kokosák, už jsem ho odzkoušela a je fakt dobrý, vlasy mi nevysušuje, takže super Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 10:22 pm    Předmět: Citovat

klarusko,tak to je bajecny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se k chvále kokosového oleje, zakoupeno, vyzkoušeno, odsouhlaseno Cool Do vlasů ho dávám jednou denně ráno, jen to nesmím přehnat, abych si tam toho nedala moc, vlasy pak působí mokré a masné (alespoň mě se tak zdá). Na druhou stranu, i když se mi to povedlo přehnat, stačily 2 hodiny a poznat nebylo nic, olej se "vsáknul" a myslím, že vlasy byly spokojené. Už jsem taky vyzkoušela dát olej do vlasů cca 3 hodiny před mytím a nechat to působit, taky doporučuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:19 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
Připojuji se k chvále kokosového oleje, zakoupeno, vyzkoušeno, odsouhlaseno Cool Do vlasů ho dávám jednou denně ráno, jen to nesmím přehnat, abych si tam toho nedala moc, vlasy pak působí mokré a masné (alespoň mě se tak zdá). Na druhou stranu, i když se mi to povedlo přehnat, stačily 2 hodiny a poznat nebylo nic, olej se "vsáknul" a myslím, že vlasy byly spokojené. Už jsem taky vyzkoušela dát olej do vlasů cca 3 hodiny před mytím a nechat to působit, taky doporučuji.


Jojo, to je na něm to kouzelný, on se fakt vsákne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

Nemohu si pomoci, ale kokosák (firma Liveon) je opravdu zatím nejlepší olej, jaký jsem kdy měla Very Happy
Jojobový se tak dobře nevsakoval,
olivový je moc těžký,
slunečnicový mi vysušoval, než hydratoval, ale kokosák se krásně vsákne a co na něm miluji ještě více - zbavil mě lišeje na obličeji (nemohu moc používat krémy, jako takové, zatím mi žádný pleť.krém na mou pleť v obličeji nesedl, jen oleje) a neodolatelně voní, už vidím, až mě muj milý bude neustále očmuchávat, tyhle vůně zbožňuje
... a dá se s ním i vařit, to myslím, ocení ještě více Laughing Twisted Evil


Naposledy upravil elune dne st srpen 29, 2007 10:17 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Ja mam ten kokosovej olej RENIU a jsem na nem uplne zavisla,hlavne na te kokosove vuni,ostatni vune jako meloun atd jsem nezkousela ale myslim,ze zustanu u toho kokosu protoze to je pro mne uplna lahoda.Natiram si jim hlavne bricho a prsa abych zabranila vzniku strii a taky hodne suchy mista jako lokty,paty atd ale pouzivam ho i na vlasy na konecky(vzdycky si ten olej trochu ohreju a pak natru na vlasy) a pak taky do koupele,hlavne kdyz si delam pedikuru tak si do lavoru kapnu trochu oleje a je to fakt super...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 11:31 am    Předmět: Citovat

jééé Confused já ho chci taky zkusit Sad
až dodělám ten makadamiovej tak taky vyzkoušim kokosák a porovnámSmile
no hlavně sem zvědavá na tu vůni Cool Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Nemohu si pomoci, ale kokosák (firma Liveon) je opravdu zatím nejlepší olej, jaký jsem kdy měla Very Happy
Jojobový se tak dobře nevsakoval,
olivový je moc těžký,
slunečnicový mi vysušoval, než hydratoval, ale kokosák se krásně vsákne a co na něm miluji ještě více - zbavil mě lišeje na obličeji (nemohu moc používat krémy, jako takové, zatím mi žádný pleť.krém na mou pleť v obličeji nesedl, jen oleje) a neodolatelně voní, už vidím, až mě muj milý bude neustále očmuchávat, tyhle vůně zbožňuje
... a dá se s ním i vařit, to myslím, ocení ještě více Laughing Twisted Evil

Byla jsem kdysi už rozhodnutá kokosák koupit (hlavně kvůli svému atopickému kzému), ale pak jsem si někde přečetla, že se špatně vstřebává - ale tys mě zase úplně navnadila a nadchla Very Happy , hlavně s tím vyléčením lišeje Wink
Musí se po otevření skladovat v lednici nebo je to jedno Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.