Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5629ab8c449d1bf254f606e62ba802fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

Asi před měsícem jsem si koupila lak od Alverde s bílým čajem a citronovou trávou, a jsem z něj nadšená. Mám vlnitý vlasy takže po nastříkání ještě trochu promačkám vlasy dlaněma,tak chvilku působěj jako vlhký,ale na hladký ofině vypadá normálně a za minutku doschnou i ty ostatní. Nádherně voní,vlasy se vůbec neslepujou,držej tvar i objem,ale přitom se normálně hejbou a když si do nich vjedu prstama,tak jsou jako přirozený,vůbec žádnej slepenej tvrdej hnus. Razz Myslím,že kdyby se s ním nastříkal drdol,tak by držel dobře,ale beru podle svých vlasů,jediná možnost vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 3:02 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Daniela napsal:
Lak od Lavery jsem si koupila nedávno, tuží hodně, naprosto srovnatelně s chemickými laky.


Díky moc za odezvu, já ale nemám zkušenost ani s chemickými. Hodí se to na "zafixování" účesu? Aby lépe držel a neuvolňovaly se z něho pramínky?
Má někdo zkušenost s lakem od Logony - Hedvábný lesk? ten mě docela zaujal...


Určitě se hodí na zafixování účesu. Když se ho dá dost, dělá stejnou "helmu", jako normální laky Wink Trochu divně voní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

Díky za zkušenosti! Asi vyzkouším zatím to Alverde, cena je velmi příznivá. V Palladiu ho bohužel měli vyprodaný, snad jim příjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efcaa
21-40
21-40


Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

ahojte...nemate niekto skusenosti s tym lakom na vlasy od freedmanu pre objem?uvazujem ze si ho kupim len neviem ako bude silny a ci sa to vobec oplati,skusala som alverde ale vysledok som nevidela ziadny a ani mi nevonal nejako....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hematit
21-40
21-40


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 6:02 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Galadriel Arrow lakmám od Freemana zvlňující. Stál asi 109 Kč, nezvlňuje sice vůbec, ale hezky voní, je ekologický (má mechanickou pumpičku, ne tlakovou nádobku) a není testovaný na zvířátkách. Používám ho jen malinko, když mám cop a nechci, aby mi lítaly vlásky kolem obličeje. Takže ten radím já. Smile


A kde by se to dalo koupit? Asi jedině na internetu nebo ve spešl prodejnách,co Rolling Eyes Laky prý dost vysušujou vlasy,jak je na tom tenhle? A ještě jednu otázečku: vypadaj pak vlasy moc slepeně? Question Question Question kuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 7:57 pm    Předmět: Citovat

Teda když tady čtu pokusy s cukrem, medem atd, tak Vás obdivuji. Takovou kuráž bych neměla. Já už dlouhou dobu používám styling od Welly a určitě měnit nebudu. Mám jemné vlasy, tak používám vše na objem. Navíc nijak nevysušují a to používám často. A kdyby, líznu vlasy teď koupeným mandlovým olejem a určitě to bude OK Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:24 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem se na hledání nejlepšího laku na vlasy už vykašlala. Nakonec mi stačí ten kopřivový od Avefloru 4. 3 byla slabší, ale ta 4 je super. Není ani nějak drahý. Jsem maximálně spokojená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 11:29 pm    Předmět: Citovat

v dm měli minule zlevněný cestovní balení laku trend it up, ten žlutej, hezký stylový balení, byl to ten proti větru, používám jen na přední vlasy a super, vlasy fakt podrží a zafixuje, sice mírně slepí, ale aspoň mi nelezou do ksichtu... sem z něj docela nadšená, hlavně ho můžu mít v klidu v batohu
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 11:31 pm    Předmět: Citovat

jinak sem měla červenej normální baleáckej, skoro vůbec nedrží, ale zdá se mi, že dodá mírně lesk, a zkoušela sem už i modrej, údajně silnější, a taky nic moc zpevnění... trend it up jasně vede
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si v akci dva laky Taft, fialový a růžový a jsem velmi mile překvapena. Dříve mi Taft nevyhovoval ale tyhle dva druhy jsou super. Lesklé a voňavé vlasy a bezva zpevňění. Nyní předčil i laky od Lorealu, ty mi v poslední době připadají nic moc a lesk žádný, jen když vystříkám půl nádobky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.