Suché, krepovaté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b8033ef212d146fca6dfd9f02b89a60cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Tree napsal:
Jezecek11 napsal:
Zkus spat v copu...taky sem mela podobny problem a tim se to hodne zlepsilo...a nekde sem cetla ze je pry dobre dat si na polstar hedvabny satek...nebo do satku vlasy i rovnou zabalit


hedvábný šátek nebo saténový polštář, vlasy se pak neodíraj o hrubou látku ale kloužou po jemnym, a tak si udrží tvar

No to by ma teda nenapadlo Shocked Shocked Shocked ...Ale ten satenovy vankus musi byt dost drahy.Ta hodvabna satka sa iba polozi na vankus??
Nevem,asi nalacnejsia metoda je spat s copom.Teda aspon docasne,kym si vyformujem vlasy... Wink
já satenový polštář taky nemám Very Happy ale četla sem že to pomáhá, a je to vlastně logický Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 10:03 am    Předmět: Citovat

já satenový polštář taky nemám Very Happy ale četla sem že to pomáhá, a je to vlastně logický Smile[/quote]

No nieco na tom bude.Hm,ale nebude potom moc elektrizovat?? A co vastne pouzivas ty??Klasika-cop,ci rozpustene??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
já satenový polštář taky nemám Very Happy ale četla sem že to pomáhá, a je to vlastně logický Smile


No nieco na tom bude.Hm,ale nebude potom moc elektrizovat?? A co vastne pouzivas ty??Klasika-cop,ci rozpustene??[/quote]
satén neelektrizuje:)
já spím s rozpuštěnýma:) v copu by mi slehly vlny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Deather666 napsal:
já satenový polštář taky nemám Very Happy ale četla sem že to pomáhá, a je to vlastně logický Smile



satén neelektrizuje:)
já spím s rozpuštěnýma:) v copu by mi slehly vlny Very Happy[/quote]

Heh no vidis,co sa zasa nedozviem Wink ..A ja som myslel,ze saten,kedze je jemny,tak bude elektrizovat Laughing ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 10:28 am    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:


Heh no vidis,co sa zasa nedozviem Wink ..A ja som myslel,ze saten,kedze je jemny,tak bude elektrizovat Laughing ...


ale je i víc druhů lesklých látek které neelektrizují, mám z takový nějaký trička a tak. myslim že třeba koupit si takovou látku a uší si z ní povlak na polštář nebude takový problém Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Deather, myslím, že spaní v copu rozhodně škodlivé není, tady to praktikuje každá druhá Wink Anebo zkus vlasy jen zakroutit a udělat drdůlek úplně nahoře na hlavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Deather, myslím, že spaní v copu rozhodně škodlivé není, tady to praktikuje každá druhá Wink Anebo zkus vlasy jen zakroutit a udělat drdůlek úplně nahoře na hlavě.


Danielka,ok,skusim.Dnes nainstalujem cop pred spanim Laughing Laughing Laughing ..NA drdol mam este kratke vlasy .. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Mám rovnako ten sam problém. Ale netuším, jak z toho ven. Zkoušela jsem zaplést do copu, drdol (mám vlasů málo, takže je naprosto nepatrný), gumičku, šnečky, ale hrozně mě to tlačilo a nemohla jsem usnout. A stejně pak byly ráno splasklé a přiťaplé a vůbec bez objemu.

Saténový nebo hedvábný polštář nemám, ale možu zkusit, až seženu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 5:11 pm    Předmět: Citovat

No já nevím, jestli by byl pro kluka zrovna vhodný cop... No pokud ti nebudou vadit ty "copánkové" vlnky, tak to klidně zkus Wink (no vlastně pokud máš ty vlasy hodně jemné, tak ti vlnky stejně za chvilku spadnou)
A vlásky se tím trošičku ničí-od gumičky Rolling Eyes Víc se v tom místě pak lámou konečky, ale pokud máš měkkou gumičku a nějak extra ji neutahuješ, tak je to v pohodě Wink
Jina kbych ti teda doporučila ten drdůlek Wink Zkus to, třeba ti to půjde i z polodlouhých, aspoň z vrchních vlasů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 7:34 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
No já nevím, jestli by byl pro kluka zrovna vhodný cop... No pokud ti nebudou vadit ty "copánkové" vlnky, tak to klidně zkus Wink (no vlastně pokud máš ty vlasy hodně jemné, tak ti vlnky stejně za chvilku spadnou)
A vlásky se tím trošičku ničí-od gumičky Rolling Eyes Víc se v tom místě pak lámou konečky, ale pokud máš měkkou gumičku a nějak extra ji neutahuješ, tak je to v pohodě Wink
Jina kbych ti teda doporučila ten drdůlek Wink Zkus to, třeba ti to půjde i z polodlouhých, aspoň z vrchních vlasů Wink


Hmm,tak pouzivam docelu prijemnu gumicku-taka cierna textilny material asi...A je dost makka Very Happy ...Ake vlnky si myslela??
S tym drdolom bude asi prblem-neviem akos a zapltiea Embarassed Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.