Lopuchový výluh
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 108, 109, 110  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=24c5c9f065b525b6a54a839ee56b9d1aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

...tak lopušáku je pomalu čtvrtina pryč a výsledek téměř žádný... ne že bych nebyla trpělivá, ale čekala jsem, že maloulouloučko začnou růst a ono nic... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

a jak dloiuho ho používáš, jestli se můžu zeptat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerozlousknutelny.orisek
21-40
21-40


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo kde prodávají lopušák v Chomutově ?? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:50 pm    Předmět: Citovat

Nechci působit hloupě... s tímhle nemám žádné zkušenosti... ale povězte mi, to se dává na umyté vlasy? Ještě vlhké nebo suché? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Nechci působit hloupě... s tímhle nemám žádné zkušenosti... ale povězte mi, to se dává na umyté vlasy? Ještě vlhké nebo suché? Díky


Ono je to vlastně jedno, někdo to dává denně, někdo jen do vlhkých, hned po umytí, protože se po aplikaci do suchých můžou trochu mastit vlasy. Vyzkoušej a uvidíš, co ti bude nejvíc vyhovovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 3:41 pm    Předmět: Citovat

Tak já lopušák používám už asi 4.měsích(tedy zezačátku-to byl asi první měsíc-pravidelně 2*denně a k tomu sem občas doplnila Biohar). Výsledky byly vidět už před prvním měsícem používání,ale teď už je to velký úspěch. Vlasy nad čelem mám neobyčejně husté a tak sem se rozhodla že se zbavím své lenosti a budu se snažit aplikovat lopušák i na zadní stranu hlavy. Na jedné straně mám takovou vystouplou pěšinku která mi vznikla při vypadávání vlasů min.rok. Tak už asi dva týdny aplikuji a výsledky se dostavují-pomalinku zarůstá maličkými vlásky. Taky se mi zvedl objem celých vlasů protože ty maličké vlásky nadzvedávají ty horní a i po hmatu poznám že mi tam vyrašilo plno nových vlásků. To člověk pozná,takové pichlavé věstupky Very Happy Moc mě to potěšilo. Jinak vlasy mi nemastí,spíš je nadzvedává. Jo a vymyslela jsem trik. Několikrát jsem si už koupila k lopušáku vlasovou vodičku ale nikdy jsem ji nevyužila a pak mi bylo líto,že to třeba mohlo mít nějaké účinky. No a tak to vždy smíchám 1:1 do té flaštičky s aplikátorem. Teď mám zrovna smíchaný lopušák s vlasovým elixírem(lopuch,kopřiva,bříza,heřmánek,vlaštovičník atd.). Spotřeba lopušáku klesla a přitom má pořád ty samé účinky a funguje snad o něco lépe. Až mi dojde elixír,chystám se lopušák smíchat s Capillanem protože sám o sobě mi vlasy mastí a lopušák zase vysouší takže budou ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Tak já lopušák používám už asi 4.měsích(tedy zezačátku-to byl asi první měsíc-pravidelně 2*denně a k tomu sem občas doplnila Biohar). Výsledky byly vidět už před prvním měsícem používání,ale teď už je to velký úspěch. Vlasy nad čelem mám neobyčejně husté a tak sem se rozhodla že se zbavím své lenosti a budu se snažit aplikovat lopušák i na zadní stranu hlavy. Na jedné straně mám takovou vystouplou pěšinku která mi vznikla při vypadávání vlasů min.rok. Tak už asi dva týdny aplikuji a výsledky se dostavují-pomalinku zarůstá maličkými vlásky. Taky se mi zvedl objem celých vlasů protože ty maličké vlásky nadzvedávají ty horní a i po hmatu poznám že mi tam vyrašilo plno nových vlásků. To člověk pozná,takové pichlavé věstupky Very Happy Moc mě to potěšilo. Jinak vlasy mi nemastí,spíš je nadzvedává. Jo a vymyslela jsem trik. Několikrát jsem si už koupila k lopušáku vlasovou vodičku ale nikdy jsem ji nevyužila a pak mi bylo líto,že to třeba mohlo mít nějaké účinky. No a tak to vždy smíchám 1:1 do té flaštičky s aplikátorem. Teď mám zrovna smíchaný lopušák s vlasovým elixírem(lopuch,kopřiva,bříza,heřmánek,vlaštovičník atd.). Spotřeba lopušáku klesla a přitom má pořád ty samé účinky a funguje snad o něco lépe. Až mi dojde elixír,chystám se lopušák smíchat s Capillanem protože sám o sobě mi vlasy mastí a lopušák zase vysouší takže budou


Teda Crying or Very sad já bych řekla, že mně už taky trošinku pomohl, jenže taky za pár dní dojde Crying or Very sad a penízky taky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

aaa, samé dobré názory, všem to pomáhá, já jsem snad jediná, kdo to ještě nezkusil... Vy mě na to strašně lákáte, ještě že jsem to zatím nikde neviděla, jinak už bych to určitě taky měla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

sakra ja uz chci prasulky a po te vic jak mesicni pauze si ho chci zas koupit,uz aby to bylo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

Tak ja taky muzu potvrdit, ze po lopuchu vyroste soustu novych vlasku. Bohuzel ja bych spis potrebovala, aby byly pevnejsi, a to po lopusaku nejak nepozoruju. Tak nevim, jestli to neprostridam s bioharem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 108, 109, 110  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.