Kokosový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ae92b7f7fdb96ff43cf8a09d988184b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2016 12:47 pm    Předmět: Citovat

No, olejový zábal (na celou hlavu nebo větší množství do délek) si dám na navlhčené vlasy před mytím, ale malé množství do konečků si dám po mytí, ještě do mokrých/vlhkých.
Ale ani jedno moc často nedělám, protože mi mnohem víc sedí jiné oleje a pečující vychytávky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LorenCurl
41-80
41-80


Založen: 22.8.2015
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2016 8:03 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych, že to záleží na tom, jak suché/mastné máš vlasy. Já dávám po umytí do celých vlasů, jelikož ty moje jsou dost suché, a před umytím občas vmasíruju do pokožky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2016 9:58 am    Předmět: Citovat

Došel mi kokosový olej od Purity Vision, tak jsem si pořídila od Bione, cenově vyšel krásně (260 ml za 140 Kč), ale vůbec kokosově nevoní Sad Takže pokud přemýšlíte o koupi, nedoporučuji.
Mimochodem, má tu někdo kokosový olej od Alantura? Okukovala jsem ho v DM, že je ho taky docela hodně za hezkou cenu, ale radši bych věděla dopředu, jaký je (třeba ve srovnání s Purity Vision).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2016 11:53 am    Předmět: Citovat

Já ho myslím kupovala před vánoci na pečení. Nevybavuju si, jaký byl, takže asi v pohodě. Doufám, že negativní zkušenost bych si pamatovala...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LorenCurl
41-80
41-80


Založen: 22.8.2015
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 6:16 pm    Předmět: Citovat

Ten kupuju pravidelně, používám na kosmetiku i na pečení a je super (a voní). Srovnávat můžu jen se značkou Health Link, přijdou mi stejně dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2016 8:27 am    Předmět: Citovat

Kokosák jsem zkoušela už dřív, ale tehdy jsem si koupila rafinovaný. No, aplikovala jsem ho do vlhkých vlasů, nechala asi hodinku, na několikrát vymývala a nemůžu říct, že by byl výsledek špatný, ale nic oslňujícího. Olej jsem tehdy prodala a pak ani neuvažovala nad koupí nového, kvalitního.

Až do včera Very Happy. Hledala jsem na netu, jak docílit hebkých a hydratovaných vlasů a narazila jsem na video jedné youtuberky (která má mimochodem neuvěřitelně dlouhé, krásné a lesklé vlasy) a ta právě chválila kokosový olej. Ověřila jsem si jeho účinnost ještě z pár videí a letěla si ho sehnat do obchodu. Teď mám 240g za studena lisovaného kokosového BIO oleje za cenu 123 Kč. Včera jsem dělala masku. Vlasy jsem navlhčila (dělám to tak že namočím kartáč a vlasy jemně pročesávám) a pak jsem vždy nabrala trochu rozehřátého kokosového oleje a vtírala v předklonu do délek. Musím říct, že jsem opravdu nešetřila, ze sklenice zmizela zhruba lžíce. No, hned po nanesení bylo cítit, jak vlasy pijí. Stáhla jsem je do copu, smotala na vrch hlavy, zakryla do fólie a udělala si turban, který drže vlásky v teple. Po zhruba 2,5 hodinách jsem šla do sprchy a začala vymývat. Už jen po vyplachování vodou jsem vymyla značnou část oleje. Obvykle si vlasy myji spíš chladnou vodou, ale to bych ten olej z vlasů nedostala, takže te jsem myla takovou příjemně teplou Very Happy. Mám dost jemný a šetrný přírodní šampon, tak jsem radši myla dvakrát, ale myslím že i jednou by stačilo. Už ve sprše b yly vlásky krásně hebké. A pak následovalo napínavé čekání, co bude, až vlásky uschnou Smile.

Vlasy jsou krásně hebké, lesklé a sypké, skvěle se rozčesávají. Díky neustále roztřepeným koncům se mi vlasy šíleně cuchají, teď tomu tak ale díky kokosáku není. Textura vlasů je na omak velmi příjemná, měkká a poddajná, vlasy jsou rovné.

Masku mám v plánu rozhodně opakovat. hodně se mi osvědčila želatinová, tak je asi budu střídat Smile. Už se těším, až mi dojde henna a kadeřnické nůžky a dám vlasy do kupy fest a pak už budu jen pečovat a pečovat <3.

Za mě kokosák rozhodně ano, doporučuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 4:08 pm    Předmět: Citovat

Já kokosák i jiné oleje vždy dávám do suchých vlasů, tak mě trochu udivilo, že dost lidí naopak.
Jinak mám normální Dm - 400 ml nevoňavho je za 199, a údajně je to bio-organic-eko-a-bůh-ví-co-ještě Very Happy
Wendy, nebyla ta Youtuberka Steph Arizona (ta právě říkala, že jak jsou siché, nacucají vše jak houba)? Já díky tomu, že nemá rovné a tmavé dostala naději, že i s vlnitými suššími to jde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 4:11 pm    Předmět: Citovat

Jinak proč mi to tu ukazuje, že mám vlasy po ramena, když v profilu mám, že jsou do pasu? Very Happy To asi bude ten případ, kdy lidi mají nad fotkou ve fóru napsáno "po kolena" a na fotce je mikádo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 9:06 pm    Předmět: Citovat

Rhiannon, to ,,po ramena" se odvíjí od počtu příspěvků, které jsi na fóru napsala:
0 - 7: po ramena
8 - 20: po lopatky
21 - 40: do půlky zad
41 - 80: do pasu
81 - 160: pod zadek
161 - 320: po kolena
321 - 640: na zem
641 - 1200: Guru III. kategorie
pak jsou Guru vyšších kategorií (II. a I.)

Kromě toho jsou moderátoři, rada starších, strážci (top) témat a Sidonie s Aha jsou myslím označeni jako admini.
Jinak doufám, že jsem se nikde nesekl.

edit: Tak koukám, že sekl. Jedna kategorie mi tam někde chybí.
edit2: Takhle by to mělo být správně.


Naposledy upravil Portos dne čt prosinec 15, 2016 9:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 9:21 pm    Předmět: Citovat

Jo tak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.