Gliss Kur
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 97, 98, 99  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=baaae0903233b4baeaac52cca4d5143dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Já si nemyslím, že je gliss kur nějak extrémně zasilikovaný...studovala jsem složení a žádných -conů jsem si nevšimla...upozornuju na slovo nevšimla Very Happy na to já jsem háklivá...zato v elseve tam jich je hromada...=)

Já jsem zatím našla -cony ve všech Gliss Kurech které jsem měla... Embarassed Já třeba -cony "cítím" i podle toho, že je to složení takové krémově blýskavé....no takové -conovité...
Ale celkově je gliss kur celkem dobrý, co mi vyhovuje, jsou kúry a séra na konečky a podobné, naopak mi moc nevyhovují kondicionéry Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:22 pm    Předmět: Citovat

to mě kondicionér naopak zase moc prospívá hezky mi uhladí vlasy a jsou pak nádherné hebké...asi záleží na typu vlasů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:27 pm    Předmět: Citovat

To určitě záleží,já mám zase radši vlasy rozevláté a ne moc uhlazené,takže sáhnu radši po kondicionéru,který vlasy nebude moc uhlazovat...To uhlazování byl přesně efekt Gliss Kuru...vlasy po něm byly takové těžké.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 5:26 am    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
To určitě záleží,já mám zase radši vlasy rozevláté a ne moc uhlazené,takže sáhnu radši po kondicionéru,který vlasy nebude moc uhlazovat...To uhlazování byl přesně efekt Gliss Kuru...vlasy po něm byly takové těžké.... Confused


Také nemám ráda uhlazené vlasy, zvlášť když jsou jemné, tak skutečně nepotřebuju, aby mi je uhladil ještě kondicionér, už tak plihnou. Jenže nějakou regeneraci moje vlasy potřebují, jsou trošku sušší. Tak tedy nevíte některá o nějakém kondicionéru který by vlasy neuhlazoval a hydratoval je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 6:36 am    Předmět: Citovat

To je zajímavé....já mám zase právě Gliss Kur ráda proto, že po něm vlasy nemám vůbec těžké nebo nějaké moc uhlazené....Ale používám jen ty přípravky ve spreji, klasické kondicionéry moc nemusím všeobecně.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

Já tou uhlazeností nemyslela jako plihnutí ale to že mi po něm vlasy nepoletovaly a la efekt elektrizace a byly hebké na dotek...Mám nové fotky z exkurze v profilu den po umytí gliss kurem můžete se mrknout Wink Jsou to ty fotky jak jedu ve vlaku ty s tou kravatou už jsou co jsem byla tam a dost tam pršelo takže vlasy nic moc Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 12:28 am    Předmět: Citovat

nefím jestli to sem už někdo nepsal, ale... měla jsem gliss kur asia beauty, dobrej, pak nějakej na poškozený vlasy (tatéž značka), vyhovoval. a teď sem si koupila gliss kur ten nejnovější, žlutý, s arganovým olejem a bambuckým máslem. jestli máte někdo suché vlasy, vřele doporučuji. opravdu jsem měla pocit, že mám na rukou olej a ne šampon, vlasy by klidně vydržely bez kondicioneru, a přitom byly krásně umyté. a navíc hezky voníSmile tudíž jsem se rozhodla, že těch 130 do té masky stejného typu vrazím. přijde mi, že glisskur má nejlepší masky. hutné a s efektem:)
jo a taky sem si zkoušela vlasy umýt henovým šamponem... ee Crying or Very sad byly tvrdé, zacuchané... ee:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

A když už se tu teď hodně diskutuje o Gliss Kuru, tak mi to nedá abych se nezeptala jestli jste některá už vyzkoušela tu jejich letní řadu s UV filtrem. Já mám po létě vždycky hrozně vysušené vlasy a teď když nastaly ty vedra, tak by to asi něco chtělo. Sice je Gliss Kur samý silikon, ale sluneční řada v té přírodní kosmetice asi neexistuje nebo ano? Kdysi jsem používala na léto úplně obyčejnou Schaumu se slunečnicovým olejem a byla fakt výborná, no jenže jako vždy, když objevím konečně něco co mně vyhovuje, tak už ho nevyrábí Sad. Takže co říkáte na tu letní řadu od Gliss Kuru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzu21
21-40
21-40


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
nefím jestli to sem už někdo nepsal, ale... měla jsem gliss kur asia beauty, dobrej, pak nějakej na poškozený vlasy (tatéž značka), vyhovoval. a teď sem si koupila gliss kur ten nejnovější, žlutý, s arganovým olejem a bambuckým máslem. jestli máte někdo suché vlasy, vřele doporučuji. opravdu jsem měla pocit, že mám na rukou olej a ne šampon, vlasy by klidně vydržely bez kondicioneru, a přitom byly krásně umyté. a navíc hezky voníSmile tudíž jsem se rozhodla, že těch 130 do té masky stejného typu vrazím. přijde mi, že glisskur má nejlepší masky. hutné a s efektem:)
jo a taky sem si zkoušela vlasy umýt henovým šamponem... ee Crying or Very sad byly tvrdé, zacuchané... ee:)


Mně hennový šampon také nevyhovuje, mám stejný problém jako ty. Dík za tip, ten nový Glis Kur určitě vyzkouším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 3:14 pm    Předmět: Citovat

Zuzu21 napsal:
tiborMel napsal:
nefím jestli to sem už někdo nepsal, ale... měla jsem gliss kur asia beauty, dobrej, pak nějakej na poškozený vlasy (tatéž značka), vyhovoval. a teď sem si koupila gliss kur ten nejnovější, žlutý, s arganovým olejem a bambuckým máslem. jestli máte někdo suché vlasy, vřele doporučuji. opravdu jsem měla pocit, že mám na rukou olej a ne šampon, vlasy by klidně vydržely bez kondicioneru, a přitom byly krásně umyté. a navíc hezky voníSmile tudíž jsem se rozhodla, že těch 130 do té masky stejného typu vrazím. přijde mi, že glisskur má nejlepší masky. hutné a s efektem:)
jo a taky sem si zkoušela vlasy umýt henovým šamponem... ee Crying or Very sad byly tvrdé, zacuchané... ee:)


Mně hennový šampon také nevyhovuje, mám stejný problém jako ty. Dík za tip, ten nový Glis Kur určitě vyzkouším Very Happy


doufám, že Tě taky nadchne, nebo Ti aspoň bude vyhovovat:) pak napiš, jakej z něj máš pocit, jestli jsem si jen něco nevsugerovala:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 97, 98, 99  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.