"Přepečovanost"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c389e972102b5ef4e56d33002e5b3bdeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 3:20 pm    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
taky mam vlasy strašně jemné. S používání šamponu na jemné vlasy moc zkušeností nemám, ale vždycky když nějaký požívám (např. ted mám Logonu pivo a med) tak jsou vlasy takové vzdušnější, lehčí a co se týká sušších konečků, není problém domastit kokosovým olejem. ale nezdají se mi o moc sušší než po jakémkoliv jiném šamponu.

Tak ja sice mam sampon momentalne jen jeden (chrpovy Laveru), ale na konce stridam ruzovy olej, Dolivu a Glisskur Oil Nutritive a vlasy si zatim nestezuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Mišena napsal:
taky mam vlasy strašně jemné. S používání šamponu na jemné vlasy moc zkušeností nemám, ale vždycky když nějaký požívám (např. ted mám Logonu pivo a med) tak jsou vlasy takové vzdušnější, lehčí a co se týká sušších konečků, není problém domastit kokosovým olejem. ale nezdají se mi o moc sušší než po jakémkoliv jiném šamponu.

Tak ja sice mam sampon momentalne jen jeden (chrpovy Laveru), ale na konce stridam ruzovy olej, Dolivu a Glisskur Oil Nutritive a vlasy si zatim nestezuji Wink

používám kondicioner od Alverde a kokosový olej na konečky a mé vlasy si taky nestěžují. Já jen, že tady někdo psal, že se mu vlasy po šamponech na jemné vlasy přesušují. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Morganna napsal:
Mišena napsal:
taky mam vlasy strašně jemné. S používání šamponu na jemné vlasy moc zkušeností nemám, ale vždycky když nějaký požívám (např. ted mám Logonu pivo a med) tak jsou vlasy takové vzdušnější, lehčí a co se týká sušších konečků, není problém domastit kokosovým olejem. ale nezdají se mi o moc sušší než po jakémkoliv jiném šamponu.

Tak ja sice mam sampon momentalne jen jeden (chrpovy Laveru), ale na konce stridam ruzovy olej, Dolivu a Glisskur Oil Nutritive a vlasy si zatim nestezuji Wink

používám kondicioner od Alverde a kokosový olej na konečky a mé vlasy si taky nestěžují. Já jen, že tady někdo psal, že se mu vlasy po šamponech na jemné vlasy přesušují. Wink

jo, to jsem byla možná já, mě se totiž fakt zdají takové nějaké přesušené, sice jsou takové nadýchanější, ale prostě suché Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Morganna napsal:
Mišena napsal:
taky mam vlasy strašně jemné. S používání šamponu na jemné vlasy moc zkušeností nemám, ale vždycky když nějaký požívám (např. ted mám Logonu pivo a med) tak jsou vlasy takové vzdušnější, lehčí a co se týká sušších konečků, není problém domastit kokosovým olejem. ale nezdají se mi o moc sušší než po jakémkoliv jiném šamponu.

Tak ja sice mam sampon momentalne jen jeden (chrpovy Laveru), ale na konce stridam ruzovy olej, Dolivu a Glisskur Oil Nutritive a vlasy si zatim nestezuji Wink

používám kondicioner od Alverde a kokosový olej na konečky a mé vlasy si taky nestěžují. Já jen, že tady někdo psal, že se mu vlasy po šamponech na jemné vlasy přesušují. Wink

Vsak to taky nebylo primo na tebe - jsem si blbe premazla prispevek Wink Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:10 pm    Předmět: Citovat

u mna sa ´prepecovanost´ prejavuje tym, ze moje vlasy su pekne Very Happy ale problem je v tom, ze ja take nechcem Laughing lebo vo svojej podstate su moje vlasy taka divoka skupinka jemne najezenych vln , a to vyhovuje aj ked viem, ze tie ´prepecovane´ su vseobecnejsie krajsie. co uz, mne sa neda pomoct Laughing
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi zdá, že čím víc se starám, tím jsou hezčí, ale mě se to líbí. Jen mám teď asi měsíc a něco takové líné období, kdy si vlasů vůbec nevšímám a ono to vypadá jako by se urazily Very Happy jsou prostě nějaké hnusné. A mě je to kupodivu celkem jedno a čekám, až mě zas chytne pečovací období.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 9:40 am    Předmět: Citovat

Taky mívám takové mezistavy Very Happy kdy mi třeba skoro všechno dojde, používám zbytky dvou posledních šamponů a kondicionéru, co někde vyhrabu (když mám štěstí)...vlasy neřeším, nezabývám se jimi, moc se nestarám, prostě ignorace. Většinou to přichází když nevím kam dřív skočit, škola apod.
A pak po nějaké době třeba jdu po ulici, všimnu si nějaké hezké slečny s krásnýma vlasama, podívám se na ty svoje, dojde mi že by to zas něco chtělo a zájem je zpět. Anebo opačný případ, řeknu si že co mám na hlavě je vlastně docela fajn a v mezích mých možností, jsem celkem spokojená a jdu si koupit zas nový šampon Laughing Very Happy

Jsou to takové vlny, někdy zájem opadne, někdy vzroste. Vlasy samy o sobě jsou asi pořád stejné, u mě to všechno záleží na náladě, jakou mám, když se zrovna kriticky hodnotím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

mě se vlasy mění spíš podle mojí nálady než podle péče.. mrchy.. Laughing když mám blbou náladu, tak jsou hnusný, rozlítaný a zacuchaný.. a když mám náladu slunečnou, tak mi víc červeně září.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 1:55 pm    Předmět: Citovat

řekla bych, že momentálně tenhle problém mám. Vždycky jsem měla jemnější, ale normální vlasy a hodně citlivou pokožku hlavy. Aby mě nesvědila, musím umývat každý den, maximálně obden, ale vlasy vypadají přepečovaně. Vlastně vypadají úplně skvěle, ale jsou splihlé. Když mě hlava hodně svědí, tak si na ni dám olivový olej, který dost pomáhá, ale vzhledem k délce se dostane i na celé vlasy a ony jsou pak ještě splihlejší. Máte na to nějaký tip? Když vydržím třeba týden jen šamponovat, tak jsou hrubší, lépe upravitelné a trochu vlnité, ale kůže si říká o co největší péči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 2:43 pm    Předmět: Citovat

zelitschko napsal:
řekla bych, že momentálně tenhle problém mám. Vždycky jsem měla jemnější, ale normální vlasy a hodně citlivou pokožku hlavy. Aby mě nesvědila, musím umývat každý den, maximálně obden, ale vlasy vypadají přepečovaně. Vlastně vypadají úplně skvěle, ale jsou splihlé. Když mě hlava hodně svědí, tak si na ni dám olivový olej, který dost pomáhá, ale vzhledem k délce se dostane i na celé vlasy a ony jsou pak ještě splihlejší. Máte na to nějaký tip? Když vydržím třeba týden jen šamponovat, tak jsou hrubší, lépe upravitelné a trochu vlnité, ale kůže si říká o co největší péči.


a jaký šampon používáš?spíš bych uvažovala o jeho výměně, případně třeba střídat s něčím jako je lávovka nebo shikakai, co vlasy tak nevysušuje. a ten olivový olej je lepší míchat třeba s citronovou šťávou nebo vajíčkem, jogurtem atd. aby se pak líp vymýval. (a dávat na vlhké vlasy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.