Gliss Kur
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f24c370cea970d3f4c5846a253a8b3bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 9:14 am    Předmět: Citovat

Galadriel Arrow A zkoušelas už něco od Glis-Kuru? Vim, že to tu píšu už snad po sté, ale i tak. Aspoň na moje vlasy je řada Asia Beauty super - přijde mi, že je uhladí, zpevní a upraví, aby nelítaly všude kolem a hlavně držely víc při sobě - čímž zmenší objem a to mooc potřebuju Laughing . A navíc jsou hladké, lesklé a krásně se češou. Wink JInak s hledáním vlasové kosmetiky jsem to měla taky složité, takže v tom nejsi sama Smile Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Oznamuje s el áskám Vašim, že v drogerirích s eobjevila nová řad aGliss kur proti třepení konečků.Je žlutá,je v ní sampon ,kondicioner,balzá m ve spreji,balzám mazací afliud nekonečky vlasů.Řada je žlutá a je to konečně něco pro nás dlouhoblásky,kterým se ty konce potvory prostě třepí pořád.Kdo vyzkouší první?Já až mi dojde stávající Glisskur bíloornažový sprej,který sktečně funguje mírně antistaticky a také jako dobrý trozčesávač.
Návrat nahoru
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

Ke Gliss Kur: Je to ten, co šampon vypadá jak takový žlutý olej? Na ten už si brousím zoubky, začíná mi docházet šampon, takže do dvou týdnů do něj asi půjdu Smile Pak poreferuju Wink
K Revalidu: mamce hodně padají vlasy a tak pojídala ty tobolky. Ale žádné nadšené ódy na ně teda nepěla Rolling Eyes
K šampuku: a jak se to jako nanáší? Si nedokážu představit, že bych si kostkou mýdla jezdila po hlavě a už vůbec si nedokážu představit, jak to pění Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 10:17 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Fairy napsal:
Oznamuje s el áskám Vašim, že v drogerirích s eobjevila nová řad aGliss kur proti třepení konečků.Je žlutá,je v ní sampon ,kondicioner,balzá m ve spreji,balzám mazací afliud nekonečky vlasů.Řada je žlutá a je to konečně něco pro nás dlouhoblásky,kterým se ty konce potvory prostě třepí pořád.Kdo vyzkouší první?Já až mi dojde stávající Glisskur bíloornažový sprej,který sktečně funguje mírně antistaticky a také jako dobrý trozčesávač.


Teda Fairy, ja koukam Shocked
Myslela jsem, ze vsude, kde jsou -cony, od toho davas ruce pryc.
Ale vi, ze ten Gliss Kur je bezvadnej, kdyz jsem byla ve Spanelksu, vlasy jsem rozcesala jen po nem, byly nadherny, bohuzel druhy den uz ne Sad


Snažím se dávat od conů ruce pryč. Ale Glisss Kur je asi nejlepší "drogerijní" značka a jsou tu i tací, kteří jej používají, tak to píšu i pro ně. Sama jsem používala fluid na konečky a nemohu si stěžovat a i ten kondicionérový sprej s bílou vrstvičkou na hoře s emi při rozčesávání docela osvědčuje. A mírně působí i proti elektrizování. Já určitě časem něco z té řady zkusím, třeba zase ten sprej. Rozčesává s emi s ním o dost líp než bez něj a přitom ani moc nezatěžuje.
Návrat nahoru
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 12:23 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Oznamuje s el áskám Vašim, že v drogerirích s eobjevila nová řad aGliss kur proti třepení konečků.Je žlutá,je v ní sampon ,kondicioner,balzá m ve spreji,balzám mazací afliud nekonečky vlasů.Řada je žlutá a je to konečně něco pro nás dlouhoblásky,kterým se ty konce potvory prostě třepí pořád.Kdo vyzkouší první?Já až mi dojde stávající Glisskur bíloornažový sprej,který sktečně funguje mírně antistaticky a také jako dobrý trozčesávač.


Ja jsem neodolala a asi pred tydnem jsem si z te nove rady koupila masku. Konce po ni nemam tak vysusene, ale ze by byla nejaky zazrak se rict neda. Hlavne mi vadi, ze po jeji aplikaci nemuzu nosit cop, protoze vlasky jsou pak takove klouzavejsi a okamzite z copu vylezaji, coz vypada desne. Asi to delaji ty silikony, totez se mi stavalo, kdyz jsem pouzivala kondicionery z drogerky. Ale ten sprej si asi pozdeji poridim, mam ten oranzovy, o kterem jsi psala, a jsem s nim spokojena.
On je i nejaky novy fluid na konecky? Shocked Toho jsem si nevsimla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

Aha, ted jsem na to koukala, to je neco Oleo... Takze nic pro mne.

BTW, videli jste uz u nas tenhle Glisskur?
http://www.glisskur.schwarzkopf.de/produkte-haartyp/duenner-kraftlos/

Ja prave ze ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

Jéé, Fairy, ty mě na to taky lákáš.... Svého starého šamponu už mám tak akorát na poslední umytí, takže v pondělí si letím koupit ten Gliss Kur Oil Nutrive (nabo jak se jmenuje)-šampon. Pro ten už jsem rozhodlá delší dobu. A ještě jsem přemýšlela o tom jejich spreji. Do toho asi taky půjdu. A na tu masku jsem se taky dívala, ale původně jsem si ji koupit nechtěla (je docela drahá a kdybych si ji dala na celé vlasy, tak ji mám tak na dvě použití), ale teď mě láká to zkusit na ty konečky Razz Tak nevím...Sad no uvidíme, podle finanční situace....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 5:30 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Aha, ted jsem na to koukala, to je neco Oleo... Takze nic pro mne.

BTW, videli jste uz u nas tenhle Glisskur?
http://www.glisskur.schwarzkopf.de/produkte-haartyp/duenner-kraftlos/

Ja prave ze ne


Není tenhle šampon určený na hnědé vlasy? Pokud ano, tak jsem ho měla, zdál se docela dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
galadriel napsal:
Aha, ted jsem na to koukala, to je neco Oleo... Takze nic pro mne.

BTW, videli jste uz u nas tenhle Glisskur?
http://www.glisskur.schwarzkopf.de/produkte-haartyp/duenner-kraftlos/

Ja prave ze ne


Není tenhle šampon určený na hnědé vlasy? Pokud ano, tak jsem ho měla, zdál se docela dobrý.


Nee, to není ten na hnědé, tento je pro slabé ( tenké ) a "vyčerpané" vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 3:07 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsme si koupila šampon Gliss Kur Oil Nutrive Very Happy (napřed jsem vlezla do Rossmana, kde ho měli ještě minulý týden ve slevě a houby-už ho mají zase za plnou cenu Sad Tak jsem si ho koupila v dm, tam ho pořád mají za levno;) ) Včera jsem si zrovna umyla vlasy, takže to bude chvíli trvat, než ho vyzkouším, ale zatím můžu říct, že voní teda nádherně Wink
Jo a ještě (vím, že to sem moc nepatří)-byla jsem dneska konečně na ty konečky (víc jak měsíc jsem si říkala "příští týden tam určitě zajdu"). Kadeřnice byla v pohodě, pochopila, že "konečkama" myslím opravdu jenom kousíček, takže délka mi zůstala v pohodě a ty nejhorší roztřepené konečky jsou taky pryč, akorát tím kousíčkem se nedostala na kratší vlásky, které mám taky roztřepené, takže úplně ideální to stejně není... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.