Suché, krepovaté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5190c66bb5a617afe47d68f3440bc5f1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 3:07 pm    Předmět: Citovat

izzy napsal:
casto pisete, ze sa vlasy sa po umyti nemaju rozcesavat. lenze ked si vlasy umyjem v predklone nad vanou, zabalim na 10 minut do uteraka, a potom si ich mokro-vlhke prehodim na chrbat, vyzeram ako strasidlo s vlasami do vsetkych stan. no nechajte to neucesane. par x som tak spravila a vyzerala som ako idiot a znovu som ich musela navlhcit a rozcesat. takto ich radsej este vlhke jemne rozcesem a necham volne uschnut. a nemam pocit, ze by tym nejako trpeli. tak ma napada otazka: vase vlasy su v pohode ked ich mokre prehodite na chrbat? nevyzerate ako strapate slniecko? moc sa mi tomu nechce verit..


já si svoje vlasy češu mokré, opatrně, ale mokré po umytí.. jinak je mám v 5-6 velkých vlnitých pramenech.. po uschnutí je jich tak 10, ale stejně to nevypadá tak pěkně jako když schnou rozčesané..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 10:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, jsem tady nová. Přečetla jsem si tady toho spoustu, ale raději se zeptámSmile. Vlasy mám řekla bych docela zdravé, až na ty spodní. Ty jsou suché, hnusné, krepovaté a nějak čím dál víc vykukujou. Měla jsem je takové sice vždycky, ale ne v takové míře, celkově jsou sušší. Vlasy mám dlouhé zhruba pod lopatky, nikdy nebarvené, trochu jemnější. Dlouho dobu jsem používala šampon a kondicionér Elseve oranžovou řadu, ale přestal mi vyhovovat. Právě mi připadá, že mi ty vlasy úplně spálil a taky mi začaly dost padat, což už teda naštestí přestalo. Zkusila jsem dost šamponů a vždycky to bylo po čase zase špatné. Tedˇ používám krátce alverde, zatím vyhovuje. Taky mám vyhlídnuty kokosový olej od saloos, krásně mi zavoněl. Mám teda pokračovat takhle a časem uvidím jestli to vyhovuje nebo máte někdo nějaký další tip? Taky jsem se chtěla zeptat na nůžky z DM Ebelin, jestli budou stačit na mé domácí zastřihování? Díky za případné odpovědi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 5:27 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou bojuju se suchými vlasy, které se mi zacuchávají. Je to děs! Nevíte někdo co by mohlo pomoct? Koupila jsem si regenerační vlasovou kůru od Lavery, tak doufám, že to po ní bude lepší Confused Už začínám být zoufalá, jelikož česání je pro mě hotový očistec.... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 7:23 pm    Předmět: Citovat

Dřív jsem problém se suchými vlasy téměř neměla-nebo jen minimálně, protože jsem používala přímo silikonové bomby. Tenkrát jsem se o vlásky moc nestarala, koupila jsem šampon co jsem viděla v reklamě, takže většinou Gliss Kur, anebo Elsév a bylo. Pořád strašně splihlé, mastné, těžké, hnusné vlasy....když jsem se rozhodla háro pěstovat, tak jsem začala číst a silikony jsem vyházela a nakoupila přírodní kosmetiku.....Nj, klasika, přírodní přípravky mi vlasy dost vysušují, i oleje mi hrozně vysušují a to i na mokré vlasy, takže já to řeším tak, že jednak mám obrovskou spotřebu kondicionéru (konkrétně mi strašně moc vyhovuje meruňková Balea, je bez siliknů, vlasy jsou po ní nádherné a přitom nejsou splihlé), do zábalů liju spousty olejů pro výživu (dýňový, lopuchový, kokosový) a do kondicioneru ještě kápnu dětský hydrofilní olejíček, ale toho opravdu jenom kapičku, hodně mastí. A vlásky jsou super. Jen je to holt spousta práce oproti jednomu umytí Gliss Kurem Smile Ale zase teď nemusím mýt tak často Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 4:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem už párkrát dala na vlasy tu regenerační kůru od Lavery a musí říct, že jsem moc spokojená. Vlásky se daleko líp rozčesávají, jsou hezky lesklé a ani se tak necuchají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 4:34 pm    Předmět: Citovat

