"horní" vlasy suché, křehké, světlé
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=df7478379982b702e060f87fbbac9419Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:43 pm    Předmět: Citovat

Chtela bych se zeptat jestli ma nekdo podobny problem jako ja.
Vlasy uz mam svoje, ale ty horni vlasy proste nevypadajizdrave, jsou takove sussi, svetlejsi a krehke.
Co s tim? Kdyz pouziju hodne pecujici sampon, vlasy splihnou. A krom toho stejne jim to nepomuze. Myla jsem si Kerastase na oslabene vlasy a dneska jsem meli v praci oslavu a kdyz jsem pak koukala na fotky, ty horni vlasy vypadaji porad spatne, ipres tu peci.
Driv jsem tenhle problem nemela, co delam ted spatne???

Uz fakt nevim co snima. Predevcirem jsem je vecer myla a dneska uz jsou u korinku fakt mastne, ale konce jsou zase takove hnusne suche.

Beru vitaminy, jim zdrave, nemam stres, tak co se deje???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Chtela bych se zeptat jestli ma nekdo podobny problem jako ja.
Vlasy uz mam svoje, ale ty horni vlasy proste nevypadajizdrave, jsou takove sussi, svetlejsi a krehke.
Co s tim? Kdyz pouziju hodne pecujici sampon, vlasy splihnou. A krom toho stejne jim to nepomuze. Myla jsem si Kerastase na oslabene vlasy a dneska jsem meli v praci oslavu a kdyz jsem pak koukala na fotky, ty horni vlasy vypadaji porad spatne, ipres tu peci.
Driv jsem tenhle problem nemela, co delam ted spatne???

Uz fakt nevim co snima. Predevcirem jsem je vecer myla a dneska uz jsou u korinku fakt mastne, ale konce jsou zase takove hnusne suche.

Beru vitaminy, jim zdrave, nemam stres, tak co se deje???


Mám to taky tak, u kořínků mastné a konečky suché a třepivé...během let se mi osvědčil v podstatě jediný způsob, jak to trochu zlepšit: používám dva různé šampóny: jeden typově na suché a lámávé vlasy (různé značky, zatím nemám žádnou "tu pravou"), kterým si myju vlasy jako 1., dávám ho na celou délku, a pak šampon na mastné vlasy, ale ten už si dám jen přímo na hlavu, ne po celé délce. A taky používám různé bezoplachové kůry, ale to výhradně na konce vlasů (cca 20 cm od konce), nikdy ne k hlavě, protože to bych je měla zplihlé... Po půlročním experimentování s různými přírodnějšími přípravky, které mělo za následek katastrofální vysušení konečků, jsem se vrátila ke své osvědčenému oranžovému nesmývacímu balzámu Elseve (ale mám pocit, že ho tu hodně lidí kritzovalo) a je to viditelné zlepšení... Taky ještě chci na ty konečky vyzkoušet kokosový olej...
Ale mám pocit, Galadriel, že ty máš velice specifické vlasy, tak nevím, jestli ti mé rady k něčemu budou... Confused [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 12:48 pm    Předmět: Citovat

Klarusa: Ja jsem se taky nakonec vratila k chemickym samponum, prirodni byly pro me vlasy naprosta pohroma, tak osklive vlasy jsem nemela nikdy. Pak jak jsem presla znovu na chemii, tak se to markantne zlepsilo.

Nevim, co s tema hornima vlasama, ani v podstate nevim, co za sampon, kdyz pouziju nejaky pecujici, vlasy mi to druhy den uz zmasti. Ale mastne vlasy nemam.
A kdyz vezmu na objem, pak je mam suche a takove ty Elseve, Dove, Avon apod. mit vubec nemuzu.

