úprava dlouhých vlasů na noc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 59, 60, 61  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f611f4be6fffb324aabd7f83a8e87c0dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2006 4:22 am    Předmět: Citovat

Och!!! závidím panu Vlkovi... Embarassed Embarassed Crying or Very sad Wink , moc!!!! Embarassed Confused Evil or Very Mad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2006 3:44 pm    Předmět: Citovat

Jéé, tohle je zajímavý server, mě by nikdy nenapadlo, kolik věcí se dá kolem vlasů řešit:-) ale je to zábavné...Můžu se k Vám přidat?
Já v noci mívám cop, popř. vyšší počet copů (podle toho, jak moc vlnité vlasy chci druhý den mít)...A pokud jsou umyté a mokré a já ospalá, tak visí z postele...Blbý jenom je, že postel mám relativně nízkou, takže spíš leží na zemi a už se mi i stalo, že na ně někdo šlápl:-) No a nebo mám takový můj spešl nepopsatelný zatočený drdol...ale to pak teda vlasy dost zdredovatí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 4:36 pm    Předmět: Citovat

Já je mám na noc rozpuštěné, ale naštěstí se mi neškvitkují, vlastně je nemusím ani moc často rozčesávat:-) cop mám jen občas, když je chci zvlnit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 5:12 pm    Předmět: Citovat

Já spíš spím s rozpuštěnými vlasy, je teda pravda, že je mám určitě kratší než vy (pár centimetrů "pod podprsenku"). Vlasy se mi ráno rozčesávají celkem dobře, fakt je, že pokud spím s copem jde rozčesávání trochu lépe. Ani kvůli zvlnění si je zaplétat nemusím, vlnitý je mám dost a ke konci se mi kroutí a dělají lokýnky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:42 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Jéé, tohle je zajímavý server, mě by nikdy nenapadlo, kolik věcí se dá kolem vlasů řešit:-) ale je to zábavné...Můžu se k Vám přidat?
Já v noci mívám cop, popř. vyšší počet copů (podle toho, jak moc vlnité vlasy chci druhý den mít)...A pokud jsou umyté a mokré a já ospalá, tak visí z postele...Blbý jenom je, že postel mám relativně nízkou, takže spíš leží na zemi a už se mi i stalo, že na ně někdo šlápl:-) No a nebo mám takový můj spešl nepopsatelný zatočený drdol...ale to pak teda vlasy dost zdredovatí....


Ahoj Niko, no že se ptáš, vítej mezi námi a udělej si "jako doma"!

Jak vypadá ten tvůj spešldrdol? Potřebujeme nějaké tipy na účesy Smile

Ahoj a přijď zas,

A.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 8:53 am    Předmět: Citovat

já spím v noci s rozpuštěnýma vlasama. Když jsem byla malá a měla ještě delší vlasy než teď (k té délce bych se chtěla vrátit) tak mi je babička někdy zapletla, ale není to u mě ani třeba, ráno je rozčesávám dobře a v noci se do nich zatím nesukuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 9:00 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
já spím v noci s rozpuštěnýma vlasama. Když jsem byla malá a měla ještě delší vlasy než teď (k té délce bych se chtěla vrátit) tak mi je babička někdy zapletla, ale není to u mě ani třeba, ráno je rozčesávám dobře a v noci se do nich zatím nesukuju Very Happy

já teda nevím kam až vlasy máš, ale já osobně si nedovedu představit sdílet lože manželské s rozpuštěnými vlasy Very Happy už jen proto, že by mi je ten můj mužskej v noci určitě přilehl, když přilehne cop, tak ten nevytrhne, jako kdyby přilehl pár vlasů Very Happy a navíc bych byla dočista zababučinovaná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 2:02 pm    Předmět: Citovat

Ještěrko Arrow já mám vlasy do půli zas, takže to bude asi tím, ale doufám, že ještě vyrostou aspoň do pasu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 8:03 am    Předmět: Citovat

dorostou neboj, já se taky u každého vyýznamějšího bodu během růstu klepala, že už to dál nepůjde, ale zatím to jde Smile tak ti držím palečky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 6:47 pm    Předmět: Citovat

To já je na noc taky nechávám rozpuštěné a ještě se mi nestalo, že bych s tím měla problém, dokonce nebyly ani přilehnuty. To se mi spíš cuchají přes den, když je nechám rozpuštěné, jak už tady někdo psal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 59, 60, 61  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.