úprava dlouhých vlasů na noc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 59, 60, 61  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f18af1842f9fe3eb8356214faec05879Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 8:33 pm    Předmět: Citovat

kamoska mi poradila spat na satenovych navlieckach , alebo jednoducho pod hlavu dat nieco satenove
mate s tym niekto skusenost? vlasy nemam tak dlhe, ale uz su neni ani kratke, a zapletene copy nechcem - po rozpusteni sa mi to ani nahodou nepaci Very Happy ale tiez chcem tie vlasy trochu setrit pocas spanku /velmi casto sa prehadzujem/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 8:54 pm    Předmět: Citovat

mortyška napsal:
kamoska mi poradila spat na satenovych navlieckach , alebo jednoducho pod hlavu dat nieco satenove
mate s tym niekto skusenost? vlasy nemam tak dlhe, ale uz su neni ani kratke, a zapletene copy nechcem - po rozpusteni sa mi to ani nahodou nepaci Very Happy ale tiez chcem tie vlasy trochu setrit pocas spanku /velmi casto sa prehadzujem/

obliečky neviem, ale neskúšala si spať vo voľnejšom cope? prípadne taký ten účes, že každých 10 cm dáš gumičku... drží to celkom v pohode a nie sú z toho vlnité vlasy...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 11:06 am    Předmět: Citovat

Vlasy mám sice takové hlaďučké a necuchající se, prostě po sobě kloužou a jdou rozčesat uplně v klidu (teda zatím nejsou ještě moc dlouhé, ale to je asi prostě takový typ vlasů), ale vadí mi to přilehávání (hlavně partnerem, sama si je nepřilehávám, asi nějaký pud vlasozáchovy). Tak už jsem přišla na svůj ideální noční účes. Teda mám dva, jeden na vlnky a jeden na normální vlasy. Když chci mít druhej den velký objem a takové přirozené velké vlny, tak prostě všechny vlasy vyčešu nahoru, smotám je až se začnou kroutit do protisměru a udělám na vrchu hlavy takový smotaný drdol a zagumičkuju, musím dávat pozor aby čouhal tak akorát koneček s podgumičky a nebylo to přehnuté.
Když chcu normální vlasy (to dělám častějc), udělám volný cop, konec naolejuju kokosákem a zagumičkuju. Nebo si dám kokosák na ruky než to pletu a ono se to tím krásně promastí jak na to šahám. Ráno pak rozpletu a mám takový ty hnusně krepatý vlnky z copu, tak to pošplíchám výluhem z heřmánku (mám ho furt v ledničce v rozprašovací flaštičce). Tím vlhkem to chytne svůj tvar a než jdu někam mezi lidi, tak to uschne. Navíc jak je ten výluh silnej, tak to funguje trochu jako tužidlo, takže ty vlasy krásně drží objem celý den a tolik se nemastí Smile
Navíc tyhle účesy vypadají uplně normálně, takže si je můžu klidně udělat už odpoledne a často když jsem druhý den doma, tak v tom chodím dokud nejdu někam mezi lidi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 2:09 pm    Předmět: Citovat

Jak řekla moje kamarádka, která si na spaní dělá na vrchu hlavy drdůlek, tzv bobíka - jestli tě miluje, tak i s bobíkem! Very Happy
Já osobně spím s jednorožčím copem, nebo když si myju vlasy (nebo na to zapomenu), tak s rozpuštěnýma. Většina lidí se diví, když to prozradím, ale co už. Když mám na noc kamarády, nebo jsem u kamarádů, tak si vystačím s normálním copem, abych svou jednorožčí úžasností nepohoršovala Very Happy
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 8:24 am    Předmět: Citovat

Buď si urobím voľný cop alebo takéto vlnky : https://www.youtube.com/watch?v=bsGuWokn47A akurát že mám vlasy krátke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 5:19 pm    Předmět: Citovat

Zkouším a zkouším, ale ze všeho mam krepatý vlasy. I z volnýho copu. Asi vyzkouším ještě ,, točit, až se to začne stáčet do protisměru", jak některá radila. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 6:37 pm    Předmět: Citovat

mortyška napsal:
kamoska mi poradila spat na satenovych navlieckach , alebo jednoducho pod hlavu dat nieco satenove
mate s tym niekto skusenost? vlasy nemam tak dlhe, ale uz su neni ani kratke, a zapletene copy nechcem - po rozpusteni sa mi to ani nahodou nepaci Very Happy ale tiez chcem tie vlasy trochu setrit pocas spanku /velmi casto sa prehadzujem/

A co místo zapleteného copu udělat cop s několika gumičkama? Něco takového akorát to nechat bez toho "nařasení".
http://www.vlasyaucesy.cz/wp-content/uploads/2014/05/01-valentino-ohon-cop.jpg
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 9:23 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:

A co místo zapleteného copu udělat cop s několika gumičkama? Něco takového akorát to nechat bez toho "nařasení".
http://www.vlasyaucesy.cz/wp-content/uploads/2014/05/01-valentino-ohon-cop.jpg


Nezůstanou tam otlačené ty gumičky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 8:43 am    Předmět: Citovat

ja si myslím že ak to príliš neutiehneš tak by to nemalo byť otlačené no neviem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 9:14 am    Předmět: Citovat

Když to neutáhnu tak mi to spadne Very Happy já mám strašně hladké vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 59, 60, 61  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.