Snad jen dohola a bude klid Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

holky,já nevim jak vy,ale já musím mít sestříhané vlasy abych je neměla jak ty o kterých se tu mluví...já nevím o tom že by měli rovný vlasy takový problém,sem si myslela že spíš ty co mají sklon se vlnit...
no v každym případě u mě to musí být sestřih,si pamatuju,když jsem měla všechny vlasy stejně dlouhé,to byla hrůzna,uplně dráty Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 7:13 pm    Předmět: Citovat

jo a eště: vim že jse takový vlasy měla když sem používala ty obyčejné kopřiváky a březáky Confused ted už je to dobrý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 10:46 pm    Předmět: Citovat

Zdravim po delsi dobe. Chtela bych se poradit. Uz delsi dobu necham odrustat sve vlasy, uz je mam do takoveho mikada, no nic naplat, ty konce musi vzdy dolu, takze ta delka ne a ne narust. Nicmene i kdyz uz mam sve vlasy, ty horni mam nekdy jak slamu slamovitou. Podotykam nekdy, jelikoz napr. kdyz uz mam vlasy strasne, zajdu k holicce, ta mi na to napatla pri myti ty vsechny kury a treba dve umyti mam vlasy super. Nekdy se mi povede, ze vlasy jsou ok, nekdy je to slama. Jak to nechapu. Pouzivam Freeman, jelikoz vlasy mam zdrave(az na ty horni) a kdyz pouziji hutnejsi sampony, vlasy mi rychle splihnou. Ja nevim, jestli spatne ty vlasy myji. Pritom po umyti jsou vlasy takove vlacne, leskle, sussi zacnou byt az druhy den. Nerozumim tomu, cim to muze byt. Kdyby prece byly znicene, tak by vypadaly hrozne porad t.z. i po umyti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 11:59 pm    Předmět: Citovat

Gal, mně leda napadá, jestli po mytí a po použití nějaké kůry nejsou vlasy obalené ochrannou vrstvičkou, která se pak otěrem o oblečení nebo o polštář setře a vlasy se vysuší. To už se tu tuším řešilo v jiném vláknu, jak má polštář negativní vliv na vlasy a že je fajn spát na hedvábném šátku. Very Happy Myslím že to bylo ve vláknu Moje vlasy jsou jako kopa slámy nebo tak nějak, a psali si o tom hlavně Deather a Vílka... Smile
A - používáš nějaký olejík na vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 12:00 am    Předmět: Citovat

Tak u mě je to přesně naopak...vlasy mám dost husté, vrchní vlasy v pohodě, spodní strašně roztřepené! Ale hrozně! Já se na to nemůžu ani koukat, tak to vždycky nějak smotám...ale zvláštní je, že mám roztřepené vážně jen ty konce, tak půl cm maximálně, ale vzhledem k tomu, že mám těch vlasů vážně hodně, tak je každý vlas jinak dlouhý a když se na ty vlasy koukám zeshora je to strašné...po celé délce vyčnívají tak půl centimetrové konečky, většina roztřepených...napadla mě jediná možnost...zatočit po pramínkách a přejet žiletkou, ale nijak se k tomu nemám.Konečky jako úplně zespod mám ted až na vysušení dobré, ale ty konečky u kratších vlasů jsou strašné, ach jo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

galadriel netrap sa nad kvalitou svojich vlasoch. kazdy mame iny typ vlasov.
skus najst nejake dobre pripravky, ktore ti vyhovuju, skusaj najst ten najvhodnejsi pre teba.... mozno sa ti to raz podari. neprestavaj dufat, ak budes mat moc znicene a rozstiepene konce, tak zajdi za kadernickou alebo nejakym znamym a daj si ich zastrihnut. tu fakt nepomoze nic iba noznice. tie horne vlasy byvaju po umyti vzdy take rozlietane.... treba vyskusat nejake kondicionery ktore to uhladia a nezatazia. treba hladat a skusat co bude pre teba najlepsie... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si ještě vzpomněla, že jsem ty horní vlasy mívala taky takové, dřív. Nekvalitní, natažené (přestože ostatní vlasy byly vlnité), suché. V poslední době už ne, netuším čemu můžu poděkovat, protože jsem teď změnila poměrně hodně věcí, začala používat olejíček, hennu, přírodní šampony.
Oni ty horní vlasy se vůbec víc namáhají (celé, ne jen konečky), protože jsou v kontaktu s okolím, kdežto ty spodní jsou schované.
Tak držím palce ať na ně něco objevíš, co Ti zabere!
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.