Zubni pasty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5d97bdf1528116e992e678299dec4a60Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

Zelený Elmex taky občas použiju, vlastně je to jediná "nepřírodní" pasta, kterou si občas koupím, přijde mi opravdu fajn po všech stránkách Smile I její zelená ústní voda mi přišla dobrá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

Som teraz pár dní doma, používam pastu z Lidla a začali mi krvácať ďasná. Skvele mi vyhovuje Sensodyne Repair and Protect, keď som používala inú tak ma boleli všetky zuby. Len je to samá chémia. Nedávno som si kúpila Alverde a som na ňu zvedavá. Smile
Nad prírodnými žuvačkami uvažujem dlhšie, skúsim sa popýtať v bioobchodoch. Na zloženie Orbitiek radšej nepozerám, keď ich kupujem. Very Happy
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cihlomorka
41-80
41-80


Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

juch! tak dneska mi došel balíček s ajurvédskými zubními pastami (Supirivicky, Sumudu). jsem zvědavá na první zkušenost. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 8:17 pm    Předmět: Citovat

Další test zubních past na streamu https://www.stream.cz/adost/10008332-zubni-pasty#nejnovejsi
Hmm vidno jsem přestala číst složení zubních past a zase se na to musím zaměřit. Sad

Někdo nějaký tip na přírodní zubní pastu, kterou nemusím kupovat na netu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2015 2:09 pm    Předmět: Citovat

je to fajn připomenutí, že složení je třeba číst u všeho, ale myslím, že to hodnocení berou trochu .. nevím, jak to říct jedním slovem.
nejsem si jistá, že dát elmexu za 3, protože má olaflur, je fér. někdo fluoridy potřebuje a ty organické jsou, pokud vím, účinnější.
komu se zuby nekazí, nemusí mít pastu žádnou, nebo třeba jen kokosák s kapkou mátové silice (ev. špetka stévie). ale já bych se bála, že dopadnu jako ti, co se na pasty vykašlali, přešli na čistý kokosák a za rok měli zuby zkažené. prostě se mi to nechce risknout, i když to je informace typu JPP (jedna paní povídala).
a vůbec nebyla řeč o abrazivitě, což je taky důležité, ale na málokteré pastě je tato hodnota uvedená..

bod za zmínku o technice a množství pasty - i když teda ty ilustrační záběry na překypující horu pasty.. Very Happy

taky se mi stalo asi před rokem, že jsem se dokopala si koupit supirivicky, a zjistila jsem změnu ve složení - že tam nacpali SLS. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.