Co všechno člověk potřebuje k životu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e190df12e402567f3e928b5e08ebf2b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 9:30 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Pro ty, co si můžou dovolit, doporučuju vřele deky z Hudson`s Bay, sice drahé jak sviň, ale asi nejlepší, co jsem kde potkala. Kam se na ně hrabe naše klasika vojenská.

Jo, přesně ty jsem myslela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 10:00 am    Předmět: Citovat

Zednickou kelňu..ostrý hrany jako nůž a daj se na ní smažit nad ohněm houby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Houby napícháš na klacík Smile

Teda zapomněla jsem na nejnejnejdůležitější věc, ještě před dekou, tak na roveň noži - špagát, provaz, lano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Lano az kdyz uz je fakt bidne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Dle příručky o přežití v extrémních podmínkách je nejdůležitější zajistit správné klima, neboť na podchlazení se umírá nejrychleji (může být i do minuty, spadnete-li do ledového oceánu), pak je důležitá voda (tři dny) a pak teprve jídlo (tak tři týdny). Všechno ostatní je nadstavba. Laughing Laughing Laughing
Já toho nepotřebuji moc, nůž, sirky nebo zapík, celta, deka, nádoba na vodu a ostatní se dá. (btw, lepší je držet se staré, ozkoušené a nudné tradice než se spolehnout na superdupermoderní materiály, postupy atd - rychle například zjistíte, oč lepší je echt vlněná deka než drahý spacák do -20 - ten se nedá použít jako pláštěnka.... trocha z vlastní zkušenosti)

jakože vana plná ledu je spolehlivější sebevražda než některé jiné? Shocked Shocked
(jako já se jenom divím, já se nechci zabít...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

No, Egle, já bych řekla, že při velikosti průměrnejch van bys ve vaně plný ledu mohla párminutovej pobyt přežít vcelku OK Wink (prostydnutí, problémy s ledvinama a podobný radovánky se nepočítaj - jednak tu vodu ohřeješ vlastním tělem, jednak tě docela velkej kus čouhá ven, teplota v koupelně Ti tak malý množství vody taky neudrží ledový). Ale spadnout přes palubu do hodně studenýho moře bych fakt nechtěla - tam to má člověk spočítaný do pár minut, protože oceán si kolem sebe prostě neohřeješ. Navíc je tu šok a snahy udržet se nad vodou - dost šílenej záhul na srdce. A když si vezmu, jak dlouho trvají manévry lodí, tak záchranný akce "muž přes palubu" v chladnějších vodách bejvaj v naprostý většině případů fakt spíš "pro forma" - teda samozřejmě pokud na sobě člověk nemá něco, co faaakt dobře izoluje, to pak v tý vodě vydrží dýl, ale taky ne nijak závratně dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

tak jako každý jídlo, pití. Můj pesan, na něm jsem fakt závislák a přátelé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:45 pm    Předmět: Citovat

I need peace and quiet - nooooooooooooooooooo conflict, quarrels or anything negative.

Each of us knows what eats at our soul and destroys us, and I know that negativity, including depressives, destroy mine.

Most of the time, I don't need people, but I do enjoy the company of interesting people.

Give me a forest, a horse and a wooden flute, and I'm the happiest man in this universe Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 10:03 am    Předmět: Citovat

MrE napsal:

Give me a forest, a horse and a wooden flute, and I'm the happiest man in this universe Very Happy


Mr Tumnus, aren't you? Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.