Roztřepené konečky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=afc74b5df61f8ba6cf950d9e377dcc20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kristýna
0-7
0-7


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2006 1:51 pm    Předmět: SSStěstí baronky Citovat

no já to koupila přes net a to tady http://www.vltava2000.cz/bylinky/default.asp?lngDepartmentID=15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 10:00 pm    Předmět: Baronka Citovat

Ahoj

No tak to maš AHA pravdu to vypadá jako rituál, ale mého partnera to baví a i když si pak stěžuje na bolest zad, tak se mu to v sexu vždy vrátí! .-) No a Baronku také používám, máte pravdu vlasy jsou po nich velmi příjemné a hebké. Moc doporučuji!! .-)
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2006 5:49 pm    Předmět: Citovat

Ted mam novou kuru na konecky REELLE,zda se mi,ze je dobra.Stridam to od ruznych znacek,ale tato se mi fakt libi.Taky v obchodech ta nabidka nic moc,aspon u nas,kdyz reknu v drogerii jestli maji kuru na konecky vlasu,koukaj na me, jako bych mela 2 hlavy.A tak kdyz jedu do Brna ze svym novym ridicakem a starym autem a nahodou to preziju ja i ostatni ucastnici silnicniho provozu,tak tam beham jak mlsnej pes a shanim na vlasy co jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 9:24 am    Předmět: Re: Roztřepené konečky Citovat

Mně se třepí konečky, když je moc fénuji a víc jak 4 měsíce nejdu na zastřihnutí. Teď chodím ke kadeřnici pravidelněji, takže žádný problém. Vlasy bych chtěla mít dlouhé, ale stejně to nejde, protože je mám jemné a delší se mi dost lámou a tím pádem celkově ztenčují u konců, tak prostě dlouhé vlasy nemám a neřeším.
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2006 7:57 am    Předmět: Re: Roztřepené konečky Citovat

ufnka napsal:
Mně se třepí konečky, když je moc fénuji a víc jak 4 měsíce nejdu na zastřihnutí. Teď chodím ke kadeřnici pravidelněji, takže žádný problém. Vlasy bych chtěla mít dlouhé, ale stejně to nejde, protože je mám jemné a delší se mi dost lámou a tím pádem celkově ztenčují u konců, tak prostě dlouhé vlasy nemám a neřeším.




Fénování je zlééééééééé, to vlasy ničí moc Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: so červen 10, 2006 11:08 am    Předmět: SSStěstí Baronky Citovat

Prosím prosím,nevíte kde by se dalo sehnat štěští Baronky jinde než přes internet,nemají ho třeba v lékarně nebo nějaká sí? drogerií?

Díky za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so červen 10, 2006 7:28 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem si ho koupila pres nett, v drogerii to nikde nesezenes.Psala jsem,ze jsem to pouzivala nekolik let zpet, ted jsem si to nedavno objednala, a musim po pravde rict NIC MOC.Bud se mi zmenily vlasy, nebo ja proste nevim, ale neni to ono.Uz mi to dochazi a dalsi rozhodne kupovat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2006 10:17 am    Předmět: Pro janču Citovat

A nemohal bys mi poradit co ti zabírá? nějakou dobrou vlasovou kosmetiku....? Díky Smile
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2006 11:47 am    Předmět: Citovat

No, ja tady nechci rozhodne delat reklamu,ale ted jsem si oblibyla od Welly Lifetex.Pak maji jeste tekute vlasy, to jsem zkousela, je to trosku drazsi nez Lifetex, pry i rozhodne lepsi, ale me se to moc nelibylo.Pouzivam Lifetex sampon, potom kuru na poskozene vlasy ve spreji, strikam to na dolni polovinu.Mam po tom leskly vlasky a co je bomba, po umyti vlasy vubec nerozcesavam, nastrikam je tim sprejem a necham uschnout.Az potom je rozcesu, je to pro ne setrnejsi.Driv jsem to nemohla vubec rozcesat, vlasy jsem si kolikrat potrhala.Problem jedinny je, ze to musim kupovat v Brne, to mam asi 50km, nebo objednam pres nett plus dobirka.Taky je asi dobry to stridat, rikala mi kadernice,aby si na to vlasy nezvykli.Tak obcas koupim Elsev.Hodne zalezi na typu vlasu.Ted se chystam na Kerastase, jenze to je drahy jak hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JanaF
0-7
0-7


Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 5:32 pm    Předmět: Loreal Citovat

Já nedám dopusit na značku Loreal Professional.. Je sice dražší a dá se koupit jen u kadeřnice, ale moje vlasy potom vypadají super..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.