"horní" vlasy suché, křehké, světlé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=288b1b9adea202cc5f45851bc3bbe830Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:56 pm    Předmět: Citovat

Meeesha: To uz zni lepe ... Ja se snazim taky nesmrdlat, ale proste jinak mi to nenapeni, kdyz nesmrdlam Laughing Sem ted zkusila redit sampon, aby se to dostalo spis k hlave, ale mam pocit, ze z nejakeho duvodu je to jeste horsi, proste ta vrchni vrstva se mi pri tom jeste vic zacuchava- nechapu Shocked
Takze dat sampon do ruky a namacet prsty a jezdit po hlave? Nejak takhle si to myslela?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 9:01 pm    Předmět: Citovat

No, já si vymáčknu maličko šamponu na prsty, trochu si ho rozmydlím po prstech na obou rukou a promasíruju malou plošku hlavy - v podstatě je to jen místo, na které prstama zajedu, neprojíždím takhle najednou třeba celé temeno. A pak to samé o kousek vedle... dokud nemám namydlenou celou hlavu. Nejdřív to moc nepění, ale pak se mi vždycky udělá na hlavě taková hutná pěna, která mi při splachování umyje délky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 10:15 pm    Předmět: Citovat

No tak já meju v předklonu už hodně dlouho.Byla jsem sice od malička zvyklá si vlézt do vany a umýt si vlasy i tělo najednou, ale většinou po použití kondicionéru jsem měla celé tělo od toho zapatlané a špatně to jde dolu.....to měla na tom nejvíc štvalo a hlava mi bolela....naučila jsem se předklon a je to super i pro vlasy...po čase to člověk vychytá a za krkem ho nebolí a šampon do očí taky nevleze.... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 11:44 am    Předmět: Citovat

Meeesha: Snad pochopeno ... Ted to jenom prevest do reality Laughing Hned pri dalsim myti to vyzkousim, diky za navod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

Meritka: Určitě ti to půjde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

Tak sem to vyzkousela, vcelku mi to i slo ... Na poradne poctive patlani malych plosek sem lina (to sem zjistila hned napoprve), ale po vetsich castech to snad pujde Wink Horni vlasky se tvarily vcelku spokojene. Jinak sem asi poprve v zivote pochopila, co to vlastne znamena samponovat pouze pokozku hlavy, takze diky, Meeesho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 12:55 pm    Předmět: Citovat

Ach, nedavno som mala pocit, ze so suchymi vlasmi mam aspon nejaky cas po radikalnejsom ostrihani pokoj, ale je to tu spat.. Pritom znicene sa mi nezdaju, ked ich ohmatavam jednotlivo, tak su celkom hebke a nie suche, ale spolu vyzeraju strasne krepovito. Spodne vlasy mam v poriadku, pekne sa lesknu a aj sa obcas zvlnia, ale tie vrchne vlasy uplne kazia dojem a zakryvaju aj tie pekne. Mam pocit, ze kondicioner to nespravi, nejakym silnym hydratacnym samponom to tiez umyvat nechcem (aj ked, asi si nejaky kupim a skusim, ale tie ostatne vlasy mam v pohode, tak mi to pride zbytocne), skor by som si chcela kupit nejaky ozaj dobry sprej ci krem na vlasy. Viem, ze kazde vlasy su ine, preto zarucenu radu necakam, ale aspon nejaky tip, lebo mam pocit, ze tym mojim vlasom uz nepomoze nic.
Skusala som olej s vodou v rozprasovaci (nic moc), princeznovsky sprej z dm (mala som pocit, ze mi ich skor pozliepal, ako zhydratoval), fajn vysledky mam so serom na vlnite vlasy od baley, ale efekt nevydrzi dlho. Najlepsie by bol asi sprej, lebo krem neviem naniest rovnomerne Laughing osvedcilo sa mi celkom naniest na vlhsie vlasy kokosovy olej vecer, cez noc sa to vsiaklo a dalsi den to bolo v pohode, ale skor by som potrebovala cosi instantne. Mozno by mi nacas pomohol Glisskur, teraz som si vsimla nejaky cierny na silne poskodene vlasy (aj ked ich teda silne poskodene nemam, ale reku nebudem sa s nimi maznat a zautocim na nich, lebo ma uz hnevaju). Alebo ruzovy elseve, ktory vraj nezatazuje vlasy. Ach ! Zas tu mam dlhy monolog Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ten černý glisskur sprej klidně můžu doporučit, mám ho a docela mi pomáhá při rozčesávání (strašně špatně se mi po umytí češou vlasy, je to šílené, polovinu jich přitom vyrvu) - s tím sprejem je to lepší, myslím že by pomohl i na ty suché horní vlasy dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janasarah
8-20
8-20


Založen: 21.5.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 3:48 pm    Předmět: Citovat

bimbu napsal:
Dobrý je taky Oil non Oil Malizia, když se ho dá trochu a stříká se z větší vzdálenosti, tak je fajn, nemastí. Vlasy jsou po něm lepší, jak na rozlítané vlasy, tak na konečky.


čau mužu se zeptat, kdes ho sehnala?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 10:24 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
No, já si vymáčknu maličko šamponu na prsty, trochu si ho rozmydlím po prstech na obou rukou a promasíruju malou plošku hlavy - v podstatě je to jen místo, na které prstama zajedu, neprojíždím takhle najednou třeba celé temeno. A pak to samé o kousek vedle... dokud nemám namydlenou celou hlavu. Nejdřív to moc nepění, ale pak se mi vždycky udělá na hlavě taková hutná pěna, která mi při splachování umyje délky.


viem, že je toto už trošku starší príspevok, ale musím sa pochváliť, že už nejaký čas si podľa tohto návodu umývam hlavu. Stačí mi už len jedno šampónovanie a musím povedať, že si takto nanášam aj lávovku. Vlasy mám vždy krásne umyté a dĺžky nie sú prejemnené ani suché. Meeesha, dík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.