Lopuchový výluh
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 108, 109, 110  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c16b084754567632e7f44737bb3d973Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 10:39 am    Předmět: Citovat

Jak to presne myslis, na figu, Nikyy33? Smile Nesedlo ti to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 11:45 am    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Jak to presne myslis, na figu, Nikyy33? Smile Nesedlo ti to?


Vôbec . Mala som z toho hrozne suché vlasy , rozlietané , nedržali tvar, ale zas ako píšem....skúšala som iba masku , ale odradilo ma to natoľko, že ma zvyšné produkty z tej rady nelákajú Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 12:18 pm    Předmět: Citovat

Koukala jsem na recenze na Omlazeni, a ta maska ma sice jen jednu, zato celkem slabou recenzi. Plus ty Smile
Ostatni vyrobky teto rady uz maji recenze dobre. Asi pujdu do toho tonika, nebo do oleje, jeste se rozmyslim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elocin
8-20
8-20


Založen: 20.11.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 11:13 am    Předmět: Lopuchová voda z dm Citovat

hoj, máte některá zkušenosti s lopuchovou vodou z Dm? Taková malá zelená neznačková lahvička s úzkým aplikátorem. Stojí to asi 25 korun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 12:44 pm    Předmět: Re: Lopuchová voda z dm Citovat

Elocin napsal:
hoj, máte některá zkušenosti s lopuchovou vodou z Dm? Taková malá zelená neznačková lahvička s úzkým aplikátorem. Stojí to asi 25 korun



Mám, dávám si ho v mezičase mezi dvěma lopušáky od Naděje .Učinky vody z DM jsou oproti lopuchu od Naděje o dost horší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 3:36 pm    Předmět: Citovat

Už je to sice dávno, co jsem ji měla naposledy, ale můžu to shrnout takhle - je to lepší než nic, ale oproti lopušáku od Naděje a především oproti tomu vlastnoručně vyrobenýmu je to celkem slabota. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2015 4:55 pm    Předmět: Citovat

Lopuchový výluh od Nadeje už mám tiež Smile tešííím sa, už len preto, že sa mi ho podarilo zohnať Smile aj som si ním potrela tvár, tak dúfam že mi vzhľadom na jeho účinky nenarastie do rána knír Very Happy Cool

inak, dopatlávam bioaquanol U, myslíte, že sa môže používať spolu s lopuchovým výluhom na striedačku, alebo skôr radšej nie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2015 9:02 pm    Předmět: Citovat

tak som sa zamýšľala, či sa dá odniekiaľ objednať lopušák od nadeje aj do zahraničia (India, čína...) lebo ho mám hrozne rada a neviem si predstaviť že by som ho prestala používať len preto, ze k nemu stratim pohodlny pristup...viem že aj v týchto krajinách viem zohnať obdobné produkty a možno aj lepšie, ale ja lúbim svoj český lopušák... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2015 9:12 pm    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
tak som sa zamýšľala, či sa dá odniekiaľ objednať lopušák od nadeje aj do zahraničia (India, čína...) lebo ho mám hrozne rada a neviem si predstaviť že by som ho prestala používať len preto, ze k nemu stratim pohodlny pristup...viem že aj v týchto krajinách viem zohnať obdobné produkty a možno aj lepšie, ale ja lúbim svoj český lopušák... Embarassed
No, jestli tam mají lopuch, nejpohodlnější bude si výluh vyrobit. Koupíš líh, naházíš nakrájený kořen, necháš louhovat a pak přecedíš a rozředíš vodou. Zkoušela jsem to a barva a vůně je stejná jako u Naděje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2015 9:16 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Slavinka napsal:
tak som sa zamýšľala, či sa dá odniekiaľ objednať lopušák od nadeje aj do zahraničia (India, čína...) lebo ho mám hrozne rada a neviem si predstaviť že by som ho prestala používať len preto, ze k nemu stratim pohodlny pristup...viem že aj v týchto krajinách viem zohnať obdobné produkty a možno aj lepšie, ale ja lúbim svoj český lopušák... Embarassed
No, jestli tam mají lopuch, nejpohodlnější bude si výluh vyrobit. Koupíš líh, naházíš nakrájený kořen, necháš louhovat a pak přecedíš a rozředíš vodou. Zkoušela jsem to a barva a vůně je stejná jako u Naděje.


dakujeeem Smile len ja som strasne pohodlna niečo miešať a vyrabať a tiež si moc v tomto neverím, bojim sa aby som si to nerozriedila zle a neubližila si...ale asi sa to budem musieť naučiť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 108, 109, 110  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.