Gliss Kur
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 96, 97, 98, 99  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b24503340e1f4dc2c59c094438ef1d93Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
safira002
0-7
0-7


Založen: 8.11.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 7:47 pm    Předmět: Gliss Kur-řada s olejem z makareše a kokosem Citovat

Zdravím, nevíte, jestli je stále v prodeji tato řada značky Gliss Kur: http://darkbeauty.pinger.pl/m/14788964? Ted v DM drogerii jsem ji neviděla, chtěla jsem si ji koupit a vyzkoušet ji. Je možné, že ji stáhli z prodeje, když ted uvedli na trh tu modrou řadu Milion Gloss? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 8:54 pm    Předmět: Citovat

Ja vim ze ji vyprodavali, kupovala jsem si ten balzam za 32 Kc, prave v DMku Smile Takze tam teda nevim nevim, jestli jeste bude..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fretkodlačice
8-20
8-20


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 10:46 am    Předmět: Gliss kur - Million gloss Citovat

Má některá z vás zkušenost s jejich řadou pro matné vlasy bez lesku (MILLION GLOSS)?
Pomáhá to? Pozorujete nějakou změnu k lepšímu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 11:32 am    Předmět: Citovat

Gliss Kur jsem jednu dobu používala fialovej, byl to bezsilikoňák a celkové složení celkem fajn, sice se v tom až tak moc nevyznám, ale třeba PEGy tam nebyly žádný. Ze začátku jsem po něm vlasy měla nádherný, ale rychle si na něj začaly zvykat. Jestli se někdy budu vracet k šamponům se SLES, tak po něm určitě sáhnu. Ale teď třeba mamka dostala takový zlatý Oil Elixir se to tuším jmenovalo a 5 PEGů, z čehož ten první na 5. místě Shocked Takže složení jednotlivých řad se může lišit jak značka od značky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 1:29 pm    Předmět: Citovat

A million gloss si brousím zoubky, složení vypadá nadějně (kondicionér, šampónů mám tři pozadí)
Ále musím zapět chválu na ten olejový žlutý kondicionér - po prostřídání bezsilikoňáků byl naprosto fabulous - vlasy hebké, měkké, nesuché... Teď jak jsem na to však hodila bezsilikoňák tak zase sušenky, ale to bude asi tím, že jsem nehodilá téměř žádný kondicionér...
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
safira002
0-7
0-7


Založen: 8.11.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 8:57 pm    Předmět: Gliss Kur řada Liquid silk Citovat

Holky, prosím Vás, zkoušely jste tuto Gliss Kur Liquid silk-růžová barva, obal je třpytivý, až luxusní. Tento šampon má údajně suchým, krepatým a lámavým vlasům proůjčovat hebkost a hedvábný, oslňující lesk. Každopádně, co vím z vlastních zkušeností, šampon uhlazuje a zjemňuje, takže mé vlasy nejsou rozlítané a hlavně, na rozdíl od "olejových" šamponů, mi vlasy neztěžknou. Mně celkem vyhovuje, koupila jsem si ho tento týden. A co Vy, máte tento šampon rády, nebo naopak ne? Přítel mi pochvaluje, že hezky voním. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fretkodlačice
8-20
8-20


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 1:41 pm    Předmět: Re: Gliss Kur řada Liquid silk Citovat

safira002 napsal:
Holky, prosím Vás, zkoušely jste tuto Gliss Kur Liquid silk-růžová barva, obal je třpytivý, až luxusní.


Mám růžový balzám a je skvělý, nejspíš zajdu i pro šampon Laughing
Minimálně u mně propuká na Gliss Kur produktech závislost, tímhle tempem brzy nasbírám od každé barvy šampon, balzám i sprej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 9:52 am    Předmět: Citovat

Tuhle značku nemusím, ale dostala jsem celou sadu oil nutritive...no vlasy hned druhý den splihlé, lesk nikde...balzám nevyživil spíš ulepil a bezoplachový krom vůně bez výsledku...a šampon vlasy ztmavuje..podle čeho poznám, že to je silikon na silikon..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 7:27 pm    Předmět: Citovat

jj, tahle sada je typicky silikonová.... Sad bohužel sem ji jako naschvál dostala darem (šampon a kondiš) a teď nevím, co s tím Sad
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 11:28 pm    Předmět: Citovat

To je ten žlutý, co? Na něho nedám dopustit, na ten sprej Laughing Právě mi došel, tak pro něho v týdnu běžím.
Měla jsem i šampón, narovnával mi vlasy, byly hodně hebké, ale rychle se mastily ( logicky Laughing ) ale ten sprej -... miluju. Ještě je takový černý myslím, a ten voní trošku jako čokoláda, taky se s ním občas postříkám, když ho vidím v koupelně. Fakt, ty jejich spreje doporučuji kudy chodím Wink hrozně mi to vyhovuje, protože jsem líná používat kondicionér, raději potom při česání uhlazuji těmihle chemickými sráči Laughing Very Happy ( nemyslím to zle! Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 96, 97, 98, 99  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.