Henna Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 149, 150, 151  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=80d62e698d4e3ef3ffb2db7185df8ce2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 8:41 pm    Předmět: Caca rouge Citovat

Zkoušela jsem hennu Caca rouge a jsem zklamaná. Tahle henna je všude chválená, jak pěkně oranžovočerveně chytá. Mě chytla do béžovorezaté. Mám odbarvené vlasy, ale henna od Khadi mi na to chytla sytě oranžově. Právě na tuhle barvu/ vrstvu jsem dala rouge a udělala mi odstín do béžova Sad . Měla jsem ji na vlasech cca 4 hodiny v teple.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blackberry
8-20
8-20


Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 12:18 pm    Předmět: Citovat

gab: Mně teda do béžova nikdy nešla, ale taky jsem s Khadí spokojenější, líp se to připravuje a nanáší. Barevně byla ale možná lepší Lush.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 1:04 pm    Předmět: Citovat

blackberry napsal:
gab: Mně teda do béžova nikdy nešla, ale taky jsem s Khadí spokojenější, líp se to připravuje a nanáší. Barevně byla ale možná lepší Lush.


Tak já to mám teda přesně naopak. Na hlavu si to sice nedávám sama, dává mi to tam kadeřnice. Ta mi říkala, že se jí lépe pracuje s Lush. Ale zase barevně jsem spokojenější s Khadi (čistou hennou, na obalu má, myslím, npsáno RED) . Ta Khadi mi jde víc do ohniva.
Ale ještě mi zbylo cca na jedno barvení té Caca rouge, tak to zkusím ještě. Třeba to byla jen špatná náhoda Smile .
A ještě jedna poznámka k Lush - nechala mi docela mastné vlasy. Splachovala jsem to vodou a potom jsem si umyla hlavu kondicionerem (tak, jak to dělám běžně - mám suché vlasy) . Ale to bych jako mínus nebrala Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 12:39 pm    Předmět: Citovat

Tak včera jsem podruhé hennovala Lushkou, protože jsem si chtěla nahennovat celé vlasy. Tak akorát byly čtyři kostičky. Tentokrát jsem nestrouhala, nalila jsem na to tak 80 stupňů horkou vodu a pak mi to bratr rozpouštěl na hrnci s horkou vodou (takže to ohřívala pára z vařící vody) až se to rozpustilo, trochu se to i připíkalo, ale tak nevadí. Bylo to takové červenohnědé blátíčko, hodně jsem jí musela při patlání ředit. Chtěla jsem jí mít tři hodiny, ale zapoměla jsem na ní, tak jsem to smyla až po čtyřech hodinách. Barva je jako zapadající slunce na chemických vlasech a na mojích taková krásná rezavohnědá. Krásně se lesknou, roztřepence jakoby zmizely... Ale na odrosty to moc nechytlo no. :/
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laura001
0-7
0-7


Založen: 20.2.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 9:16 am    Předmět: Citovat

Prosím, prosím o radu. Nevydržela jsem přečíst všech 150 stran - možná to tu už je. Chci koupit Hennu Lush a nevím, jaký odstín. Mám svoje vlasy hodně tmavě hnědé - čokoláda - a chtěla bych svou barvu zvýraznit a zregenerovat vlasy. Nevím, jestli marron, brun, noir. Na hnědé mají většinou všichni brun, ale bojím se, že by to nebylo na mých tmavých vlasech znát. Taky uvažuji o Marron - ta vůbec nevím, jak chytá. Píšou,že tmavá s červenými odlesky - ale moc lidí si jí nedává, tak jsem se moc nedozvěděla, natož fotky. Caca noir se bojím, že by bylo tmavý....tak nevím, jak tu čokoládovou docílit. Jestli smíchat brun + noir... - to mi přijde asi ideál.. nebo marron a bylo by to s čokoláda s odlesky.
Kdyby měl někdo zkušenosti s barvením hodně tmavých vlasů caca brun nebo caca marron, byla bych vděčná za rady. Hodně info je o sv. hnědých vlasech - na ně to chytá jinak než na tmavé. Četla jsem i forum barvení tmavých vlasů...ale všichni barvili na černo...takže taky nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laura001
0-7
0-7


Založen: 20.2.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 9:34 am    Předmět: Citovat

Tak ještě poznatek, právě mi odpověděli přímo z Lushe. Ten brun by na mě nebyl moc znát, až po více použitích by se mi moje barva zvýraznila....marron by byl znát s červenými odlesky.....teď mi z toho nejlépe vychází objednat tabulku brun a caca noir a kombinovat.. noir by mohla lépe chytat a brun by ji mohla trochu stahovat, aby nechytla moc tmavě.. Nebo Brun a Marron..ach jo...Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magdarinka
0-7
0-7


Založen: 7.4.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 10:36 am    Předmět: Citovat

Ahoj, nevíte náhodou, zda henna Lush obsahuje těžké soli? Protože bych chtěla projasnit hlavu chemickou barvou, i když už asi rok hennuju, ale dala bych si mezi hennováním a barvením chem. b. pauzu samozřejmě.. Jen se dost bojím o to, aby vlasy nevypadaly/nezezenaly nebo něco na způsob takového potěšení.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 7:25 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že ne e. Na stránkách mají vypsané přesné složení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 11:39 am    Předmět: Citovat

Oficiálně mě Lushka začíná štvát. Protože s takovou budu brzo na celé vlasy vypatlávat jednu celou tabulku. Zatím teda to jsou čtyři kostky na celé vlasy, ale i tak... Dá se to nějak napančovat, nebo je třeba se s tím smířit? Protože tahle barva mi moc vyhovuje...
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 12:09 pm    Předmět: Citovat

Všechno jde napančovat Wink . Já jsem lushku míchala s lamdou, teda ne až tak proto, že bych chtěla šetřit, protože mi na vlasy stačej dvě kostičky v pohodě, ale spíš mi samotná lushka háro trochu až moc zatěžovala a ve směsce to bylo prostě lepší. A pak ještě občas hennu docela hodně ředím kondišem - jako že ke kořínkům/na odrosty dám koncentrovanou (nebo s trošičkou kondiše), a do zbytku toho kondiše už naleju celkem hodně. A nezdá se mi, že by vlasy byly nějak strakatý. Teda je fakt, že už mám celkem dost vrstev a spíš se snažím, aby mi dýlky a konce oproti odrostům moc netmavly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 149, 150, 151  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.