úprava dlouhých vlasů na noc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea4c320e11fedce94dd1b3134c8339caZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 3:55 pm    Předmět: Citovat

Musím na noc už len zapletať cop na bok, akonáhle si vlasy necham cez noc rozpustené rano ich mam katastrofálne, končeky su totalne zacuchané a mám potom poriadne nervy , neviem čo v noci robím či si šúcham chrbat o tie vlasy alebo ich ťahám netuším ale jedine ten cop je v pohode rano mam potom vlasy v poriadku a ked ich rozpletiem tak su krasne zvlnené Smile
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:22 pm    Předmět: Citovat

Mám asi hodně blbou připomínku, ale copy trčící z čela, silonky na copu... to takhle sdílite lože i se svými muži a partnery? Very Happy to bych asi nedala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:38 pm    Předmět: Citovat

A? naše babičky běžně spaly v natáčkách. Moje maminka tak spalo dokud měla vlasy na boky, tedy cca do svých čtyřiceti? Dodržovala to někdy od svých čtrnácti let...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 3:48 pm    Předmět: Citovat

zvonilka napsal:
Mám asi hodně blbou připomínku, ale copy trčící z čela, silonky na copu... to takhle sdílite lože i se svými muži a partnery? Very Happy to bych asi nedala Very Happy
Sdílím tenhle názor. I kdybych měla vlasy ráno hezký, dám přednost normálnímu copu nebo rozpuštěným vlasům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 3:58 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
zvonilka napsal:
Mám asi hodně blbou připomínku, ale copy trčící z čela, silonky na copu... to takhle sdílite lože i se svými muži a partnery? Very Happy to bych asi nedala Very Happy
Sdílím tenhle názor. I kdybych měla vlasy ráno hezký, dám přednost normálnímu copu nebo rozpuštěným vlasům.


Což o to, partner to nese s naprostým klidem, sám taky vlasatý, tak má jistou míru pochopení. Ale stejně se k takovýmto "pochybným praktikám" uchyluji pouze v mezních případech Laughing Raději si v pelíšku připadám hezká... Tak mám na výběr cop, ohon několikanásobně přegumičkovaný a pletenec. S čímž pro běžné fungování zcela vystačím Wink
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 4:21 pm    Předmět: Citovat

Laughing Říkala jsem si, jestli tu někdo zmíní tu myšlenku, která se mi taky už párkrát při čtení příspěvků vybavila. Smile
Osobně se k tomu, abych ulehla vedle manžela s natáčkami, copem-jednorožcem, nebo různými uzlíky dost vyhýbám... Beru to tak, že má být vidět výsledek, ne taktika (což ostatně zastávám i ohledně hennování, pleťových masek, depilace ap.) Spousta partnerů je určitě prima a vůbec to neřeší, ale stejně mám podezření, že se v nich takovéhle trochu nevzhledné obrázky kupí, a pak vedou k tomu, že už jim ani za normálního stavu polovička nepřijde tak upravená a krásná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 9:02 pm    Předmět: Citovat

zvonilka napsal:
Mám asi hodně blbou připomínku, ale copy trčící z čela, silonky na copu... to takhle sdílite lože i se svými muži a partnery? Very Happy to bych asi nedala Very Happy


Very Happy Very Happy Very Happy

Ted jsi me rozesmala! Very Happy

Nesdilim, kdyby vedle mne nekdy nekdo (cirou nahodou) spal, tak si asi zapletu obycejnej, ten je ponekud decentnejsi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 9:03 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Laughing Říkala jsem si, jestli tu někdo zmíní tu myšlenku, která se mi taky už párkrát při čtení příspěvků vybavila. Smile
Osobně se k tomu, abych ulehla vedle manžela s natáčkami, copem-jednorožcem, nebo různými uzlíky dost vyhýbám... Beru to tak, že má být vidět výsledek, ne taktika (což ostatně zastávám i ohledně hennování, pleťových masek, depilace ap.) Spousta partnerů je určitě prima a vůbec to neřeší, ale stejně mám podezření, že se v nich takovéhle trochu nevzhledné obrázky kupí, a pak vedou k tomu, že už jim ani za normálního stavu polovička nepřijde tak upravená a krásná...


Naprosty souhlas, Astrid! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2014 9:11 am    Předmět: Citovat

Já vlním drdolem, což mi přijde jako úplně normální účes, takže i do společné ložnice v pohodě.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2014 9:58 am    Předmět: Citovat

Taky jsem prisla na svuj nejjednodussi a nejefektivnejsi uces na noc, takze silonka uz je pase Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.