Kokosový olej
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=80b81c61594b0c804e05da45fd25163bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

dnes mi přišel olej, kokosový od parachute. to je páne smrad! jak kokoska:)
jaký vám vyhovoval více, olivový nebo kokosový?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 9:38 pm    Předmět: Citovat

k tomu oleji... přijde mi, že se vstřebává líp, než olivový. a jaký budou výsledky z dlouhodobého používání, to se teprv uvidí. ale mám z něho o něco lepší pocit než z oliváku, až na ten ryze kokosový odér. a líbí se mi jeho balení, podobný motorovejm olejůmSmile Very Happy
a propos, co by vlastně udělal motorovej olej s vlasy? třeba takovej castrol:) Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
k tomu oleji... přijde mi, že se vstřebává líp, než olivový. a jaký budou výsledky z dlouhodobého používání, to se teprv uvidí. ale mám z něho o něco lepší pocit než z oliváku, až na ten ryze kokosový odér. a líbí se mi jeho balení, podobný motorovejm olejůmSmile Very Happy
a propos, co by vlastně udělal motorovej olej s vlasy? třeba takovej castrol:) Very Happy Very Happy


Já kokosák používám, na vlasy, obličej i celý tělo a nemůžu vynachválit, je to super věcička. Do vlasů i do kůže se opravdu vstřebává mnohem lépe než olivák Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

tak ja mam ted nekolikaty den panensky kokosovy olej z fuji ovoneny kvetinou frangipani od reniu.A je to nadhera,mazu si snim telo,chodidla vlasy pred mytim a na konecky kazdy den a i obliicej a je to bajecny(ta vune je silna kvetinova s kokosem,ale nam to s tygrikem moc voni)a je to vazne zazrak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak ja mam ted nekolikaty den panensky kokosovy olej z fuji ovoneny kvetinou frangipani od reniu.A je to nadhera,mazu si snim telo,chodidla vlasy pred mytim a na konecky kazdy den a i obliicej a je to bajecny(ta vune je silna kvetinova s kokosem,ale nam to s tygrikem moc voni)a je to vazne zazrak Very Happy


jéé, to zní hezky, kdes ho koupila? a kolik tě stál? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 10:38 pm    Předmět: Citovat

koupila sem ho v profimedu v brne ve vankovce.Stal 155korun a jeho 60ml
(neni to nejlevnejsi,ale stoji to za to)a jsem z nej vylozene nadsena a kuze po nem voni vazne ceely den a konecky vlasu taky(dokonce i pres hennu)a je to moc prijemny,nejprve sem se bala jestli to nebude bolehlav a hlavne jestli to bude vonet i tygrikovi a ten se toho nemuze nabazit Wink tak jen to bude mozny tak si koupim velkou lahev za 350,protoze se mi to asi vazne vyplati,kdyz se da pouzit na vse misto ostatnich olejicku na oblicej a jojobak Wink je to vazne skvely a tech vuni maji vic)vodni meloun,ananas,cisty kokos,gardenii a tu frangipani)stranky tu nekde psala poppea-myslim ze je to www.pacifika.cz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 9:09 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
koupila sem ho v profimedu v brne ve vankovce.Stal 155korun a jeho 60ml
(neni to nejlevnejsi,ale stoji to za to)a jsem z nej vylozene nadsena a kuze po nem voni vazne ceely den a konecky vlasu taky(dokonce i pres hennu)a je to moc prijemny,nejprve sem se bala jestli to nebude bolehlav a hlavne jestli to bude vonet i tygrikovi a ten se toho nemuze nabazit Wink tak jen to bude mozny tak si koupim velkou lahev za 350,protoze se mi to asi vazne vyplati,kdyz se da pouzit na vse misto ostatnich olejicku na oblicej a jojobak Wink je to vazne skvely a tech vuni maji vic)vodni meloun,ananas,cisty kokos,gardenii a tu frangipani)stranky tu nekde psala poppea-myslim ze je to www.pacifika.cz Wink


jéé, to vypadá hezky, celá ta stránka Razz hned bych si to koupila taky, ale ty ceny... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:26 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si na vaše četná doporučení objednala ten kokosák, tak doufám, že ho budu moct používat na vlasy... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

Tak mám kokosák na vlasech....no jsem zvědavá na výsledek. Pak poreferuju... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

epono zkus na konecky davat jojobovy nebo kokosovy olej (a nebo i jine,ale tyto mam ozkousene)ja olejickuju par kapek do konecku dvakrat denne,ale to je asi extrem,ale rozhodne se pak vlasy lepe rozcesavaji Very Happy a casem by se to melo projevit i na ustupu trepeni konecku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.