"Přepečovanost"
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c49b47fe13c5fab87d7c3f1f00284941Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Mám zálusk na nějaký šampon od Lavery. Vím, že se tady o něm už mluvilo...ale, kdo jste ho měli, tak který a jak vám vyhovoval? Vůbec se nějak nemůžu rozhodnout...po urtekramu (kopřivový) i po D-panthenolu od dr. Mülera (poškozené vlasy) mám vlasy takové splihlé, není tam taková ta úžasná rozlítanost. Moc mi to chybí. Stále mám tendenci kupovat si na suché namáhané vlasy, abych ty vlasy regenerovala...ale třeba nelítaj proto, že je ty výživy už moc...??? Třeba bych si měla koupit jen na normální vlasy, protože suchý je nemám, díky henně se mi už tolik netřepí konce, vlastně jsou ve skvělé kondici, lesklý. Ale takový ležící spící!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

Ladi napsal:
Stále mám tendenci kupovat si na suché namáhané vlasy, abych ty vlasy regenerovala...ale třeba nelítaj proto, že je ty výživy už moc...??? Třeba bych si měla koupit jen na normální vlasy, protože suchý je nemám, díky henně se mi už tolik netřepí konce, vlastně jsou ve skvělé kondici, lesklý. Ale takový ležící spící!


Myslím, že už se tu někde (ale kde? Confused ) o tomhle psalo - možná galadriel - přepečovanost tuhle zplihlost způsobuje. Pokud máš normální vlasy, není potřeba kupovat kosmetiku pro vlasy suché - to, co je v nich obsažené tvoje zdravé vlasy zbytečně zatěžuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

A safra Confused Tak já teď nevim... Mě se vlásky nemastí, mám je hodně suché, třepili se mi konečky (ted už díky olejování snad ne) a používám přípravky na suché a namáhané vlasy. Ale už mě párkrát napadlo, že když s vlasama vlastně problémy nemám, jestli by mi nestačilo něco na normální vlasy, ale vždycky si říkám, že jim aspoň dopřeju nějakou péči a že je to určitě jen dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si také vždycky myslela, že když koupím šampon např na jemné vlasy(dermacol), bude k vlasům šetrnější než šampon na normální Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Takze ja bych rekla, ze pokud nemate nejak extremne znicene vlasy, sampon na vylozene poskozene/suche vlasy by se nemel pouzivat porad. Moc vlasy zatezuje pecujicimi latkami. Staci treba ob treti umyti.
Ale neni pecujici sampon kazdy stejny. Je rozdil kdyz date Pantene na poskozene vlasy a napr. Kerastase na vlasy s poskozenou strukturou- vlasy se viditelne posili a sampon nema ucinky jak na poskozene vlasy, ale spise na normalni.
Sama mam jemne vlasy, s samponama na objem mam velke zkusnosti, uz jsem to tu psala, funguji na bazi trochu vlasy zdrsnit- vysusit, aby vypadal objemneji- tyhle sampony dlouhodobe vysusuji. Ja mam sama uz uplne zdrave vlasy, chemie mi odrostla a umyji samponem na objem a ty konce jsou takove odrbane a sussi. Jak jsou asi nachylnejsi, trochu pece potrebuji a ty sampony na objem je jeste vice vysusi, takze pak to vypada jak vypada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

Ladi napsal:
Stále mám tendenci kupovat si na suché namáhané vlasy, abych ty vlasy regenerovala...ale třeba nelítaj proto, že je ty výživy už moc...??? Třeba bych si měla koupit jen na normální vlasy, protože suchý je nemám, díky henně se mi už tolik netřepí konce, vlastně jsou ve skvělé kondici, lesklý. Ale takový ležící spící!


Je to vlastně podobné tomu, jako by sis na normální pleť dávala krém určený pro pleť suchou - tvá normální pleť by se více mastila, a kdoví co ještě. Smile Jednou za čas to určitě prospěje - ale jinak ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si před nedávnem koupila šampon od Lavery řada Basic sesitive. Neměli jiný tak jsem vzala na suché vlasy-regenerační. Pění málo a vlasy po něm také nejsou takové objemné jako když je umyju Panthenolem na normální a pak podruhé umyju Baronkou na suché. Ale kdybys myla nejdřív nějakým na normální tak bude určitě dobrý. Já to tak dělám a objem se ztrácí jen pokud nemohu použít na jedno mytí dva rozdílné šampony. Když je dvakrát po sobě umyju stejným dělají se mi suché lupy a jsou zplihlé a přepečované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:44 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Takze ja bych rekla, ze pokud nemate nejak extremne znicene vlasy, sampon na vylozene poskozene/suche vlasy by se nemel pouzivat porad. Moc vlasy zatezuje pecujicimi latkami. Staci treba ob treti umyti.
Ale neni pecujici sampon kazdy stejny. Je rozdil kdyz date Pantene na poskozene vlasy a napr. Kerastase na vlasy s poskozenou strukturou- vlasy se viditelne posili a sampon nema ucinky jak na poskozene vlasy, ale spise na normalni.
Sama mam jemne vlasy, s samponama na objem mam velke zkusnosti, uz jsem to tu psala, funguji na bazi trochu vlasy zdrsnit- vysusit, aby vypadal objemneji- tyhle sampony dlouhodobe vysusuji. Ja mam sama uz uplne zdrave vlasy, chemie mi odrostla a umyji samponem na objem a ty konce jsou takove odrbane a sussi. Jak jsou asi nachylnejsi, trochu pece potrebuji a ty sampony na objem je jeste vice vysusi, takze pak to vypada jak vypada.


A prosím Tě když ty objemové šampony zdrsňují a vysoušejí, tak jaký druh tedy používáš? Takže asi spíš použít šampon na normální vlasy co? Já myslela, že na jemné plihnoucí vlasy je objemový nejlepší, ale je pravda, že když si objemovým umyji vlasy, tak jsou takové drsnější a vysušenější a pak musím použít smývací kondicionér a ten smývací kondicionér už mně zase moje vlasy hodně zatěžuje a plihnou. Takže šampon na normální vlasy? Mám doma jeden šampon od Baley na normální vlasy bez lesku, tak ten bych snad mohla použít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

Jejda,já si taky pořád kupoval šampon na poškozené vlasy kvůli péči i když je mam spíš normální až mastný,ale konce se mi třepili.

Jenže co používam ten na suchý tak mam ty vlasy taky splihlí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

taky mam vlasy strašně jemné. S používání šamponu na jemné vlasy moc zkušeností nemám, ale vždycky když nějaký požívám (např. ted mám Logonu pivo a med) tak jsou vlasy takové vzdušnější, lehčí a co se týká sušších konečků, není problém domastit kokosovým olejem. ale nezdají se mi o moc sušší než po jakémkoliv jiném šamponu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.