Roztřepené konečky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7006feb65225a819d96d21ec637505dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po červen 26, 2006 5:17 pm    Předmět: Re: Loreal Citovat

JanaF napsal:
Já nedám dopusit na značku Loreal Professional.. Je sice dražší a dá se koupit jen u kadeřnice, ale moje vlasy potom vypadají super..




Jinak prazakum i prespolnim doporucuju obchudek s prirodnimi pripravky na Strossmayerove namesti. Nejsou to levne veci, ale casto mnohem lepsi, nez spotrebni "chemie", ktere jsou plne kramy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 1:01 pm    Předmět: Citovat

Docela me stve, ze si to precte 900 lidi a prispevku je 20.Kdyby par lidi napsalo svuj nazor, popripade zkusenost, nebylo by to lepsi? Psala jsem tady, ze pouzivam vl. kosmetiku Wella, ze se mi moc libi.Pouzivam to asi 5 mesicu, v posledni dobe mam dost suche vlasy, to jsem nikdy nemela.Ted jsem byla v Brne v jednom kadernickym salonu,kadernice se me ptala co pouzivam za kosmetiku, ze mam dost suchy vlasky.Rekla jsem, ze Wellu a ejhle, pry hrozne vysusuje vlasy, ze uz s ni vubec nepracuji.Tak jsem to zmenila a uvidim.Mam to do Brna 50 km,jinak u nas absulutne nic na vlasy nesezenu.Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 4:07 pm    Předmět: Citovat

Jaká je kosmetika Kerastase
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 4:18 pm    Předmět: Citovat

Ja ju mam ted chvilku,4dny, dost jsem o tom cetla, je hodne draha, sampon 500Kc, kura 1000Kc, serum na konecky nevim, protocili se mi panenky az tak, ze jsem se ani neptala kolik stoji.Prvni dojem skvely, ale tak brzo to jeste nemuzu posoudit.Kazdopadne nadhernej lesk.Kazdopadne k Welle uz se nevratim.Jestli to nejak financne dam, tak to chci nejakou dobu zkusit.Jeste jsem slysela o REDKEN, ale to jsem nenasla zadny informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2006 3:00 pm    Předmět: roztřepené konečky Citovat

Ahojky, snažím se o dlouhé vlasy a mám je nyní do půlky zad. U hlavy je mám mastné a konečky suché a stále naladěné se třepit - tedy snažila jsem se jim v tom zabránit gliss kurem a docela to šlo teď zkouším od wella professional na roztřepené konečky. Nevím ale jaký používat šampon - na mastné, suché, barvené, namáhané létem??? Připadá mi, že by se mi na ně hodilo tolik přípravků - pro dlouhé vlasy bez lesku (lesknou se jen u hlavy). Mohl byste mi někdo poradit? Díky moc!
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2006 5:02 pm    Předmět: Citovat

Taky mam sa tim trepenim problem. Asi se na to vykaslu, jak psal nekdo nahore, protoze mam pocit, ze nic nezabira. ted mam gliss kure, ale nic moc.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 10:54 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Ja ju mam ted chvilku,4dny, dost jsem o tom cetla, je hodne draha, sampon 500Kc, kura 1000Kc, serum na konecky nevim, protocili se mi panenky az tak, ze jsem se ani neptala kolik stoji.Prvni dojem skvely, ale tak brzo to jeste nemuzu posoudit.Kazdopadne nadhernej lesk.Kazdopadne k Welle uz se nevratim.Jestli to nejak financne dam, tak to chci nejakou dobu zkusit.Jeste jsem slysela o REDKEN, ale to jsem nenasla zadny informace.




Tak už vím kam mizí ty peníze. Manžel
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2006 10:43 am    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:




Tak už vím kam mizí ty peníze. Manžel




Hehe... fakt manzel...? Wink) Jinak moje mila ma za ukol mesicne povinne utratit urcity minimalni objem penez za vlaso-veci... sama by si to jinak nekoupila, moc to neproziva, tak ji to vsechno platim Wink Vrchol je nejlepsi kartac co vubec exituje, Mason Pearson, technologie z 19.stol, rucni vyroba ze stetin kancu.. maji srst nejpodobnejsi lidskemu vlasu z hlediska struktury, si predstavte... stalo to asi 4000 Kc pres internet a uz stihla jeden ztratit, tak jsem koupil novy Wink))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2006 11:54 am    Předmět: Citovat

Když na to máš proč ne.
Návrat nahoru
Ela
0-7
0-7


Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 11:43 am    Předmět: SSSampony... Citovat

Kleopatro, ja šampony po nějaké době střídám,používám jen věci ze salonů,zjistila jsem,že v mém případě se investice vyplatí (věci ,které jsou běžně k dostání v drogeriích nejsou až tak účinné,mají nižší obsah daných látek,proto jsou i levnější než ty kvalitnější v salonech-to? moje zkušenost).Nicméně momentálně používám letní řadu Lifetex od Welly, před tím jsem měla vlas.kosm. Alcina, opět si ji pořídím. Konkrétně od Alciny jsem si na radu kosmetičky a kadeřnice vybrala výrobky na jemné vlasy, jde o produkty,které jsou pro vlasy lehké,nejsou moc krémové a vlasy tak nezatěžují. Myslím,že většina z nás,které máme dlouhé vlasy,tak se setkáváme s tím,že vlasy u kořínků jsou mastnější (pozitivum je to,že to značí zdravou pokožku...) a u konečků suché.Tam se látky z pokožky nedostanou,tak je třeba jim tyto dotat jinými prostředky.Myslím,že by jsi tuto řadu od Alciny mohla zkusit,měla jsem také od ni vlasovou pěnu místo kondicionéru,což také bylo lehčí pro vlasy.Jinak čas od času používám vlasový sprej od Lancome (je trochu dražší,ale dlouho vydrží, mně vždycky skoro rok),ten dodá vlasům vlhkost a taky hezký lesk. Mám světlé vlasy a na nich to vypadá hezky.Ale na tmavých určitě taky, samo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.