Henna Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 149, 150, 151
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dccd7963920c455def7f4729a2fdbf05Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 12:29 pm    Předmět: Citovat

Ách tak... Mě se do toho nechce sypat práškovou právě... Ale kondicionér zkusím, na dýlky by to zas tak vadit nemuselo, stejně jsou i po Lushce ní suchý.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 3:27 pm    Předmět: Citovat

Já jsem tu Lush hennu taky vždycky pančovala Laughing . Nastrouhala jsem ji a potom do ní přisypala práškovou (ale fakt ČISTOU HENNU) a když jsem to naředila víc tou práškovou hennou, tak jsem přidala i trošku něčeho mastného (oleje, másla - ne z drogerky, ale prostě čisté suroviny) a trošku citronu.
Momentálně se barvím jenom tou práškovou, protože na Lush holt nejsou peníze. Ale už se těším na dobu, kdy budou - teda prostě musí být Twisted Evil ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 9:05 am    Předmět: Citovat

ahoj kočky, chtěla bych se s vámi poradit..koupila jsem si hennu lusch caca brun, ale před tím jsem měla hennu Lamdu, která mi udělala takovou měděnou barvu a já takovou nechci..dala na ni opět lushku brun, ale ta měděná tam stále je a já chci bez zrz a hezky hnědou barvu, bez nádechu měděné barvy.. Surprised poradíte, co do ní namíchat,aby má výchozí barva byla konečně hezky hnědá??...a jak dlouho nechat působit,aby nebyla třeba černá, protože v té brun je indigo.. Confused moc vám děkuji za odpověď. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desire
0-7
0-7


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2018 3:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mela bych takový dotaz.. Asi pred 14 dny jsem si koupila hennu (lush caca brun), rozpustila ji, ihned dala na vlasy, cca po 2 hodinach ji smyla, ale nic se nekonalo. Barva nechytla, myslim ze ani nadech barvy ve vlasech neni. Mam jit ke kadernici a rada bych trosku zmenu, ale bojim se jestli i kdyz henna nechytla nemuze nejak reagovat na pripadny napr. preliv, barvu atd.. Abychom se pak s kadernici nedivily Very Happy Vlasy mam jinak svoje, nebarvene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 12:13 pm    Předmět: Citovat

[quote="Desire"]Ahoj, mela bych takový dotaz.. Asi pred 14 dny jsem si koupila hennu (lush caca brun), rozpustila ji, ihned dala na vlasy, cca po 2 hodinach ji smyla, ale nic se nekonalo. Barva nechytla, myslim ze ani nadech barvy ve vlasech neni. Mam jit ke kadernici a rada bych trosku zmenu, ale bojim se jestli i kdyz henna nechytla nemuze nejak reagovat na pripadny napr. preliv, barvu atd.. Abychom se pak s kadernici nedivily Very Happy Vlasy mam jinak svoje, nebarvene.[/quot ]
Mě reagovala na zesvetlovani - meliry, šly do modrozelena....pokud budeš ztmavovat, tak teoreticky by katastrofa být nemusela. Ono reaguje indigo s peroxidem právě tím zezelenáním.....
jak dlouho si hennu na hlavě měla? Mě ta Lush chytala dost intenzivně.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 12:13 pm    Předmět: Citovat

[quote="Desire"]Ahoj, mela bych takový dotaz.. Asi pred 14 dny jsem si koupila hennu (lush caca brun), rozpustila ji, ihned dala na vlasy, cca po 2 hodinach ji smyla, ale nic se nekonalo. Barva nechytla, myslim ze ani nadech barvy ve vlasech neni. Mam jit ke kadernici a rada bych trosku zmenu, ale bojim se jestli i kdyz henna nechytla nemuze nejak reagovat na pripadny napr. preliv, barvu atd.. Abychom se pak s kadernici nedivily Very Happy Vlasy mam jinak svoje, nebarvene.[/quot ]
Mě reagovala na zesvetlovani - meliry, šly do modrozelena....pokud budeš ztmavovat, tak teoreticky by katastrofa být nemusela. Ono reaguje indigo s peroxidem právě tím zezelenáním.....
jak dlouho si hennu na hlavě měla? Mě ta Lush chytala dost intenzivně.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 12:14 pm    Předmět: Citovat

Desire napsal:
Ahoj, mela bych takový dotaz.. Asi pred 14 dny jsem si koupila hennu (lush caca brun), rozpustila ji, ihned dala na vlasy, cca po 2 hodinach ji smyla, ale nic se nekonalo. Barva nechytla, myslim ze ani nadech barvy ve vlasech neni. Mam jit ke kadernici a rada bych trosku zmenu, ale bojim se jestli i kdyz henna nechytla nemuze nejak reagovat na pripadny napr. preliv, barvu atd.. Abychom se pak s kadernici nedivily Very Happy Vlasy mam jinak svoje, nebarvene.

Mě reagovala na zesvetlovani - meliry, šly do modrozelena....pokud budeš ztmavovat, tak teoreticky by katastrofa být nemusela. Ono reaguje indigo s peroxidem právě tím zezelenáním.....
jak dlouho si hennu na hlavě měla? Mě ta Lush chytala dost intenzivně.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desire
0-7
0-7


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 6:17 pm    Předmět: Citovat

hosule napsal:
Desire napsal:
Ahoj, mela bych takový dotaz.. Asi pred 14 dny jsem si koupila hennu (lush caca brun), rozpustila ji, ihned dala na vlasy, cca po 2 hodinach ji smyla, ale nic se nekonalo. Barva nechytla, myslim ze ani nadech barvy ve vlasech neni. Mam jit ke kadernici a rada bych trosku zmenu, ale bojim se jestli i kdyz henna nechytla nemuze nejak reagovat na pripadny napr. preliv, barvu atd.. Abychom se pak s kadernici nedivily Very Happy Vlasy mam jinak svoje, nebarvene.

Mě reagovala na zesvetlovani - meliry, šly do modrozelena....pokud budeš ztmavovat, tak teoreticky by katastrofa být nemusela. Ono reaguje indigo s peroxidem právě tím zezelenáním.....
jak dlouho si hennu na hlavě měla? Mě ta Lush chytala dost intenzivně.....


Skoro 2 hodiny prave a neudelalo to nic. Hennu jsem nahrajela, zalila cernym cajem, trochu nahrala ve vodni lazni a sup s tim na hlavu. Pak oplachnout a bez vysledku.
Prave proto nevim, kdybych si dala preliv (svetly), aby mi ty vlasy neslezly nebo nebyly zelene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2018 9:02 am    Předmět: Citovat

Tak jedině zkusit na pár pramínkách, jak to zareaguje. Pokud je to světlý preliv, peroxid tam asi bude a to by už mohlo reagovat s indigem, ale jestli ti zase vlasy nechytly žádnou barvu, tak se nemusí nic stát. Určitě bych nejdřív otestovala a pak uvidíš....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 149, 150, 151

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.