Kokosový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b70dc5b066f4a81e41caa798f8083eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
elune napsal:
Nemohu si pomoci, ale kokosák (firma Liveon) je opravdu zatím nejlepší olej, jaký jsem kdy měla Very Happy
Jojobový se tak dobře nevsakoval,
olivový je moc těžký,
slunečnicový mi vysušoval, než hydratoval, ale kokosák se krásně vsákne a co na něm miluji ještě více - zbavil mě lišeje na obličeji (nemohu moc používat krémy, jako takové, zatím mi žádný pleť.krém na mou pleť v obličeji nesedl, jen oleje) a neodolatelně voní, už vidím, až mě muj milý bude neustále očmuchávat, tyhle vůně zbožňuje
... a dá se s ním i vařit, to myslím, ocení ještě více Laughing Twisted Evil

Byla jsem kdysi už rozhodnutá kokosák koupit (hlavně kvůli svému atopickému kzému), ale pak jsem si někde přečetla, že se špatně vstřebává - ale tys mě zase úplně navnadila a nadchla Very Happy , hlavně s tím vyléčením lišeje Wink
Musí se po otevření skladovat v lednici nebo je to jedno Question


Herminko, já mám ten Liveon, perfektně se vstřebává do vlasů i do kůže, nenechává mastnej film, jen jemnou vůni. Skladuje se normoš při pokojový teplotě, do 25 stupňů je tuhej, od 25 taje. Hezky to poznáš, když si lžičkou odřízneš hoblinku oleje a dáš si jí do ruky, hnedka taje. Krásný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Herminka napsal:
elune napsal:
Nemohu si pomoci, ale kokosák (firma Liveon) je opravdu zatím nejlepší olej, jaký jsem kdy měla Very Happy
Jojobový se tak dobře nevsakoval,
olivový je moc těžký,
slunečnicový mi vysušoval, než hydratoval, ale kokosák se krásně vsákne a co na něm miluji ještě více - zbavil mě lišeje na obličeji (nemohu moc používat krémy, jako takové, zatím mi žádný pleť.krém na mou pleť v obličeji nesedl, jen oleje) a neodolatelně voní, už vidím, až mě muj milý bude neustále očmuchávat, tyhle vůně zbožňuje
... a dá se s ním i vařit, to myslím, ocení ještě více Laughing Twisted Evil

Byla jsem kdysi už rozhodnutá kokosák koupit (hlavně kvůli svému atopickému kzému), ale pak jsem si někde přečetla, že se špatně vstřebává - ale tys mě zase úplně navnadila a nadchla Very Happy , hlavně s tím vyléčením lišeje Wink
Musí se po otevření skladovat v lednici nebo je to jedno Question


Herminko, já mám ten Liveon, perfektně se vstřebává do vlasů i do kůže, nenechává mastnej film, jen jemnou vůni. Skladuje se normoš při pokojový teplotě, do 25 stupňů je tuhej, od 25 taje. Hezky to poznáš, když si lžičkou odřízneš hoblinku oleje a dáš si jí do ruky, hnedka taje. Krásný Smile

Sarah, díky, právě na ten Liveon jsem měla zálusk Wink Moc se mi líbí hlavně to, že je v biokvalitě a že má takové univerzální použití (no, nebýt DV, asi by mě nenapadlo ho dávat na konečky vlasů, což chci určitě vyzkoušet).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
elune napsal:
Nemohu si pomoci, ale kokosák (firma Liveon) je opravdu zatím nejlepší olej, jaký jsem kdy měla Very Happy
Jojobový se tak dobře nevsakoval,
olivový je moc těžký,
slunečnicový mi vysušoval, než hydratoval, ale kokosák se krásně vsákne a co na něm miluji ještě více - zbavil mě lišeje na obličeji (nemohu moc používat krémy, jako takové, zatím mi žádný pleť.krém na mou pleť v obličeji nesedl, jen oleje) a neodolatelně voní, už vidím, až mě muj milý bude neustále očmuchávat, tyhle vůně zbožňuje
... a dá se s ním i vařit, to myslím, ocení ještě více Laughing Twisted Evil

Byla jsem kdysi už rozhodnutá kokosák koupit (hlavně kvůli svému atopickému kzému), ale pak jsem si někde přečetla, že se špatně vstřebává - ale tys mě zase úplně navnadila a nadchla Very Happy , hlavně s tím vyléčením lišeje Wink
Musí se po otevření skladovat v lednici nebo je to jedno Question


Ono je to jedno, Doporučuje se aby byl tak v prostředí, kde je asi 2o°C ve výce jak 23°C se stává kapalným....ale to bude asi těžko bude mít vliv na jeho blahodárné účinky;)
Vstřebává se výtečně, ale jak říkám mám zkušenost jen s tím do Liveon... a už jej nedám z ruky, lišej je pryč a vlásky si v drdůlku chruchtají blahem v té vůni
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:37 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Sarah, díky, právě na ten Liveon jsem měla zálusk Wink Moc se mi líbí hlavně to, že je v biokvalitě a že má takové univerzální použití (no, nebýt DV, asi by mě nenapadlo ho dávat na konečky vlasů, což chci určitě vyzkoušet).