Alionia napsal:
Tak jsem už párkrát dala na vlasy tu regenerační kůru od Lavery a musí říct, že jsem moc spokojená. Vlásky se daleko líp rozčesávají, jsou hezky lesklé a ani se tak necuchají Smile


Souhlasím, ta kůra je dokonalá Smile Až budu mít za co, musím si jí zase koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 9:16 am    Předmět: Citovat

Jsem moc ráda, že jsem jí objevila, páč už jsem začínala být zoufalá. Je sice dražší, ale hlavně že pomáhá. Wink A krásně voní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NosferatuGinny
8-20
8-20


Založen: 9.7.2012
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 8:03 pm    Předmět: S.O.S. :) Citovat

Ahojky,
mám také hodně suché vlasy, ve vlhku se sklonem ke krepacení, navíc tak 15 cm bych potřebovala ustřihnout, protože jsou poničené ještě dávným melírováním a žehlením, ale asi každý ví, jak dlouho člověku ty vlasy rostou, takže se to pořád snažím zachraňovat a stříhat tak po 2cm.
Ale k věci, i když se už vlasy snažím co nejmíň zatěžovat, barvím málo a jen přelivy nebo hennou, nežehlím, nečešu za mokra atd atd, pořád nějak nemůžu vlasy pořádně zkrotit a zbavit se těch vysušených pramenů.
Nemáte někdo typ na opravdu hodně, hodně suché vlasy...? Zkoušela jsem už lecos co jsem tu vyčetla, bezsilikonovou kosmetiku typu Baley, tekuté krystaly, Gliss Kurr, nejrůznější s prominutím "sračičky" z Avonu a Oriflame, všechna možná uhlazující séra od Schwarzkopf, Lorealu, Syossu, vtírání olivového i kokosového oleje do délek... Ale pořád asi sahám vedle nebo mám vlasy vážně beznadějné Sad Nejlepší jsou tedy asi ty tekuté krystaly, když si vlasy umyju jen kondicionérem a pak do nich vetřu tekuté krystaly black - modré, a to ještě aspoň tak 20 dávek, a nechám vlasy volně uschnout, jsou docela hezké, udělají se mi pěkné hladké vlny, dokonce až po konečky, ale jakmile vlasy rozčešu, zas z toho je krepaté polorovné cosi Sad
Nemá někdo nějaký typ, který by mi snad už mohl pomoci? Tedy krom zkrácení toho, co dělá neplechu. To bych musela z mých téměř 50cm udělat někde jen 25 a to bych asi obrečela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 8:52 pm    Předmět: Re: S.O.S. :) Citovat

NosferatuGinny napsal:
Ahojky,
mám také hodně suché vlasy, ......

Zkus Gestil Wonder.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 9:57 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem začala bojovat proti suchým vlasům tím, že sem přešla na bezsilikonové šampóny (za sebe doporučuju urtekram hennu, alverde henna a oliva a amarantový alverde). Dále občas udělám vlasový zábal z masky Mil Mil krém kokosový - krásně lehký a dávám do něj i domácí ingredience, ale výsledek je vidět a cítit na dotek až po nějaké době. Dalším zázrakem je Mil Mil proteinový balzám - toho dávám hodně, je takový jemňoučký a oleje. Opravdu se snažím, aby konečky byly stále trochu mastné. Do vlhkých vlasů dávám kokosák a do suchých vtírnu vždycky dýňový. Jinak sem zkoušela i olivový, ale ten mi prostě nesedl.
Sice když je vlhko, tak se můžu postavit třebas na hlavu a stejně si vlasy udělají co chtějí, ale je to mnohem zvladatelnější. Já jsem spokojená. Cool

A ještě sem zapomněla na hennu (khadi) - ale to hlavně na zvýraznění barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.