Nobilis Tilia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5035c965baf5a69e5faa9a8ded728c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

Musím moc moc pochválit Levandulovou vodu! Na vůni jsem si musela chvíli zvykat, voní spíš medově. Ovšem co se týče účinků, tak bomba. Přijde mi, že má ještě lepší účinky než Růžová voda (od Purity Vision), rychleji zklidní podrážděnou pleť, rychleji hojí. Asi u ní na chvilku zůstanu Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IsabellaGray
8-20
8-20


Založen: 29.8.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 12:46 pm    Předmět: Revitalizační kůra pro tmavé vlasy od Nobilis Tilia? Citovat

Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Mě to osobně spíš přijde jako vlasový olej pro suché vlasy, páč já vlasy suché nemám a když si to dám na hlavu, nejde to smýt a mám po tom mastné vlasy :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 4:54 pm    Předmět: Citovat

Nanášíš tu kúru na vlhké/mokré vlasy? Nebo na suché? Já když si dám něco olejovitého na suché vlasy, tak mi to udělá docela paseku. Nikdy se mi nestalo, že bych měla po umytí ještě mastné vlasy, a to jsem tuto kúru vymývala jen jednou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IsabellaGray
8-20
8-20


Založen: 29.8.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 5:23 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Nanášíš tu kúru na vlhké/mokré vlasy? Nebo na suché? Já když si dám něco olejovitého na suché vlasy, tak mi to udělá docela paseku. Nikdy se mi nestalo, že bych měla po umytí ještě mastné vlasy, a to jsem tuto kúru vymývala jen jednou.


Dávala jsem to na vlhké vlasy, je to tam napsaný. Vymývala jsem to 2x šamponem a zůstalo to mastný... Možná to mým vlasům nesedí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 11:08 am    Předmět: Citovat

Tak jsem vyzkoušela obnovující šampon s arganovým olejem (díky, Sid), co má být na poškozené vlasy a kupodivu dobrý. Tyhle pečující a podobné šampony si moc nekupuju (ani přírodní), potřebuju spíš objemový šampony, ale po tomhle dobrý. Jako ne že bych měla kdovíjaký objem, ale neuplácl a neměla jsem pocit, že by se mi po něm vlasy dřív mastily, což po pečujících šamponech mívám. Takže za mě dobrý.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragita
21-40
21-40


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 12:56 pm    Předmět: sprchový gel Citovat

Měla jsem možnost vyzkoušet si sprchový gel Tantra. Má zvláštní konzistenci, spíš jako peeling, ale není to peeling. Spíš takovou jemnou cukrovou. Po umytí jsem voněla ještě dlouho a kůži jsem měla hebkou, jako po gelu ještě ne (jen po olejích). Vůní mi připomíná Vánoce, takže už vím, který sprcháč to u mě v zimě vyhraje:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 3:31 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost s biofázemi od Nobilis? Potřebovala bych dát maličko dohromady pleť a přemýšlela jsem právě nad biofází, konkrétně šalvěj nebo možná levandule. Nezkoušel někdo, případně i jiné?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 1:27 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Nemáte někdo zkušenost s biofázemi od Nobilis? Potřebovala bych dát maličko dohromady pleť a přemýšlela jsem právě nad biofází, konkrétně šalvěj nebo možná levandule. Nezkoušel někdo, případně i jiné?


Mne tá biofáza zachránila pleť doslova zázračne...mám levanduľu, ale nevedela som si vybrať, tak som im napísala a nechala si poradiť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 10:44 am    Předmět: Citovat

To zní dobře, můžu se zeptat na konkrétní účinky, co na Tebe ta levandule měla? Jejich poradnu ale možná taky využiju...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 1:47 pm    Předmět: Citovat

Ja som mala veľmi ťažkú alergickú reakciu, po ktorej sa mi dlhodobo úplne zbláznila pleť, mala som ju mastnú, stále množstvo vyrážok, nič mi ns to nezaberalo, a toto mi ju v priebehu pomerne krátkej doby úplne znormlizovala, vyrovnala, vyrážky už takmer nemám a funguje to dobre aj proti vráskam, nepoužívam už iné sérum mimo zimy, keď potrebujem predsa trošku viac (budem mať 40 tento rok).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.