Kúry, masky, bezoplachovací spreje Gliss kur
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4bc65cbb0309d8f9b9f8305a4e75d186Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 4:03 pm    Předmět: Kúry, masky, bezoplachovací spreje Gliss kur Citovat

Koupila ten nový žlutý zázrak od Gliss Kur a sice tu vlasovou masku s bambuckým máslem v kelímku. Vyzkouším, dám vědět Wink Smile -
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si pořídila masku od Gliss kur pro hnědé vlasy (sice jsou v ní cony ale když ji použiju jednou za měsíc,snad to takové zlo nebude) A efekt byl výborný....vlasy měly skvělý lesk,taový jsem ještě nezažila,ale cenou za to byl menší objem (což mi při mé hřívě zas tak moc nevadí) Zkrátka se opět potvrdilo,že cony vlas obalí a ten se pak leskne,zároveň ale ztěžkne Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:40 pm    Předmět: Citovat

A já jsem zase otevřela tu novou žlutou masku od Gliss Kur. Náááádherně voní po ovoci!NAmazala jsem s ní konečky a nesmyla. Má dost hustou konzistenci, takže funguje tak trošku jako vosk. No jsem hrozně zvědavá, jak se na to milé konce budou dlouhodobě tvářit! Smile
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Ty jo, ta máslová maska je ještě lepší než DOliva snad nebo co?! Ačkoliv jsem ji nesmyla, konečky po ní dnes nevypadají ani trošku slepeně, naopak, jsou, jako bych na ně nic nedávala! A přitom nejsou ani přesušené. No to je paráda!Tak já ode dneška měním strategii, DOlivu si nechám do henny (je přece jen zdravější, když je přírodní),a le konečky budu mazat touto maskou. A neumývat. No to je paráda! Very Happy
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:14 pm    Předmět: Citovat

Fairy, ty jsi ale pokušitelka Exclamation Právě mi dochází nesmyvatelný vlasový balzám a uvažuju, co pořídit dál... Akorát si nejsem jistá, jestli jsem jiv obchodě viděla - zrovna včera jsem to obhlížela, ale nemám pocit, že by tam něco takového bylo. Mohla bys mi prosim, prosim napsat, jak přesně se to jmenuje.... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ty jo, ta máslová maska je ještě lepší než DOliva snad nebo co?! Ačkoliv jsem ji nesmyla, konečky po ní dnes nevypadají ani trošku slepeně, naopak, jsou, jako bych na ně nic nedávala! A přitom nejsou ani přesušené. No to je paráda!Tak já ode dneška měním strategii, DOlivu si nechám do henny (je přece jen zdravější, když je přírodní),a le konečky budu mazat touto maskou. A neumývat. No to je paráda! Very Happy



Fairy, já jí včera taky zkoušela, ale smyla jsem jí, nechala jsem jí těch 5 minut, pak vlasy umyla a takhle krásně se mi snad ještě neleskly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

A co to je za maslovou masku??? Ta je od Gliskur?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ty jo, ta máslová maska je ještě lepší než DOliva snad nebo co?! Ačkoliv jsem ji nesmyla, konečky po ní dnes nevypadají ani trošku slepeně, naopak, jsou, jako bych na ně nic nedávala! A přitom nejsou ani přesušené. No to je paráda!Tak já ode dneška měním strategii, DOlivu si nechám do henny (je přece jen zdravější, když je přírodní),a le konečky budu mazat touto maskou. A neumývat. No to je paráda! Very Happy


Hernajs ženský nechte toho... já zas neodolám a při první příležitosti zakoupím.... Embarassed Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

Já už sem si koupila ten žlutej sprej od Gliss kur... Very Happy voní pěkně a vlasy se lesknou jak blázen...vpoho. Akorát zas jak sem dlouho nepoužívala tady ty "drogeský" výrobky...mám fakt pocit, jako by ten vlas byl obalenej... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

Já mám se sprejema od Gliss Kur super zkušenosti. Teď dodělávám ten pro suchý vlasy a jak bude pryč, koupím tenhle nový Smile Líbí se mi na nich ten lesk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.