Gliss Kur
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 97, 98, 99  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d3c958626a54e48a49bf7ca28dff0d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 9:20 am    Předmět: Citovat

ach, chasmet, díky za otázku, zda je to ten žlutý, já si to zaměnila za sadu ULTIMATE OIL ELIXIR Very Happy takže sem mluvila o ní a nikoli o té žluté, která je mimochodem asi to nejlepší od gliss kuru.... tak se omluvuju za desinformace Smile a s tím sprejem je spokojeno hodně lidí, je fakt, že i když tam sou silikony, tak je v něm hodně olejů a myslím, že je proto tak fajn, a i celá tahle řada...
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 10:35 pm    Předmět: Citovat

Dnes som kúpila novinku od gliskuru BB http://www.glisskur.de/glisskur/de/de/home/produkte-loesungen/produktlinien/bb-11-in-1-haar-verschoenerer.html skúšali ste niekto?? viem, že glisskur je totálna chémia,ale to nevadí,skôr ma štavalo, že všetko je napratané silikónmi....ale ak dobre vidím, tak v tomto žiadny silikón nenachádzam Shocked Shocked čítam dobre???dnes vlasy neumývam, ale zajtra votriem po umytí a dám vedieť a prosím, ak tam niekto nejaký silikón vidí, tak nech mi rýchlo skazí radosť Confused Embarassed Ďakujem
to by sa ale gliss kur premohol, dlho hĺadám bezoplachovú chémiu na končeky bez silikónov....nu, ešte uvidíme jej účinok, čo to s vlasmi spraví. a ešte majú niečo nové s kyselinou hyalurónovou, tak ale tam je silikón myslím hneď na druhom mieste mhhmmm Evil or Very Mad a to kážu vtierať okrem končekov aj do pokožky - ach jaj, gliss kur....i keď napr. ich sérum na končeky to žlté v tubičke bolo pred 15 rokmi na moje vlasy super....


edit. tak to je divné, neviem ako sa to s tou kys hyalurónovou volá, objavila som to u našich v dm - aj tento BB - ale nikde na ich stránke, ani na nemeckej tú radu nenachádzam - má to byť na oslabené a padajúce vlasy atď....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 1:06 pm    Předmět: Citovat

Oni mají i pár bezsilikonových věcí, třeba fialový šampon Ultimate Volume je bezsilikoňák, takže je to docela možné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: st září 03, 2014 12:14 am    Předmět: Citovat

leny napsal:
Dnes som kúpila novinku od gliskuru BB http://www.glisskur.de/glisskur/de/de/home/produkte-loesungen/produktlinien/bb-11-in-1-haar-verschoenerer.html skúšali ste niekto?? viem, že glisskur je totálna chémia,ale to nevadí,skôr ma štavalo, že všetko je napratané silikónmi....ale ak dobre vidím, tak v tomto žiadny silikón nenachádzam Shocked Shocked čítam dobre???dnes vlasy neumývam, ale zajtra votriem po umytí a dám vedieť a prosím, ak tam niekto nejaký silikón vidí, tak nech mi rýchlo skazí radosť Confused Embarassed Ďakujem
to by sa ale gliss kur premohol, dlho hĺadám bezoplachovú chémiu na končeky bez silikónov....nu, ešte uvidíme jej účinok, čo to s vlasmi spraví. a ešte majú niečo nové s kyselinou hyalurónovou, tak ale tam je silikón myslím hneď na druhom mieste mhhmmm Evil or Very Mad a to kážu vtierať okrem končekov aj do pokožky - ach jaj, gliss kur....i keď napr. ich sérum na končeky to žlté v tubičke bolo pred 15 rokmi na moje vlasy super....


edit. tak to je divné, neviem ako sa to s tou kys hyalurónovou volá, objavila som to u našich v dm - aj tento BB - ale nikde na ich stránke, ani na nemeckej tú radu nenachádzam - má to byť na oslabené a padajúce vlasy atď....



no tak sklamanie veliké, prvý krát super, a potom na ďalšie razy vlasy síce objem obrovský, ale neučesateľné, rozlietané chemlonovité, možno neskôr sadne, ale nateraz za mňa nie, tú kvalitu by som pripodobnila, ako keď si dáte nejaký ten vysušujúci styling. ak by niekto mal vlasy ,,prepečované,, a potreboval objem tak ok, ale ak niekto hľadá starostlivosť tak ee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dailydosis
8-20
8-20


Založen: 20.4.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 1:08 pm    Předmět: Citovat

Zdravím! Nemáte tip na bezoplachový sprej od Glisskuru, pokud možno bez silikonů, nebo jenom s vymývacíma? Mám jemné vlasy a chtěla bych něco co je příliš nezatíží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2015 8:06 am    Předmět: Citovat

Dailydosis: Já nedávno prohlížela složení a ve všech neoplachovacích glisskurech, které v prodejně měli, byly silikony. Ale bohužel nevím, zda vymývací nebo nevymývací. Žádný jsem nekoupila. Wink
Podle mého z těch bezoplachových péčí je bez silikonu Pantene aqua light, bione vlasová regenerace a ty dětské rozčesávací spreje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2015 10:47 pm    Předmět: Citovat

No, všechny silikony by se měly dát vymýt sulfátama (SLS, SLES) - tedy prakticky jakýmkoliv obyčejným šamponem. Vyzkoušeno na vlastní vlasy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dailydosis
8-20
8-20


Založen: 20.4.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2015 5:53 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si koupila v akci v DM za 89 Kč ten černý sprej Ultimate repair a zdá se vcelku dobrý, voní tak nějak po čokoládě, vlasy se pěkně se rozčesávají a na takové rychlé uhlazení je to fajn, tak uvidíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2015 9:49 pm    Předmět: Citovat

Oni by silikony obecně neměly moc vadit, když se dají jen do délek a nebudou v příliš mnoha vrstvách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dailydosis
8-20
8-20


Založen: 20.4.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2015 10:42 am    Předmět: Citovat

Jj, taky si myslím, nechci hlavně silikony v šamponech, ale takhle do délek by to nemuselo vadit...po několika letech používání čistě přírodní kosmetiky moje vlasy protestují a tak hledám kompromis Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 97, 98, 99  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.