Suché, krepovaté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e577559a3085a0d0ed82c4e23fd31ef7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 4:26 pm    Předmět: Citovat

Jo, ten Balea MED šampon je úžasný. Ten právě používám já. Ne, že bych měla citlivou pokožku, ale právě se mi po něm míň mastí vlasy.


NosferatuGinny: Na kokosák pozor, mě třeba dost vysušuje. Kombinuju ho s Jojobovým, který je na suché konce NAPROSTO DOKONALÝ. Musím ho ale vtírat po každém mytí vlasů.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 12:43 pm    Předmět: Kvalitní šampon na suché vlasy s lupy Citovat

Zdravím začínam být už pomalu zoufala po té co jsem vyzkoušela x šamponu. A skoro žadný nepomohl. Jaky doporučujete na dlouhé suché vlasy a v poslední době už i s lupy. dík za všechny rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 2:45 pm    Předmět: Citovat

Buď nějaký hodně olejový kondicioner, nebo spíš olejový zábal a zvolila bych olej, který je současně na lupy, teď zrovna nevím, který to je, protože tím netrpím, ale v přehledu olejů se jistě nějaký najde + bylinné oplachy po umytí z bylin, které jsou taky proti lupům. Mám taky suchý vlasy, hrozně, a nic jiného než olej mi nepomůže, protože v těch šamponech je ho na moje vlasy malé množství a olej musím použít vždy, ať je ten šampon sebelepší. Jinak je výsledek suché vlasy bez života nebo hodně husté, ale těžko rozčesatelné (česáním se pak dost poškozují), které v snesitelnějším stavu vydrží tak půl dne až den...a pak raději pro olej...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.