Nobilis Tilia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ad3b25bdaf8ff157dfd4749f0dc9cbc3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 11:50 am    Předmět: Citovat

Asi ti to moc nepomoze, ale skusala som Bioaktivne ocne serum a spokojnost. Je lahucky a pritom vyzivujuci. Staci uplne male mnozstvo. No a tiez mam Odlicovacie pletove mlieko, ziadne drhnutie nie je treba, lahko odlici Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 9:46 am    Předmět: Citovat

Musím vychválit Hyaluronové sérum, používám ho měsíc a jsem s ním maximálně spokojená. Neucpává vůbec pleť, hojí akne, už se mi nedělají vůbec boláky a zesvětluje jizvy po akne. Skvěle vyhlazuje a projasňuje pleť, na večer dávám jen sérum, přes den kombinuji s olejem. Nejvíc se mi osvědčil u moře. I minerální makeup vypadá na pleti daleko lépe a déle vydrží.

Od Nobilisu jsem nikdy nic ani pořádně nezkusila, ani nevím proč a tak jsem to napravila a udělala větší objednávku. Na cestě mám krém na ruce, výživný balzám na vlasy a testr obličejového oleje Monet, tak jsem zvědavá, jestli nahradí dosavadní Oříšek Inků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2015 8:30 am    Předmět: Citovat

Krém na ruce je moc příjemný, je to první krém, který po umytí rukou zůstává na svém místě a nemám ruce zase "klouzavé". Takže do práce ideální, navíc na té vůni začínám být dost závislá.

Výživný balzám na vlasy je na mě opravdu výživný, takže mi vlasy dost uhladil, je pravda, že jsem dávala na celou hlavu jako regeneraci. Do konců bude stačit příště Smile

Olejíček Monet mi nesednul, dlouho se vsakuje a přišlo mi, že i ucpává pleť. Můj Oříšek Inků, který je momentálně mimo skladové zásoby Sad zkouším nahrazovat Arganovým olejem od Arganeolu. Ten by ucpávat snad neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 10:41 am    Předmět: Citovat

ja už druhý týždeň testujem od NT deodorant cedr-santal a teda musím povedať, že príjemne prakvapil a držal pachy na uzde aj v tých horúčavách Cool chcela som ho vyskúšať a trafila som docela dobre Smile vonia zvláštne, trochu citrusovo, trochu zemito

nevýhodou ostáva cena... http://eshop.nobilis.cz/prirodni-deodoranty/deodorant-cedr-santal.html no aj napriek tomu uvažujem, že jakmile vypatlem tento, vyskúšam aj ten šalviový Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 11:59 am    Předmět: Citovat

Miluji vůni santalu Smile co se týče deodorantu, tak u mě vítězí od Perspi Guard, dá se koupit i na českém eshopu www.proti-poceni.cz
http://www.perspi-guard.com/index.php/pg_eng_uk/products/perspi-rock.html
Jsem ráda, že jsem tuhle značku objevila.

Jinak ne vše z Nobilisu je na jedničku, po krému na ruce se mi objevila asi třetí den malá vyrážka na obou rukách, tak jsem ho hned přestala používat a léčila arganovým olejem a Hemp krémem na ruce od The Body Shop a naštěstí se ji zbavila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 8:07 pm    Předmět: Citovat

Máte zkušenosti s krémy na obličej nebo gely na mastnou pleť, který neucpává póry?

Mám sérum šalvěj a zdá se, že na mou pleť působí dobře, aniž by ji vysušoval. Najela jsem na jinou péči: odličování hydrofilními oleji (to pleť snáší skvěle, lépe než normálními rostlinými, už není tak vysušená), oplach vodou, pleťová voda a sérum na noc, ráno jen oplach studenou vodou a krém, který právě hledám a ráda bych měla ucelenou péči od jedné firmy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 10:38 pm    Předmět: Citovat

od Nobilisu pouzivam arganovy olej na miesto kondiocioneru uz asi 4 roky. Jednu kvapku rozotriem v rukach a dam len od krku dole - nedavam k vlasovej pokozke aby sa mi nemastili. Nemam problem s rozceavanim.

hyaluronové serum je tiez vyborne. Ale mesiac pred datumom spotreby ma z neho zacala palit tvar Shocked tak som ho vyhodila

Skvela je ruzova voda Cool zmizli mi z nej akne na dekolte a zadech Cool

Revitalizacna kura na hnede vlasy mi nerobi moc dobre. Padaju mi po nej vlasy pretoze su tazke. Ale ja mam sklon k padaniu vlasov obecne Confused Inak vlasy po kure boli krasne. Leskle a pruzne. Ak nemate problem s padanim vlasov tak by kuru mozem odporucit

Inak milujem nobilis Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 10:40 pm    Předmět: Citovat

Heather napsal:
Máte zkušenosti s krémy na obličej nebo gely na mastnou pleť, který neucpává póry?

Mám sérum šalvěj a zdá se, že na mou pleť působí dobře, aniž by ji vysušoval. Najela jsem na jinou péči: odličování hydrofilními oleji (to pleť snáší skvěle, lépe než normálními rostlinými, už není tak vysušená), oplach vodou, pleťová voda a sérum na noc, ráno jen oplach studenou vodou a krém, který právě hledám a ráda bych měla ucelenou péči od jedné firmy.


Kokosovy a cokoladovy krem na telo neodporucam. Mala som po nich akne pretoze ucpaval pory. Skoda, krasne vonaju Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 10:42 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
ja už druhý týždeň testujem od NT deodorant cedr-santal a teda musím povedať, že príjemne prakvapil a držal pachy na uzde aj v tých horúčavách Cool chcela som ho vyskúšať a trafila som docela dobre Smile vonia zvláštne, trochu citrusovo, trochu zemito

nevýhodou ostáva cena... http://eshop.nobilis.cz/prirodni-deodoranty/deodorant-cedr-santal.html no aj napriek tomu uvažujem, že jakmile vypatlem tento, vyskúšam aj ten šalviový Embarassed


mne v lete nestacili Embarassed vratila som sa k pevnej klasike dove
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 11:05 am    Předmět: Citovat

Vyzkousela jsem par vzorecku kremu. Tea extra a Nobela jsou na me oba moc mastne, ale Arganovy krem je velmi luxusni, vune, konzistence, hned se vstreba a nenechava ten ulepeny pocit. Pod mineralni makeup na den presne to, co jsem hledala, ale nakonec jsem se nechala svest a objednala salvejovy gel. Se salvejovym serem jsem nadmiru spokojena, predevcirem se mi na pleti klubaly dva podkozni bolaky a dnes po nich neni ani pamatky. Asi opravdu dela to co slibuje. Pouzivam ho po odliceni jen na vecer a krem nedavam.

Snad se salvejovym gelem budu stejne spokojena. Zatim me tahle kosmetika, az na krem na ruce, nezklamala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.