Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=625b07f3808a2cdd1d123f337bd4c84dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
nejní zrovna nejlevnější, ale co toto?

http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/1798

http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/pece_vlasy_styling.php


Jéé, hapers dekuju Wink Ten od te logony vypada dobre, opravdu tam neni zadny silikon podle slozeni. I kdyz ta cena Rolling Eyes Hmm...Ten lak od Freeman tam ma vypsano strasne malo tech slozek. Ale freeman se myslim prodava normalne v drogerii, tak se zkusim podivat, co vsechno v sobe ma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:01 am    Předmět: Citovat

hapers2:

dík za odkazy. Zaujala mě ta řada Papája, teď jen najít kde jí u nás ve městě prodávají a ještě bych mrkla na to složení, jinak budu muset přes internet. Myslím, že tohle by mohlo být lepší než běžné laky z drogérie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

Dřív jsem si ty papájové kupovala (šampony) a byla jsem s nimi spokojená, tudle jsem po nich zase pošilhávala. A ta Logna... holt je to značka a kvalitní, cena... Rolling Eyes
Holky tak jestli vyzkoušíte, přeji hodně štěstí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

S Freemanem mám dobré zkušenosti, niádherně voní a není testovaný na zvířátkách. Jeden čas jsem používala jejich šampony, byly fakt dobré. A lak na vlasy mám od nich doteď. Sice ho používám výjimečně, jen když jdu na tanec (aby mi nelítaly drobounké vlásky z ofiny do očí), ale dá s snadno vyčesávat a taky hezky voní.
Návrat nahoru
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

hapers2:

Logonu jsem nikdy nezkoušela. Ta obsahuje hennu ne? No tak nevím jestli to vadí i v laku a i bezbarvá, ale pokud máš chemicky upravované vlasy např. barvu, tak prý henna může provést pěknou neplechu s vlasy. Já asi zkusím tu papáju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

V Logoně není henna paušálně, mají tam různé přírodní složky. Na chemii se henna opravdu nedává, to je pravda.
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:27 am    Předmět: Citovat

Ja jsem ten lak od Logony mela, ale vubec mi nevyhovoval, ale to cela Logona ne.
Me se docela osvedcil lak od Goldwell na objem, je lepsi rozhodne nez Wella a Loreal a i nez Kerastase. Vlasy nevysussi, ale jemne natuzi, ale pritom mi prijde, ze to vydrzi a neslepi to vlasy.

Jinak musim rict, ze co davam Biohar, tak si vlasy ani nelakuju, nejsou vubec rozlitane a trosku je to jakoby zvlacni, takze krasne drzi tvar, jaky si ucesu a lak uz vubec nepotrebuju.
Myla jsem v pondeli, denne davam Biohar a vlasy porad jeste jdou.
Ted v patek jsou to dva tydny co jsem zacala denne biohar davat, tak jeste dva vydrzim a pak budu davat jenom po myti.

Jinak jsem zkousela ten biohar i na rasy a oci strasne palily, a pri cockach si clovek ani nemuze promnout oci, takze rasy radsi necham na pokoji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

Fakt? Mne po něm oči nepálí ani trošku, i když mi mírně ujede tyčinka Smile .
Návrat nahoru
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:53 am    Předmět: Citovat

Fairy:

A mohu se zeptat jaký konkrétně jsi to měla ten lak od Freemenu? Viděla jsem že skutečně fixační, tedy na suché vlasy na zafixování účesu mají jen jeden a jinak jen takové různé spreje po umytí, které tedy také nazívají laky, než se ty vlasy vysuší fénem,takže mě mate, že to označují za laky. Tak proto se ptám jaký máš druh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 3:42 pm    Předmět: Citovat

Mám "zvlňující lak na vlasy". Ale pro rovné určitě také mají. Mimochodem, vůbec nezvlňuje, takže si klidně můžeš koupit i tento.A je to skutečně lak, žádný sprej. Oba ty laky jsou tady: http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/pece_vlasy_styling.php
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.