"horní" vlasy suché, křehké, světlé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6f5bdf1344607eb9582151eee904b0a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bimbu
81-160
81-160


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 3:44 pm    Předmět: Citovat

Ale je pravda, jak už tu bylo v různých tematech psáno, že trochu kokosový vysušuje. Ten oil non oil je ale opravdu dobrý, dobře se nanáší, jak je ve spreji i hezky voní a navíc ani mě (a to mám vlasy jemné), nemastí vlasy (ale nesmím ho dát moc, což je jasné).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 3:49 pm    Předmět: Citovat

Ja myju ohnuta pres okraj vany. Nesmite mit nos porad kolmo k zemi, jenom když šaháte pro šampon atak, jinak to teče do očí no. Jde to suprově, v zklonu nemyju protože pak mám upláclé vlasy, z předklonu mám (oproti zaklonu) superobjem, a taky v zaklonu vyprotrebuju mnohem vic samponu aby byly umyte..kdezto v predklonu jak ty vlasy visi, taktam stricite vpoho prsty a drbete jenom pokozku a ne delky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 4:10 pm    Předmět: Citovat

Taky umývám v předklonu a oblečená, jinak mi to zoufale nejde. Laughing
Horní vlasy mám zničenější, ale proto, že si je odbarvuju peroxidem, kdežto spodní ne, protože stejně nejsou vidět.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 4:33 pm    Předmět: Citovat

A kdyz ste mimo vanu jak si pak umyjete telo Laughing ? Ne, delam si srandu, samozrejme to chapu ... V tom pripade to myti v predklonu asi odpiskam, protoze si nejak nedovedu predstavit, ze bych si myla nejdriv vlasy a pak telo, nebo naopak ... To by byl pro me desnej nezvyk Shocked Navic to musi bejt desna spotreba vody ne, ja sem zvykla si pri myti hlavy spachnout jednim vrzem i telo Laughing

Ja mam na hornich vlasech taky zbytky meliru, tak si delam nadeje, ze az to konecne odroste, treba bude lip ... ale zatim to tak nevypada ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

Vlasy umývám přes den max. dvakrát do týdne a tělo každou noc, takže si to nijak nekonkuruje.
Ty vlasy jsou stejně nejvíc vyšisované od slunka, takže jim ani nic moc nepomůže. Možná slamák nebo kšiltovka. Cool
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:08 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Shocked Ze by byla nejakej mimozemstan? Ja se o predklon pokousle auz nekolikrat a pokazde sem to v pulce vzdala ... Provadis to v sede ve vane nebo ve stoje ve sprse?
Já si zas připadám jak mimozemšťan, že to neumím v záklonu. Laughing Jinak ani jedna varianta - obvykle vestoje ohnutá nad vanu. Rolling Eyes A ne, na záda mi to nevadí, neohýbám se do kulata, držím je rovně, pěkně to protahuje svaly vzadu na nohou..., mám to též jak strečink, dvě mouchy jednou ranou. Very Happy Jo, a obvykle taky oblečená. Mytí hlavy a koupání časově nespojuju. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 6:12 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Mytí hlavy a koupání časově nespojuju. Wink


Přesně tak, když se jdu sprchovat tak se sprchuju, když mýt hlavu tak myju hlavu, jsou to dvě naprosto rozdílné věci Very Happy navíc se sprchuju většinou těsně před spaním a to by u vlasů asi neprošlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

Zvlastni .... Ja sem odmalicka zvykla brat myti tela i vlasu dohromady ... Jdu do sprchy a budto hodim vlasy do culiku, nebo pod vodu Laughing Alu uznavam, ze uz je to asi OT, takze se jeste poptam ve vlakne jak si myjete vlasy Wink

Kazdopadne to vidim s tim mym napadem blede, nejspis budu muset na ty horni vlasy vymyslet nejaky jinaci figl Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:41 pm    Předmět: Citovat

Meritko, mně se strašně ničily vlasy jen nad jedním uchem a po nějaké době jsem zjistila, že je to tím, jak je při mytí v záklonu šmrdlám. Takže pořád myju v záklonu, jen jsem změnila techniku šmrdlání Very Happy teda spíš se snažím je moc nešmrdlat, dávkuju si šampon po troškách a vždycky prstama zajedu pod vlasy a jemně mnu pokožku. Je to krapet pracnější než v předklonu, ale v konečné fázi mám lépe umyté vlasy i spláchnutý šampon, než v předklonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:53 pm    Předmět: Citovat

Já v předklonu myju nerada, jak mám vlasy těžké tam mě bolí za krkem, neumím stát šikovně takže i záda + mám sice lepší objem, ale zas i pocit, že mi víc padají...Takže myju většinou v záklonu Smile
Jinak na vrchu suší vlasy - nemohlo by to být tím, že se na ně nedostane ten "maz" z pokožky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.