Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b3db55f9116e1a882a8a496d9170dadbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

valalo napsal:
A neskusali ste pivo? Ze ked sa nastrieka na vlasy v nejakom normalnom mnozstve tak to vypada dobre a ma silne tuziace ucinky. Som pocula ze ani nenici - moc som toho nepocula ale predpokladam ze rec bola o nealko


Pivo jsem zkoušela -ale ne jako lak. Já si ho dávám místo tužidla v poměru zhruba jeden díl piva a jeden až dva díly vody (mám trochu strach, že by jinak zůstala ve vlasech pivní "vůně) - prostě si touhle směskou po umytí přeleju vlasy a trochu to vmasíruju. A vzhledem k tomu, že je to recept našich babiček, používám pivo normální, nikoli nealkoholický - babičky nealkoholický neměly. Na druhou stranu ta tužící složka asi není alkohol, takže by to asi fungovalo i s nealkoholickým.
V tomhle poměru to netuží nijak převratně, ale trochu přece jenom, hezky přirozeně a neslepuje - a vlásky jsou po tom pěkný a vypadají spokojeně. A fakt to vyčichne - zvlášť když si mezitím dám ještě nějakou bylinkovou vodu ke kořínkům. Ovšem toho lakování bych se trochu bála - jednak to nerozstříkáš rovnoměrně, jednak možná ta "vůně" dýl vydrží - navíc pivo je čistá tekutina, takže by ti vlasy asi dost zplihly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

Vcera jsem si na hlavu nastrikala pulku laku Balea - kvůli plesu. Byl nejlevnejsi... a uplne supr, vlasky drzely cely vecer, akorad na pojem "snadne vycesavani" se kazdy asi divame jinak Laughing az bude foto, tak uverejnim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 6:28 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
já osobně používám vosk v pěně od welly. přijde mi to stokrát lepší něž gely nebo tužidla, ty vlasy to sice slepí, ale nejsou tak tvrdé. prostě je to elastyčtější. navíc hezky wellovsky voní a myslim, že ty silikony neobsahuje. to jen takovej malej tip, kdyby někdo sháněl něco trochu lepšího než gely a měl vlasy takový jak já, že dole trochu slepit potřebujou, aby nevypadaly jak chomáčSmile



Prosím tě, ještě používáš ten vosk v pěně? Chtěla jsem se tě zeptat jestli myslíš vosk v pěně z drogerie nebo z kadeřnictví. Příspěvek jsi psala někdy loňský rok, tak jen doufám, že ten vosk ještě vyrábějí. Hledám nějakou alternativu gelu a krému.Gel je fajn, ale když se stane že ho dáš víc.....no na vlnité vlasy není zrovna ideální, vyvjáší vlny a když jsem zkusila krém, tak mi to vlasy sice tolik neslepilo a vlny nevyvěsilo, konečky nebyly vysušené,ale zase krém byl na moje jemné vlasy dost mastný, takže totálně plihly Sad Možná tedy, že by ten vosk v pěně byla dobrá varianta Smile Pěna je lehčí než krém a po vosku bych neusela mít tak vysušené konečky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

Ja lak na vlasy pouzivam len zriedka, ale ked uz, tak nemoze nechavat dojem zlepenych vlasov, lebo to neznasam a vyzera to umelo. Mojimi najvacsimi favoritmi su laky od Loreal Professionnel - Color Show Finish Spray alebo Fix Anti-frizz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
tiborMel napsal:
já osobně používám vosk v pěně od welly. přijde mi to stokrát lepší něž gely nebo tužidla, ty vlasy to sice slepí, ale nejsou tak tvrdé. prostě je to elastyčtější. navíc hezky wellovsky voní a myslim, že ty silikony neobsahuje. to jen takovej malej tip, kdyby někdo sháněl něco trochu lepšího než gely a měl vlasy takový jak já, že dole trochu slepit potřebujou, aby nevypadaly jak chomáčSmile



Prosím tě, ještě používáš ten vosk v pěně? Chtěla jsem se tě zeptat jestli myslíš vosk v pěně z drogerie nebo z kadeřnictví. Příspěvek jsi psala někdy loňský rok, tak jen doufám, že ten vosk ještě vyrábějí. Hledám nějakou alternativu gelu a krému.Gel je fajn, ale když se stane že ho dáš víc.....no na vlnité vlasy není zrovna ideální, vyvjáší vlny a když jsem zkusila krém, tak mi to vlasy sice tolik neslepilo a vlny nevyvěsilo, konečky nebyly vysušené,ale zase krém byl na moje jemné vlasy dost mastný, takže totálně plihly Sad Možná tedy, že by ten vosk v pěně byla dobrá varianta Smile Pěna je lehčí než krém a po vosku bych neusela mít tak vysušené konečky Smile

no, to je právě ten průůůšvih, oni ho už asi nedělají, marně se po něm v drogerkách shánim, na netu ho wella stále má v řadě svých výrobků, je to drogerkovej, ale fakt ho nemůžu sehnat. jinak byl perfektní, nevysušoval, jen uměl krásně zdůraznit vlnky. je to tenhle

[url]http://www.wella.cz/wellvyrobkynew/wellavyrobky/haarspray/design_(new)/haarspr_normhold/prod7.jsp?[/url]

a přeju hodně štěstí v hledání... kdyby jsi ho někde objevila, dej vědět, bych ho brala všema 10:D (na aukru ho někdo nabízí, ale vyjde tam na 120,- jinak stojí pod stovku)
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

nevim proč to nefachá
[url]http://www.wella.cz/wellvyrobkynew/wellavyrobky/haarspray/design_(new)/haarspr_normhold/prod7.jsp?[/url]
tak si to zkopči, tu adr

http://www.wella.cz/wellvyrobkynew/wellavyrobky/haarspray/design_(new)/haarspr_normhold/prod7.jsp?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

celou, asi to nebere závorky, ale když to zkopčíš,tak to funguje
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
celou, asi to nebere závorky, ale když to zkopčíš,tak to funguje


Díky za odpověď. Tak jsem na to koukla a myslím, že to není až tak dlouho co tuhle řadu uváděli na trh. No ale ani bych se nedivila, kdyby už to přestali vyrábět, mně už zrušili výrobků které mi vyhovovali a náhrada nikde Sad Já měla od Welly oblíbené tužidlo pro vlny a i řada Sanara mně vyhovovala, hlavně vlasové mléko skvěle hydratovalo......no a vše přestali vyrábět, docela mě to štve
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

no jo, sanara, to byla letní péče, že jo?
ono je to už docela dlouho na trhu, a už dlouho to taky nemůžu sehnat.
ještě jsem od nich měla ten krém na vlny, taky nebyl nejhorší, ale jednou sem ho tam dala nějak víc a bylo to jak zmaštěnýVery Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem musela ukojit svou zvědavost, koukla jsem na složení mého laku na vlasy a co nevidím... Hned 2 silikony...
Nemáte nějaký tip na hodně tužící lak na vlasy bez silikonů?? Jsou v drogérii ještě vůbec k mání nějaké takové? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.