Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc1ee569b5aebdd3c2d612870a05d20dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:15 pm    Předmět: Laky na vlasy - obecně Citovat

Jsem dneska byla cvicit a nejak ztracim kondici, byla jse splavena jak mys, tak jsem si rekla, ze si umyju hlavu a nemela jsem sampon. jak v ty reklame, rikam kamossce "Rado, pujc mi sampon" jeste chybi to ty mas tak krasne vlasy, jak to delas.
No a svete div se, vytahla fakt H&S.
No FUJ, tak hnusnz vlasy jsem ted dlouho nemela, jak se tim nekdo muze myt?
Rozlitany, splihly, no fakt humus. Musi tobyt pekny s......

Jeste jsem se chtela optat, pouzivate nekdo lak na vlasy? Muzete nejaky doporucit? Ja asi nemam stesti, jeste jsem nenarazila na nejaky, aby mi vyhovoval. Bud vlasy vysusil nebo zmastil. Pomuze nekdo Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:33 pm    Předmět: Citovat

Galadriel Arrow lakmám od Freemana zvlňující. Stál asi 109 Kč, nezvlňuje sice vůbec, ale hezky voní, je ekologický (má mechanickou pumpičku, ne tlakovou nádobku) a není testovaný na zvířátkách. Používám ho jen malinko, když mám cop a nechci, aby mi lítaly vlásky kolem obličeje. Takže ten radím já. Smile
Návrat nahoru
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:28 am    Předmět: Laky na vlasy Citovat

A ještě bych se zeptala: A co silikony v lacích na vlasy? Mám totiž dost jemné vlasy a bez zpevnění lakem se prostě neobejdu a obávám se, že lak bez silikonů snad ani neexistuje, nebo znáte někdo nějaký co nemá silikony? Navíc když ten lak používám tedy denně, tak to asi není nic moc pro zdraví vlasů , to možná nakonec bude škodit víc než ten šampon co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

A ještě bych se zeptala: A co silikony v lacích na vlasy? Mám totiž dost jemné vlasy a bez zpevnění lakem se prostě neobejdu a obávám se, že lak bez silikonů snad ani neexistuje, nebo znáte někdo nějaký co nemá silikony? Navíc když ten lak používám tedy denně, tak to asi není nic moc pro zdraví vlasů , to možná nakonec bude škodit víc než ten šampon co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
A ještě bych se zeptala: A co silikony v lacích na vlasy? Mám totiž dost jemné vlasy a bez zpevnění lakem se prostě neobejdu a obávám se, že lak bez silikonů snad ani neexistuje, nebo znáte někdo nějaký co nemá silikony? Navíc když ten lak používám tedy denně, tak to asi není nic moc pro zdraví vlasů , to možná nakonec bude škodit víc než ten šampon co?



Ou, lak denně Shocked Já jsem ho použila za celý svůj život nanejvýš tak pětkrát (a ještě jsem s výsledkem nebyla příliš spokojená), a to mám myslím taky celkem jemné vlasy. Dávat si ho taková kvanta na hlavu, to musí být pro vlasy opravdu pořádná zátěž... Confused To se bez něj vážně neobejdeš? Ani když máš rozpuštěné vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

tak se omlouvám, nějak se mi to sem vložilo dvakrát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

já taky zrovna nejsem přítel laků, ale to se mi to lehce mluví, když je nepotřebuji... Asi neexistuje v těch přírodních věcičkách něco, co by ten lak suplovalo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:46 am    Předmět: Citovat

Klarusa:

No právě, že rozpuštěné vlasy mít bez laku skutečně nemohu. Mám totiž tak moc jemné vlasy, že i při sebemenším větříku šíleně lítají a pak vypadám jako bych se ani nečesala. Tak bych ráda našla nějaký co možná nejšetrnější lak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

nejní zrovna nejlevnější, ale co toto?

http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/1798

http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/pece_vlasy_styling.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

Mam stejny problem s tim lakem. Sice ho nepouzivam denne, ale asi tak dvakrat nebo trikrat do tydne. Mam rada nadychane ucesy, tak se vzdycky predklonim a nastrikam ho zespodu. Taky si myslim, ze lak bez silikonu neni. Mam doma lak na vlasy Stesti Baronky a tam je silikon taky a navic je strasne "mokry", takze ho vzdycky nastrikam jen na ruce a pak si s tim nacechram vlasy hlavne u korinku...Noo, takze kdybyste nekdo vedeli o nejakem bezsilikonovem laku na vlasy, tak sem s tim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.