Jojo, to je pravda Smile Mažu s ním tělo, dávám si ho na rty místo balzámu, když ho nemám po ruce a na vlasy samotnej nebo v masce, příp. ve spreji s vodou Smile A taky se na něm vaří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si kokosák od Liveonu, ten je v takové nižší nádobce, a jelikož jsem dříve používala sérum na konečky od Avonu, zbyly mi tu nějaké lahvičky s dávkovačem. Do něj se nalila kokosák a skvěle to funguje, jedno zmáčknutí je přesně jedna dávka, kterou moje vlasy potřebují. To jen tak pro inspiraci Cool, kdyby třeba někomu pomohla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

Holkýýý, kde kupujete ten Liveon? Já se nemůžu rozhodnout, jestli si mám koupit od Reniu a nebo od Liveonu? je pravda, že teď asi žádnej, vzhledem k tomu, že momentálně jsem nasrkala všechny peníze do aerobicu... ale zas budu mít za chvilku narozky... do té doby mně ještě vystačí jojobák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Holkýýý, kde kupujete ten Liveon? Já se nemůžu rozhodnout, jestli si mám koupit od Reniu a nebo od Liveonu? je pravda, že teď asi žádnej, vzhledem k tomu, že momentálně jsem nasrkala všechny peníze do aerobicu... ale zas budu mít za chvilku narozky... do té doby mně ještě vystačí jojobák.


a odkud jsi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 2:57 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Holkýýý, kde kupujete ten Liveon? Já se nemůžu rozhodnout, jestli si mám koupit od Reniu a nebo od Liveonu? je pravda, že teď asi žádnej, vzhledem k tomu, že momentálně jsem nasrkala všechny peníze do aerobicu... ale zas budu mít za chvilku narozky... do té doby mně ještě vystačí jojobák.

Já jsem z malého města, kde jsou 3 prodejny zdravé výživy a viděla jsem ho minimálně ve dvou Wink , takže zkus zapátrat tam, případně na www.biosfera.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:02 pm    Předmět: Citovat

tak ja mam ten reniu ovoneny plumerii(frangipani) a je to uzasna neodolatelna vune(a je citit cely den)-takova prijemna vyrovnana smes vonave kvetiny(podobna jasminu) a kokosu.a tyky si ho nemuzu vynachvalit,mazu si s nim cele telo a oblicej a vlasky a je uzasny a skvele mi od nej nacichlo lozni pradlo a obleceni,takze neco rpo me kdyz rada vonim,ale prijemne(nesnasim vonavky) Very Happy jediny cim se lisi od liveonu je o neco drazsi)myslim a neda se diky te aromatizaci na nem vari,ale myslim ze tygrikovi to nijak nevadi stejne dela hlavne s olivovym olejem Very Happy Jo a ten je z te vune taky u vytrzeni a kdyz sme byli na navsteve u nejlepsiho kamarada a ja se tam vykoupala namazala a sla za ostatnima on za mnou s ocima a nosem na vrch hlavy pribeh co to v te koupelne tak krasne voni(ze nic takoveho nikdy necmuchal) a tygrik se zacal chlubit ze je to muj kokosovy oleje,no legrace Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Holkýýý, kde kupujete ten Liveon? Já se nemůžu rozhodnout, jestli si mám koupit od Reniu a nebo od Liveonu? je pravda, že teď asi žádnej, vzhledem k tomu, že momentálně jsem nasrkala všechny peníze do aerobicu... ale zas budu mít za chvilku narozky... do té doby mně ještě vystačí jojobák.


Já ho mám z internetu, když se podíváš na www.liveon.cz mají tam odkazy na různé internentové obchody a myslím, že i tipy na kamenné obchody. Pokud jde o to, který kokosák, tak záleží na tom, kolik do toho chceš investovat, Liveon vyjde levněji a je ho víc.
I když Vílka tady krutě láká na Reniu a dělá mi chutě... Razz Ale vzhledem k tomu, že si tím taky maže miláček lokty, tak asi zůstanu u toho Liveonu, protože to Reniu by už potom asi byla docela drahá sranda... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.